Кафедра Електропостачання Промислових Підприємств
АбітурієнтуСклад кафедриІсторіяФото-архів  
Розділи
 
Головна

Новини

Історія

Склад кафедри

Абітурієнту

Фото-архів

Наші студенти

Наші випускники

Наукові досягнення

Новини

     17 листопада 2004

Зроблена перша сторінка цього сайту.

подробнее...

Абітурієнту

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ,

Щіро вітаємо Вас з закінченням середньої школи або колледжа! Пропонуємо Вам подовжити навчання у Запорізькому Національному Технічному Університеті і стати студентом кафедри "Електропостачання промислових підприємств" зі спеціальностей:

Спеціальність 8.090603
ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ
(денна і заочна форми навчання)

    Спеціальність «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ» - це спеціальність, яка гостро потрібна підприємствам Запорізького регіону. Випускники одержують кваліфікацію спеціалістів і магістрів з електротехніки. Вони можуть працювати енергетиками підприємств, керівниками енергослужб енергетичних підприємств, працювати у різних проектних інститутах, науково - дослідницьких лабораторіях. Навчання ведеться в лабораторіях і в комп'ютерних класах, з використанням спеціального програмного забезпечення, що дозволяє йти в ногу з часом і готувати фахівців, відповідаючих сучасним вимогам. Щорічно студенти нашої кафедри беруть участь у всеукраїнських олімпіадах, займаючи призові місця, що свідчить про високий рівень підготовки студентів. Студенти навчаються у добре обладнаних аудиторіях та лабораторіях: У лабораторії по «Монтажу та експлуатації електрообла-днання» застосовуються нові методи виконання електромонтажних робіт, з обліком коректив, внесених у діючі державні і галузеві стандарти, будівельні й електротехнічні норми і правила. У лабораторії по «Електричних мережам і системам» студенти здобувають практичні навички на машинах УРМЕС та в комп’ютерних класах з розрахунку електричних мереж, самостійно моделюючи навантаження і досліджуючи параметри мережі. У лабораторії представлене основне устаткування станцій і підстанцій. Необхідна увага приділена схемам електричних з'єднань електростанцій і підстанцій, і конструкціям розподі-льних пристроїв.Викладений матеріал супроводжується практичними заняттями у філії кафедри на базі Дніпрогес-1, Дніпрогес-2 і на підстанціях Запоріжобленерго. Випускники кафедри користуються попитом на Дніпроенерго, Запоріжсталі, Дніпроспецсталі, Укрграфіт, Запорізькій атомній електростанції, Запоріжелектромонтаж і на інших підприємствах.

Спеціальність 7.000008
ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
(денна форма навчання)

Спеціальність ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ відкрито на кафедрі у 2003 році для забезпечення потреб підприємств України і Запорізького регіону. Узагальнений об'єкт діяльності майбутніх випускників - менеджмент у системах енергопостачання та енергоспоживання. Фахівці готуються для роботи в галузі виробництва, транспортування, розподілу, переробки, споживання енергії та енергозбереження. Фахівець може працювати на підприємствах, в міністерствах, адміністраціях, виробничих та науково-виробничих об'єднаннях, науково-дослідних та проектно- конструкторських організаціях, установах різного профілю та форми власності, в системах підготовки кадрів на первинних посадах інженер, спеціаліст, молодший науковий співробітник, викладач навчальних закладів і інших, передбачених для заміщення спеціалістами з вищою освітою типових номенклатурних посад.Навчання ведеться в лабораторіях і в комп'ютерних класах, з використанням спеціального програмного забезпечення, що дозволяє йти в ногу з часом і готувати фахівців відповідаючих сучасним вимогам.

Кафедра "Електропостачання промислових підприємств"Україна 69063, Запоріжжя, 64 ЗНТУ к.292
зав. каф. ЕПП
Авдєєв Ігор Вікторович
тел. 698-464, 643-601
E-mail: iva@zntu.edu.ua

 

АБІТУРІЄНТУ      СКЛАД КАФЕДРИ      ІСТОРІЯ      ФОТО-АРХІВ

"ЗНТУ кафеда ЕПП"   Designed by Maxx-Style, © 2004.