День відкритих дверей Інституту управління та права ЗНТУ

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас і Ваших батьків на День відкритих дверей Інституту управління та права ЗНТУ 20 жовтня 2012 р.

Об 11 годині запрошуємо до актової зали університету (головний корпус, 3 поверх) всіх, хто бажає навчатися на спеціальностях:

 • Фізичне виховання
 • Фізична реабілітація
 • Охоронна діяльність
 • Туризм
 • Правознавство
 • Управління персоналом та економіка праці
 • Соціальна робота
 • Психологія
 • Журналістика

Програма заходу: зустріч з керівним складом Інституту управління та права ЗНТУ, доведення до відома абітурієнтів Правил прийому до ЗНТУ в 2013 р., відвідування профілюючих кафедр інституту та інше.

Адреса: 69063, Запоріжжя, вул. Жуковського, 64, І корпус ЗНТУ, 3-й поверх, актова зала.

Телефони для довідок: (061) 769-83-08, 769-85-68, 769-85-67.


40-річчя кафедри «Транспортні технології» («Промисловий транспорт») ЗНТУ

Кафедра «Транспортні технології» вітає випускників різних років, викладачів і співробітників із 40-річчям від дня заснування і запрошує всіх бажаючих взяти участь в урочистостях, які відбудуться 19 жовтня.

У програмі:

 1. Урочисті збори, 15.00, ауд. 320.
 2. Зустріч друзів, 17.00.
Про свою участь потрібно повідомити до 12 жовтня за контактними телефонами: (061)7698-560, (096) 379-21-59. Контактна особа – Лідія Петрівна Бондаренко.


Оголошується прийом на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ при ЗНТУ

Навчання на підготовчих курсах ЗНТУ передбачає поглибленє вивчення навчальних предметів, необхідних для складання зовнішнього незалежного тестування та подальшого навчання в університеті. Навчальні групи формуются за чотирма напрямами підготовки: технічний, комп’ютерний, економічний та гуманітарний. Заняття з доуніверситетської підготовки проводять досвідчені фахівці ЗНТУ: професори, доценти, доктори і кандидати наук за якісними авторськими методиками.


10-річчя Гуманітарного факультету

03 жовтня 2012 року з нагоди відзначення 10-річчя Гуманітарного факультету Запорізького національного технічного університету відбудеться:

 1. Відвідування кафедр і університету, зустрічі випускників з викладачами.
 2. Виставка творчих робіт викладачів та студентів кафедри «Дизайн».
 3. Виставка кращих стіннівок ГФ.
 4. Святковий концерт о 15:00 в актовій залі ЗНТУ.


ТИТАН – 2012: виробництво і використання

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь в III Міжнародній науково-технічній конференції учених і спеціалістів: «Титан – 2012: виробництво і використання», яка відбудеться 4-5 жовтня 2012 року в Запорізькому національному технічному університеті.

Завантажити: Інформаційний буклет (doc, 6.01 МБ), Информационный буклет (doc, 6.01 МБ), Information Booklet (doc, 6.00 МБ)


Стипендіальна програма «Завтра.UA»!

Студенти ЗНТУ мають змогу взяти участь у стипендіальній програмі «Завтра.UA» відповідно договору, підписаного нашим університетом та Всеукраїнською благодійною організацією «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива».


Ювілею кафедри – персональну виставку!

20 червня 2012 року у виставковому залі обласної організації Спілки художників України відбулося урочисте відкриття персональної виставки заслуженого художника України, завідувача кафедри «Дизайн» Запорізького національного технічного університету Олександра Демиденка. На ній було представлено значну кількість робіт майстра, і хоча це тільки вершина айсбергу, об’єм праці вражає.


До уваги абітурієнтів!

На кафедрі інформаційних технологій електронних засобів оголошується набір студентів на навчання за напрямом підготовки 6.050902 «Радіоелектронні апарати» з подальшим навчанням за спеціальностями:

7.05090203 «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки», освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст;

8.05090203 «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки», освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр.


До уваги абітурієнтів!

