Кафедра Електропостачання Промислових Підприємств
АбітурієнтуСклад кафедриІсторіяФото-архів  
Розділи
 
Головна

Новини

Історія

Склад кафедри

Абітурієнту

Фото-архів

Наші студенти

Наші випускники

Наукові досягнення

Новини

     17 листопада 2004

Зроблена перша сторінка цього сайту.

подробнее...

Наші випускники

    Широка географія випускників кафедри "Електропостачання промислових підприємств". Це практично всі республіки колишнього Радянського Союзу, а також багато країн Близького сходу, Азії, Африки, Латинської Америки. Але основна частина випускників працює у місті Запоріжжі та Запорізькій області. Підготовка інженерів – електриків широкого профілю почалася у 1960 році і перший випуск відбувся у 1965р. Починаючи з цього року кафедрою підготовлено більше 3700 інженерів – електриків. У 2000-2001 році на кафедрі відбувся перший випуск спеціалістів і магістрів за новими планами підготовки . Наші перші магістри: Сергєєва Н., Байша А., Середенко А., Михайленко О., Лисих С., Шрам О., Колесник О., Янковський Р., Майор В., Фазін В.- виконали дипломні проекти за науково –дослідними темами і отримали диплом з відзнакою. Серед випускників кафедри багато талановитих фахівців, які займають провідні посади у різних структурах.

ЛИСИХ МИХАЙЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ
Випускник кафедри 1974 року

З 1970 року працював електрослюсарем VI розряду на ЗАЛК, старшим електриком цеху, старшим виробничим майстром, заступником начальника цеху з експлуатації. З 1989 року – заступник головного енергетика комбінату з електричної частини. З 1993 року – головний енергетик ВАТ ЗАЛК. Старший син Андрій закінчив кафедру ЕПП у 1998 році і працює начальником дільниці СП цеху. Молодший син Сергій закінчив кафедру ЕПП у 2001 році і одержав диплом магістра з електротехніки, працює інженером диспетчерської служби ДнЕС.

ГОЛЬНЄВ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
Випусник кафедри 1979 року

Начальник служби підстанцій Запорізьких центральних електричних мереж ВАТ “Запоріжжяобленерго”.

ВОЛГІН ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ
Випускник кафедри 1980 року

Після закінчення залишився на кафедрі інженером науково-дослідного сектору. 1986 році закінчив аспірантуру при кафедрі, працював послідовно молодшим науковим співробітником, старшим науковим співробітником, завідувачем науково-дослідної лабораторії “Плазмові процеси та обладнання”. З 1995 року – директор Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) “Енергоіновація”.

ХОВАНОВ ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ
Випускник кафедри 1987 року

Трудову діяльність почав з 1960 року електромонтером Запорізького підприємства високовольтних електричних мереж (ЗПВЕМ) “Дніпроенерго”. З грудня 1966 року – електромонтер, інженер служби релейного захисту та автоматики ЗПВЕМ. З серпня 1977 року – начальник служби ізоляції та захисту від перенапруги. З грудня 1987 року – директор Запорізьких електричних мереж “Дніпроенерго” (тепер ВАТ “Запоріжжя-обленерго”).

МЕТЕЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Випускник кафедри, к.т.н., професор, декан електротехнічного факультету ЗНТУ, голова ради деканів. Пройшов шлях асистента, старшого викладача, аспіранта, доцента кафедри ЕМ. З 1981 року працює деканом електротехнічного факультету. З 1999 року – Голова ради деканів ЗНТУ, професор кафедри електричних машин, заслужений працівник освіти України, нагороджений знаком “Відмінник освіти України”.

ІВАНЕНКО ЄВГЕН ПИЛИПОВИЧ
Випускник кафедри 1976 року

Працював на кафедрі інженером науково-дослідного відділу, а з 1977 року перейшов до Запорізького індустріального технікуму (з 1989 р.–Запорізький електротехнічний технікум-коледж). Працював викладачем спецдисциплін, завідувачем вечірнім відділенням; з 1985 року – заступник директора коледжу з виховної роботи. Євген Пилипович отримав вищу педагогічну освіту, закінчив Московську школу практичної психології. Сьогодні Іваненко Є.П.– заступник директора Запорізького електротехнічного коледжу з питань гуманітарної освіти та виховання, викладач вищої категорії, відмінник освіти України.

КОШЕЛЕНКО БОРИС БОРИСОВИЧ
Випускник кафедри 1976 року

З 1976 року працює в цеху мереж та підстанцій комбінату “Запоріжсталь”. Пройшов всі сходинки – електромонтер, оператордиспетчерської служби, майстер району підстанцій №2 електропостачання агломераційного та мартенівського цехів; з 1981 року – заступник начальника, а з 1986 року – начальник служби цеху мереж та підстанцій. Борис Борисович – один з провідних спеціалістів “Запоріжсталі”. Його цех забезпечує надійне електропостачання комбінату. Під його керівництвом удосконалюються та реконструюються електричні об’єкти. Б.Б. Кошеленко є автором більш як 50 раціоналізаторських пропозицій, які впроваджені на підстанціях комбінату.
Кафедра "Електропостачання промислових підприємств"Україна 69063, Запоріжжя, 64 ЗНТУ к.292
зав. каф. ЕПП
Авдєєв Ігор Вікторович
тел. 698-464, 643-601
E-mail: iva@zntu.edu.ua

 

АБІТУРІЄНТУ      СКЛАД КАФЕДРИ      ІСТОРІЯ      ФОТО-АРХІВ

"ЗНТУ кафеда ЕПП"   Designed by Maxx-Style, © 2004.