Видається
з 1960 року
Понеділок
12 листопада
2001 року

  №15 (2024)

4.gif (17854 bytes)
ГАЗЕТА   ЗАПОРІЗЬКОГО  НАЦІОНАЛЬНОГО  ТЕХНІЧНОГО   УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

Перша полоса
 

Не зупинятися на досягнутому

Вітання з ювілеями:

     

Серце лишили в горах

      

 

 

 

Свіжий номер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н А    П А Н О Р А М А


В І Д З Н А Ч И Л И     Ю В І Л Е Й

    

 

Колектив транспортного (автомобільного) факультету 26 жовтня відзначив своє 40-річчя. В аудиторії №381 відбулося розширене урочисте засідання ради факультету, в якому взяли участь викладачі, колишні випускники, і керівники, гості. З привітанням виступили перший декан факультету Б.П.Борисов, колишній ректор університету В.С.Попов, ректор С.Б.Бєліков, проректор Дніпропетровського державного університету залізничного транспорту Б.Є.Боднар. На адресу факультету надійшли вітальні телеграми з підприємств, вищих навчальних закладів України, зокрема від ректора Національного транспортного університету академіка В.Є.Канарчука (м.Київ), головного конструктора "АвтоВАЗу" П.М.Прусова та інших. А ввечері у Будинку культури СП "АвтоЗАЗ-ДЕУ" відбулися урочистості на честь ювілею факультету. З вітаннями виступили Є.Г.Карташов - голова облдержадміністрації, Є.Кабанов - перший заступник голови облради, президент української автомобільної корпорації Т.Васадзе, голова ради директорів СП "АвтоЗАЗ-ДЕУ", колишній випускник факультету О.Х.Папашев, ректор ЗНТУ, колишній випускник факультету С.Б.Бєліков та інші. Групі співробітників факультету - декану В.Х.Козирєву, його заступнику В.І.Івахніну, зав. кафедри В. Г.Шевченку, доцентам В.П.Юдіну та В.В.Брильову вручено нагрудні знаки "Відмінник освіти України". Факультет відзначений грамотами Міністерства освіти та науки України, облдержадміністрації, облради, міськради, Жовтневої райадміністрації. Для учасників урочистостей великий концерт самодіяльних артистів БК СП "АвтоЗАЗ-ДЕУ" і центру культури і дозвілля студентів університету. О.П.Папашев вручив ключі С.Б.Бєлікову від автомобіля "Ланос" - подарунок від підприємства, а київський гість Таріел Васадзе - комп'ютер.

Власн. інф.
На знімках Олександра Пастушенка: колишній випускник факультету Є.Г.Карташов вручає першому декану факультету Б.П.Борисову іменний годинник; київський гість Т.Васадзе вітає С.Б.Бєлікова з ювілеєм.

    Н  О  В  И  Н  И :

Концепція розвитку транспортного факультету

Таке питання обговорила вчена рада ЗНТУ на черговому засіданні 5 листопада. З інформацією виступив декан В.Х.Козирєв, який познайомив членів ради з основними напрямами розвитку факультету. Зокрема планується відкрити нові спеціальності „Промисловий транспорт" та „Організація міжнародних перевезень". Вирішуватиметься і проблема кадрів викладачів, в основному за рахунок підготовки аспірантів, кандидатів і докторів наук. В обговорені питання взяли участь ректор С.Б.Бєліков, проректори А.Д. Коваль і Д.М.Піза.

Полку професорів прибуло

Міністерство освіти та науки України присвоїло вчене звання „Професор" одразу чотирьом нашим вченим, викладачам Л.Й. Івщенку, Д.М.Пізі, В.В.Погосову та Є.М.Потапенку. Вітаємо професорів з визначною подією в їх житті!

Власн. інф.

Відкрито навчальний центр

Англійської фірми "DELCAM plc" при кафедрі „Металорізальні верстати та інструмент". Фірма поставила ЗНТУ програмне забезпечення (1,5 доларів США) для проектування моделей, розробки керуючих програм з числовим програмним керуванням, контролю виготовлення деталей з комп'ютерною моделлю. Це дозволить підвищити рівень підготовки інженерів-механіків із сучасних комп'ютерних технологій. Програмне забезпечення встановлене у комп'ютерному класі машинобудівного факультету. На відкритті центру були присутні керуючий директор фірми Хью Хамфріс, представник фірми у країнах СНД Наталя Погодаєва, ректор ЗНТУ С.Б.Бєліков, представник центру САПР зі Львова, керівники підприємств Запоріжжя.

Ірина Павлюченко, Старший викладач кафедри


НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ

Кафедра "Електропостачання промислових підприємств" створена 1968 року для задоволення гострих потреб енергосистем, промислових підприємств, проектних та науково-дослідних інститутів у висококваліфікованих інженерах-електрик...>>>>

   

    Вітання з ювілеями: >>>>

СЕРЦЕ ЛИШИЛИ В ГОРАХ

Двадцять років тому, восени 1981 року, у Фанських горах трагічно загинуло семеро студентів і випускників "машинки" - група туристів-альпіністів, очолювана Валеріем Ващенко. Вона здійснювала складний гірський похід за програмою чемпіонату СРСР... >>>>


На початок