Запорізький національний технічний університет з 02.07.2012 р. оголошує прийом студентів на навчання за денною формою для отримання таких освітньо-кваліфікаційних рівнів:

 1. бакалавр на базі повної загальної середньої освіти (після закінчення школи, ліцею, колегіуму, ПТНЗ, тощо) або освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (після закінчення коледжу, технікуму, тощо) – детальніше >>
 2. спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» (після закінчення університету, академії тощо за умови наявності диплома бакалавра) – детальніше >>
 3. магістр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» або «спеціаліст» (після закінчення університету, академії тощо за умови наявності диплома бакалавра або спеціаліста) – детальніше >>

Ласкаво запрошуємо абітурієнтів вступати до нашого університету! Також наголошуємо, що у Запорізькому національному технічному університеті найбільша кількість бюджетних місць серед вищих навчальних закладів Запорізького регіону.


Об'ява

22 червня 2012 року о 10:00 годині відбудеться зустріч випускників 1962 року групи М-62 Запорізького машинобудівного інституту.

Координатор зустрічі       Лісних Олексій
т.091-928-13-99


Набір до бізнес-школи ЗНТУ

Бізнес-школа ЗНТУ проводить набір на програми: „Бухгалтер, головний бухгалтер фірми”, „Мистецтво фотографії + Photoshop”, „Англійська розмовна мова”, „Дизайн інтер’єру + 3D Max”, „Комп’ютерні мережі”.

Тел. для довідок (061) 769-82-08, 050-731-66-99, 097-792-50-32


Досягнення у науково-дослідній роботі студентів за 2011/2012 н.р.

Значних результатів досягли студенти Запорізького національного технічного університету в другому етапі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та в олімпіадах з предметів та спеціальностей.


Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260 «Про документи про освіту та вчені звання», наказу Міністерства освіти і науки від 29.04.2010 № 365 «Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) та його опису» та наказу МОНмолодьспорту України № 482 від 19.04.2012 р. у Запорізькому національному технічному університеті організовано прийом заяв про видачу Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка.

Прийом заяв здійснюється в деканатах ЗНТУ.

Інформаційно-аналітичний сектор НМВ ЗНТУ

IІ Міжнародна науково-технічна конференція «Машини та пластична деформація металів»

19–22 листопада 2012 р. на кафедрі ОМТ ЗНТУ відбудеться IІ Міжнародна науково-технічна конференція «Машини та пластична деформація металів». Запрошуємо прийняти участь усіх бажаючих.

Завантажити: Інформаційний лист (pdf, 223 КБ), Информационный лист (pdf, 225 КБ), Call for papers (pdf, 197 КБ)


Оголошення для студентів, які виявили бажання навчатися на кафедрі військової підготовки ЗНТУ

Відповідно до наказу ректора Запорізького національного технічного університету від 27 грудня 2011 року № 393 «Про конкурсний відбір студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу» в термін з 16 по 17 травня 2012 року буде проводитись професійний психологічний відбір студентів для навчання за програмою офіцерів запасу і визначення рівня знань з допризовної підготовки.


VІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій»

З 19 по 21 вересня 2012 р. у Запорізькому національному технічному університеті буде проведена VІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій».


Тиждень науки у Запорізькому національному технічному університеті

9-13 квітня 2012 р. у Запорізькому національному технічному університеті відбулася студентська науково-практична конференція «Тиждень науки».

Завантажити: програма конференції (pdf, 890 КБ)


Заповніть декларацію за 2011 рік!

На підставі роз'яснень Обласного Управління юстиції по Запорізькій області згідно Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 р. № 3206-VI потрібно до 31.03.2012 р. подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік.

Завантажити: бланк декларації (382 КБ), інформація щодо заповнення (28 КБ), бланк попередження (42 КБ)


Євген Суліма відвідав Запорізький національний технічний університет

22 березня 2012 року, перебуваючи в Запоріжжі з робочим візитом, перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Миколайович Суліма відвідав Запорізький національний технічний університет. Євген Суліма взяв участь у розширеному засіданні ректорату університету за участі проректорів, деканів, представників студентського активу. Під час розмови обговорювалися проблеми щодо прискорення виконання завдань розбудови сучасної вищої освіти.


ІІ етап Всеукраїнської олімпіади за напрямом "Зварювання"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.11.2011 р. № 1324 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році» ЗНТУ визначено базовим з проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади за напрямом «Зварювання» зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій». Передбачено проведення олімпіади серед технічних, технологічних, класичних вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації.


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ДО ЗНТУ! 28 січня 2012 року Запорізький національний технічний університет проводить ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. О 10 годині запрошуємо до актової зали університету (головний корпус, 3 поверх) всіх, хто бажає навчатися на спеціальностях Запорізького національного технічного університету.

