Кафедра Електропостачання Промислових Підприємств
АбітурієнтуСклад кафедриІсторіяФото-архів  
Розділи
 
Головна

Новини

Історія

Склад кафедри

Абітурієнту

Фото-архів

Наші студенти

Наші випускники

Наукові досягнення

Новини

     17 листопада 2004

Зроблена перша сторінка цього сайту.

подробнее...

Навчання

Вчитись, вчитись та це раз вчитись - це девіз наших студентів, тому й попит на випускників кафедри перевищує кількість підготовлених фахівців. Особливої актуальності підготовка кваліфікованих фахівців набула в останні роки, коли загострилися проблеми енергозбереження в Україні. З врахуванням сучасних вимог комп'ютерну підготовку студентів кафедра проводить з використанням загально — факультетських комп'ютерних класів та кафедрального комп'ютерного класу на 15 робочих місць.
Якістно оснащені лабораторії та філії кафедри, де проводять заняття викладачі кафедри і провідні спеціалісти підприємств теж допомогають перетворити студента в фахівця. Згідно з наскрізною програмою виробничих практик студенти кафедри проходять виробничу практику на таких провідних підприємствах: "Запоріжжяобленерго”, комбінат "Запоріжсталь", Запорізький алюмінієвий комбінат, ВАТ "Мотор січ", "АвтоЗАЗ", Український графіт, підприємство електричних мереж, “Радіоприлад," "Укргіпромез", "Запоріжпромбудпроект” "Укрсільенергопроект", "Гіпроелектро" та інші.
Зусилля викладачів кафедри і надхненна праця студентів дає добрі результати. Щороку студенти кафедри беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з електроенергетики, електропостачання та енергоресурсозбереження, виборюючи призові місця. Так студенти кафедри О.В. Шелесько та П.Й.Тарасевич здобули друге та третє місця відповідно (2001 рік, Івано-Франківськ),Кондрашин Д.С. та Лебедь І.М. заняли третє командне місце (2003 рік, м. Кременчук), Вакунов С.В.виборов третє призове місце (2004 рік, м. Кременчук) .
На завершення свого навчання студенти захищають дипломні проекти спеціалістів та магістрів. Захист дипломних проектів приймає Державна екзаменаційна комісія, до складу якої крім викладачів входять керівники енергопідприємств. Теми дипломних проектів узгоджуються з підприємствами і проектними установами, враховують реальні показники споживання електричної енергії. Характерно, що випускники захищають дипломні проекти і за науково - дослідницькими напрямками кафедри, які потім стають темами для диссертаційних робіт, а самі студенти - аспірантами. Зараз підготовкою аспірантів керує професор, д.т.н. Андрієнко П.Д. та завідувач кафедрою, доцент, к.т.н. Авдєєв І.В.

Відпочинок

Життя – це не тільки будні і не дарма кажуть, що від сесії до сесії живуть студенти весело, а також - що би добре працювати треба вміти відпочити. Студентськи роки – це найкращі роки в житті кожної людини, роки становлення та відкриття своїх можливостей. Хобі у кожного своє – хто займається спортом, як наприклад Людва Ігор група Е-110, а хто відпочиває на природі, не залишаючи фото камери вдома, доносячи до нас красу рідного краю (студент групи Е- 120 Баранов С.В., його роботу ви бачіте поруч).


Кафедра "Електропостачання промислових підприємств"



Україна 69063, Запоріжжя, 64 ЗНТУ к.292
зав. каф. ЕПП
Авдєєв Ігор Вікторович
тел. 698-464, 643-601
E-mail: iva@zntu.edu.ua

 

АБІТУРІЄНТУ      СКЛАД КАФЕДРИ      ІСТОРІЯ      ФОТО-АРХІВ

"ЗНТУ кафеда ЕПП"   Designed by Maxx-Style, © 2004.