Видається
з 1960 року
Четвер
5 вересня
2002 року
№ 13
(2040)
4.gif (17854 bytes)
ГАЗЕТА   ЗАПОРІЗЬКОГО  НАЦІОНАЛЬНОГО  ТЕХНІЧНОГО   УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

Перша полоса
 

На вірність народу України

Перший декан факультету

     

Інформаційна панорама

      

 

 

 

Свіжий номер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЧОРА - ШКОЛЯРІ, СЬОГОДНІ - СТУДЕНТИ
ВІТАЄМО!
Міжнародна нагорода імені

Сократа
Як повідомили з Асамблеї ділових кіл України з Києва, ректор ЗНТУ професор С.Б. Бєліков відзначений міжнародною нагородою імені Сократа „за особистий внесок в інтелектуальний розвиток сучасного суспільства".
У поздоровленні зокрема говориться: "Ваш приклад досвідченого керівника-новатора, безсумнівно, заслуговує такого високого визнання, а результати праці колективу створюють Україні імідж європейської держави".
Колектив університету щиро вітає С.Б. Бєлікова з високою нагородою!

Так, ще донедавна дівчата й юнаки, що зібралися на майдані головним корпусом Національного технічного університету, навчалися в школах, ліцеях, гімназіях, коледжах, технікумах, а сьогодні, 30 серпня, вони - першокурсники університету. На обличчях - щасливі усмішки, очі випромінюють радість. Цьогорік студентська сім'я ЗНТУ поповнилася на 1300 осіб.
Ось вони вишикувалися пофакультетно, чекаючи на відкриття урочистостей з нагоди посвяти їх у студенти. Хвилююча, незабутня хвилина. Катерина Бондарчук, завідувачка кафедри загального мовознавства, підходить до мікрофона й звертається до юнаків і дівчат з привітанням. Затим надає слово ректорові С.Б. Бєлікову. Він відкриває свято. Лунають гімни України та університету, прапори повільно піднімаються на щоглах.
- Це - радісна й хвилююча подія для всіх присутніх - першокурсників, колишніх випускників, шанованих гостей, викладачів і співробітників нашого університету! - говорить Сергій Борисович. - Дивлюся на молодь, яка прийшла до університету, і переконуюсь у тому, що доля нашої незалежної України в надійних руках...
З напутнім словом виступає випускник "машинки" 1999 року, голова облдержадміністрації Євген Григорович Карташов:
- Студентські роки - найщасливіші для кожного, ви переконаєтесь у цьому. Ви щасливі, бо навчатиметесь в університеті, в якому створені всі умови для підготовки молодих спеціалістів: комп'ютерні класи і центри, навчальні аудиторії й лабораторії обладнані сучасним устаткуванням. Про вас постійно турбуються держава, керівники області і міста. Бажаю вам щастя, доброго настрою, успішного навчання!..
Є.Г. Карташов вручив Почесну грамоту облдержадміністрації і наручний годинник колишньому декану автомобільного факультету Борису Петровичу Борисову, якому кілька днів тому відзначив 80-річчя.
Першокурсників привітали також, побажавши їм здоров'я, кохання і доброго навчання, архієпископ Запорізький і Мелітопольський владика Василій, колишній випускник "машинки", а нині технічний директор ЗМКБ "Прогрес" Г.І.Пейчев.
Випускниця університету нинішнього року Наталя Онуфрієнко зачитує наказ першокурсникам: головна робота студента - навчання, збагачення досвідом своїх попередників. "Цінуйте й шануйте своїх декана й ректора! .."
Клятву першокурсників виголошує Маргарита Савчук.
С.Б. Бєліков вручає символічні ключ до знань і студентський квиток Олені Назаровій, Сергію Баринову і голошує урочистий мітинг закритим.
Лунають мелодії гімнів. Першокурсники розходяться по аудиторіях, аби познайомитись з деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами.
Так, свято для першокурсників завершилося, а 2-го вересня розпочалися нелегкі будні. Нехай будуть вони для новачків добрими, плідними, щасливими!

Володимир Миколенко


НА ВІРНІСТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ
Теплого сонячного дня 21 серпня 190 курсантів кафедри військової підготовки університету в урочистій обстановці приймали присягу на вірність народу України... >>>>

ПЕРШИЙ ДЕКАН ФАКУЛЬТЕТУ
Б.П. Борисову - 80 років
Борис Петрович пройшов трудовий шлях у нашому навчальному закладі від студента до декана автомобільного факультету, кандидата технічних наук...>>>>

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н А   П А Н О Р А М А    >>>


На початок