Програма заходу: зустріч з керівним складом університету, доведення до відома абітурієнтів Правил прийому до ЗНТУ в 2012р, відвідування профілюючих кафедр університету.

Адреса: 69063, Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.

Приймальна комісія: тел. 764-24-63, 769-82-26, ауд. 2.1, 2.2 (7-ий корпус).


КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ЗНТУ

З 11 січня 2012 р. розпочинається конкурсний відбір студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з денною формою навчання, чоловічої та жіночої статі, які добровільно виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Запорізького національного технічного університету: першого курсу, які вступали на навчання на базі диплома “молодший спеціаліст”, другого і третього курсів.


Дорогие Запорожцы, а главное студенты, аспиранты, преподаватели, профессора и сотрудники Запорожского национального технического университета!

Новый год – это не только праздник, но и новый этап жизни“, который я желаю прожить с новыми достижениями, в первую очередь для самих себя. Ведь из того, кто мы есть и складывается наша страна. И быть ли ей профессиональной, образованной, самодостаточной, зависит от каждого из нас.”


ПАВЛО АНДРІЙОВИЧ МИХАЙЛОВ – ПЕРШИЙ РЕКТОР "МАШИНКИ"!

21 грудня 2011 року виповнюється 100 років з дня народження Павла Андрійовича Михайлова, професора, заслуженого працівника вищої школи Української РСР, лауреата державної премії Української РСР, колишнього ректора Запорізького машинобудівного інституту (нині ЗНТУ), який він очолював понад 21 рік.


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

6-8 жовтня 2011 р. в Запорізькому національному технічному університеті кафедра українознавства провела IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Державна етнонаціональна політика: правовий та культурологічний аспекти в умовах Півдня України.


50 років Транспортному факультету ЗНТУ!

27 жовтня 2011 року відбулось святкування 50-річчя Транспортного (Автомобільного) факультету Запорізького Національного Технічного університету.


УЧАСТЬ ЗНТУ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ ПРОГРАМИ TEMPUS!

В рамках реалізації проекту наприкінці квітня в Берліні на базі Берлінського технічного університету відбулася координаційна нарада учасників проекту. Під час конференції були заслухані короткі звіти організацій консорціуму з виконання плану проекту за перші 6 місяців.


Стипендіальна програма: ПРИЄДНУЙСЯ І ПЕРЕМАГАЙ!

Студенти ЗНТУ мають змогу взяти участь у стипендіальній програмі "Завтра.UA" відповідно договору, підписаного нашим університетом та Всеукраїнською благодійною організацією «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива».

Досить цікавим є те, що студенти, не залежно від того, навчаються вони за кошти державного бюджету чи за контрактом, мають змогу отримувати впродовж року додаткову стипендію у розмірі понад 1000 грн.


Студентське самоврядування Запорізького національного технічного університету

Студентське самоврядування Запорізького національного технічного університету не може не висловити своє обурення щодо протиправної поведінки студентки Києво-Могилянської академії Дарії Степаненко, яка дозволила собі вкрай неприпустимі речі у присутності форуму міністрів освіти європейських країн.

Студентство має бути спрямоване на саморозвиток, моральне та духовне самовдосконалення, розвиток студентського самоврядування, наукові, громадські, спортивні та інші досягнення.


До уваги студентів, підприємців, співробітників та керівників підприємств!

Реалізуючи принцип "Освіта на протязі всього життя" Запорізький національний технічний університет пропонує до Вашої уваги і запрошує Вас на:

- програми-тренінги інтелектуального розвитку співробітників підприємств, підприємців, студентів;

- програми підвищення кваліфікації, які дозволять ефективно розпоряджатися своїм робочим часом, успішно розвивати ділові комунікації, підвищувати конкурентоспроможність компаній.


ПРО ЛІЦЕНЗУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Підготовка громадян України до вступу у вищі навчальні заклади. Запорізький національний технічний університет проводить ліцензування діяльності з надання освітній послуги «підготовка до вступу у вищі навчальні заклади громадян України» з загальним обсягом 1000 осіб на рік. Листом Міністерства освіти і науки молоді та спорту № 6/1-1960 від 28.07.2011 р. надано згоду на ліцензування зазначеної діяльності.

Підготовка іноземних громадян.Архів новин  >>   1  2  3 

69063, Україна, м.Запоріжжя, вул.Жуковського, 64.
Телефон (061) 764-25-06
Телефакс (061) 764-21-41
Навчальне відділення «Освіта для бізнесу»