Видається
з 1960 року
П'ятниця
18 січня
2002 року
№ 1
(2028)
4.gif (17854 bytes)
ГАЗЕТА   ЗАПОРІЗЬКОГО  НАЦІОНАЛЬНОГО  ТЕХНІЧНОГО   УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

 

Перша полоса
 

 Н  О  В  И  Н  И

Візит до Польщі

     

 

      

 

 

 

Свіжий номер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕТФ відзначив ювілей

Колектив одного з найбільших в університеті електротехнічного факультету відзначив 40-річчя. В актовій залі 21 грудня відбулося розширене засідання ради факультету, в якому взяли участь запрошені випускники, керівники електротехнічних підприємств, організацій.
Відкрив засідання декан ЕТФ В.П. Метельський. Він розповів про історію створення факультету 1961 року, про сьогоднішні будні колективу. Затим виступив ректор ЗНТУ професор С.Б. Бєліков, який схвально відгукнувся про факультет, його викладачів і науковців, відомих випускників, побажав усім нових успіхів у праці, нових здобутків у навчанні й наукових дослідженнях.
Колектив факультету вітали також директор Запорізького електротехнічного коледжу Ю.С.Кормишев, голова профбюро факультету Андрій Іванченко.
Ввечері того ж дня в обласному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди 40-річчя ЕТФ. Тут були присутні керівники університету і деканату, кафедр і лабораторій, викладачі, студенти, випускники, серед яких - чимало відомих на Запоріжжі і в Україні керівників, науковців. З щирими вітаннями ювілярові й гостям виступили ректор ЗНТУ професор С.Б.Бєліков і декан ЕТФ В.П. Метельський. З визначною подією в житті колективу факультету поздоровили голова Запорізької облради В.П. Березовський, заступник голови облдержадміністрації П.А. Михайлик - випускники ЕТФ, начальник управління освіти облдержадміністрації О.Г. Верезубов. Вони вручили деканові та групі викладачів почесні грамоти, нагрудні знаки "Відмінник освіти України, почесну грамоту Міністерства освіти й науки України, а В.П.Метельському - вітання від Міжнародної кадрової академії у зв'язку з нагородженням його золотою медаллю академії "За ефективне управління".
Ювілярів вітали також і вручали подарунки колишні випускники факультету - керівники ВАТ "Запоріжтрансформатор", Всеукраїнського інституту трансформаторобудування, ЗЕРЗ, заводів "Радіоприлад" та "Іскра".
Для учаcників урочистого засідання відбувся великий концерт артистів та учасників художньої самодіяльності.
23 грудня випускники побували на кафедрах, зустрілися з викладачами, оглянули обладнання, пригадали свої студентські роки. Кафедра ЕПП організувала 24 грудня зустріч з керівниками електротехнічних підприємств і служб - колишніми випускниками. Власн. інф.


    Н  О  В  И  Н  И  >>>>


ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ
Делегація ЗНТУ у складі О.М. Андрієнка, проректора з гуманітарних питань та міжнародних зв'язків, доцента І.П. Волчка, завідувача кафедри технології металів, А.О. Шумілова, декана І-Ф, відвідала Польщу. Члени делегації побували у Краківській гірничо-металургійній академії (КГМА), Політехніці Ченстоховській (ПЧ) та Політехніці Вроцлавській (ПВ)... >>>>

На початок