Запорізький національний технічний університет
Факультет інформатики та обчислювальної техніки
Кафедра програмних засобів


Конкурси

Студенти кафедри, які займаються науковою роботою, під керівництвом викладачів беруть участь та займають призові місця на вузівських, обласних та загальноукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт, виступають з доповідями на семінарах і конференціях.

У Всеукраїнському конкурсі на кращу наукову роботу у номінації „Інформатика” (2006 р., м. Севастополь) переміг студент Олійник А.О.

Студенти Олійник А.О., Кузнєцов Є.В., Олійник О.О. та Нежевенко Д.Ю., а також студенти Бойченко К.Ю.; Іванов Г. О., Ларіонов А.О., Панін Д. В. є переможцями обласних конкурсів різних років Запорізької обласної державної адміністрації для обдарованої молоді та відзначені преміями і дипломами.

Студенти кафедри Олійник А.О., Олійник О.О., Бойченко К.Ю., Іванов Г.О., Панін Д.В., Шишко А.Ю., Новар О.П., Павленко П.О. є переможцями конкурсу ЗНТУ на кращу студентську наукову роботу різних років у номінації "Комп’ютерні науки, програмні засоби".

Студенти Олійник А.О. та Олійник О.О. отримували стипендію міського голови м. Запоріжжя, студентів Олійника О.О. та Даркова І.В. нагороджено премією КБ "Індустріалбанк".