Видається
з 1960 року
Четвер
14 лютого
2002 року
№ 3
(2030)
4.gif (17854 bytes)
ГАЗЕТА   ЗАПОРІЗЬКОГО  НАЦІОНАЛЬНОГО  ТЕХНІЧНОГО   УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

Перша полоса
 

ПОЧАТОК ШЛЯХУ У СВІТ ТЕХНІКИ

  Р  І  З  Н  Е

     

 

      

 

 

 

Свіжий номер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н А    П А Н О Р А М А


Н А Ш І   К А Н Д И Д А Т И   -   С.Б. Б Є Л І К О В   І   О.В. П О Л Я К

5 лютого в актовій залі університету відбулися збори виборців ЗНТУ. Відкрив і вів їх голова профкому М.С.Гамов. На зборах були присутні також запорізький міський голова О.В. Поляк і голова Жовтневої райадміністрації І.І. Наливайко.
Заступник голови профкому Ю.П.Петруша запропонував висунути кандидатом на посаду міського голови О.В. Поляка й ознайомив виборців з його біографією, розповів про зроблене міськвиконкомом і плани на майбутнє.
Кандидатуру підтримали декан ЕТФ В. П. Метельський, професор В.П. Шаповалов, ректор ЗНТУ С.Б. Бєліков, студентка ФЕУ Лариса Сабій.
О.В. Поляк коротко розповів про зроблене його командою, аби Запоріжжя було кращим, зручнішим для життя й відпочинку, про плани на майбутнє, проблеми, які слід вирішити. Він дав згоду балотуватися на посаду міського голови, подякував виборцям за довіру й підтримку.
- Я зі своєю командою робитиму все можливе, аби наше Запоріжжя стало кращим, аби ним пишався кожен із нас, жителів міста, - сказав Олександр Володимирович.
Його кандидатуру виборці підтримали одностайно.
Збори розглянули ще одне питання - висунення кандитата в депутати обласної ради. Декан ФЕУ В.Г. Прушківський запропонував висунути кандидатом ректора ЗНТУ С.Б. Бєлікова. Розповів про зроблене ректоратом і зокрема ректором для оновлення університету, вдосконалення навчального процесу й наукових досліджень, поліпшення соціальної допомоги членам колективу, насамперед ветеранам. Кандидатуру С.Б. Бєлікова підтримав також професор І.П. Волчок. С.Б. Бєліков, подякувавши виборцям за довіру, пообіцяв виправдати її своїми справами на користь трудівників університету й запорізького краю.
Висунення кандидатури С.Б. Бєлікова в депутати облради підтримали одностайно.
Збори колективу університету внесли уточнення до статуту ЗНТУ: дописати до відповідного розділу "медична практика". Тобто університет має право займатися медичною допомогою членам колективу, оздоровленням.

Власн.інф.

На знімку О. Пастушенка: ректор С.Б. Бєліков вручив О.В. Поляку книгу на пам'ять про зустріч з виборцями. У президії - І.І. Наливайко, голова Жовтневої райадміністрації.


Делегація з Чунціна
У Запоріжжі з офіційним візитом перебувала делегація з китайського міста Чунцін, очолювана заступником начальника державного центру міжнародного співробітництва з питань освіти Дзангом Юмінтом. Китайські гості побували і в нашому університеті, де навчаються 14 студентів з цього міста.
Члени делегації зустрілися з ректором ЗНТУ С.Б. Бєліковим, оглянули навчальні аудиторії, лабораторії, комп'ютерні класи, ознайомилися з новітніми інформаційними технологіями в бібліотечній справі, технологіями інтерактивного і дистанційного навчання.
Відбулися переговори керівництва університету з членами делегації. Визначені напрями ділового співробітництва вищих навчальних закладів, умови навчання китайських громадян з м. Чунцін у ЗНТУ (по 25 чоловік щороку). Підписано протокол намірів.
Олександр АНДРІЄНКО, проректор
На знімку О. Пастушенка: делегація з м. Чунцін у нашому університеті

Переможниця конкурсу
Завершився університетський конкурс на створення циклу лекцій для мультимедійного проректора (з використанням комп'ютерних систем). У заключному турі взяли участь 6 викладачів, які створили цикли таких лекцій.
Комісія, до складу якої входили проректори й декани факультетів, визнала переможцем старшого викладача кафедри "Металорізальні верстати та інструмент" Ірину Павлюченко, автора циклу лекцій "Комп'ютерне проектування". Вона відзначена премією.
Леонід ІВЩЕНКО, завідувач кафедри "Металорізальні верстати та інструмент", професор

Будні кафедр

ПОЧАТОК ШЛЯХУ У СВІТ ТЕХНІКИ

Кафедра нарисної геометрії і креслення - початок шляху у світ техніки й виробництва для кожного студента нашого університету...>>>>


    Р  І  З  Н  Е  >>>>


На початок