КАФЕДРА ФіЗИКИ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

СКЛАД КАФЕДРИ

Лоскутов Степан Васильович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізики Запорізького національного технічного університету. На кафедрі з 1981 р. Закінчив у 1981 р. Харківський державний університет ім. О.М. Горького, фізико-технічний факультет за фахом експериментальна ядерна фізика.

Єршов Анатолій Васильович, професор кафедри фізики, д. техн. наук. На кафедрі з 1984 р. Закінчив у 1971 р. Московський авіаційний інститут. Захистив кандидатську дисертацію у Московському авіаційному інституті у 1979 р. Докторську дисертацію захистив у Національному технічному університеті України „КПІ” у 2010 р.

Корніч Володимир Григорович, доцент кафедри фізики, канд. фіз.-матем. наук. На кафедрі з 1961 р. Закінчив Одеський державний університет, фізичний факультет у 1959 р. Нагороди: «Почесна грамота Міністерства освіти України», „Відмінник освіти України”, «За бездоганну працю» ІІ ступеню.

Курбацький Валерій Петрович, доцент каф. фізики, канд. фіз.- матем. наук. На кафедрі з 1980 р. Закінчив у 1978 р. Московський держуніверситет, фізичний факультет.

Манько Володимир Костянтинович, доцент кафедри фізики, канд. фіз.-матем. наук. На кафедрі з 1987 р. Закінчив у 1974 р. Запорізький машинобудівний інститут, факультет електронної техніки. Відмінник освіти України.

Лушин Сергій Петрович, доцент кафедри фізики, канд. фіз.-матем. наук. На кафедрі з 1983 р. Закінчив у 1981 р. Запорізький машинобудівний інститут.

Богачова Лілія Степанівна, доцент кафедри фізики, канд. фіз.- матем. наук. На кафедрі з 1961 р. Закінчила у 1960 р. Білоруський держуніверситет, фізичний факультет. Нагороджена - «Почесна Грамота міністерства освіти і науки України».

Правда Михайло Іванович, доцент кафедри фізики, канд. фіз.-матем. наук. На кафедрі з 1984 р. Закінчив у 1984 р. Московський фізико–технічний інститут.

Серпецький Борис Олексійович, доцент кафедри фізики, канд. фіз.- матем. наук. На кафедрі з 1985 р. Закінчив у 1983 р. Харківський державний університет, фізико–технічний факультет.

Золотаревський Іван Володимирович, доцент кафедри фізики, канд. фіз.- матем. наук. Закінчив Запорізький державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет у 1971 р. Нагороди: „Відмінник освіти України”, «Почесна грамота Міністерства освіти України».

Сейдаметов Станіслав Валерійович, старший викладач кафедри фізики. На кафедрі з 2004 р. Закінчив у 2003 р. фізичний факультет Запорізького державного університету за фахом „Фізика”, спеціалізація – „Фізичне матеріалознавство”.

Чижов Валерій Васильович, старший викладач кафедри фізики. На кафедрі з 1970 р. Закінчив у 1969 р. Азербайджанський держуніверситет, фізичний факультет.

Денисова Ольга Іванівна, старший викладач каф. фізики. На кафедрі з 1980 р. Закінчила у 1974 р. Київський госуніверситет, радіофізичний факультет.

Работкіна Олена Володимирівна, старший викладач каф. фізики. На кафедрі працює з 1980 року. Закінчила у 1978 р. фізичний факультет Томського Державного університету за спеціальністю „Оптика и спектроскопія”.

Завідувач лабораторіями Анатолій Aнатольєвич Кубишкін.

Федорченко Валентина Євгенівна, старший лаборант кафедри фізики. На кафедрі з 1953 р. Закінчила у 1953 р. Воронізький педагогічний інститут, фізичний факультет.

Суровцев Олександр Костянтинович, старший лаборант лабораторії фізики твердого тіла. На кафедрі з 1967 р. Закінчив у 1987 р. Запорізький машинобудівний інститут.

Золотаревський Олексій Іванович, старший лаборант, лаб. «Оптика». Закінчив фізичний факультет Запорізького державного університету в 2003 р.

Косирєв Олег Олександрович - старший лаборант лабораторий. «Механіка», «Коливання і хвилі».

Петрушина Галина Володимирівна, старший лаборант, секретар кафедри фізики.

 
Кафедра фізики
Телефон: (061)769-83-55
E-mail: svl@zntu.edu.ua
Головна || Електронна бібліотека || Корисні посилання