Запорізький національний технічний університет
Факультет інформатики та обчислювальної техніки
Кафедра програмних засобів


Партнерство та співробітництво

Кафедра активно і плідно співпрацює з науковими закладами, науково-дослідними і виробничими установами України та інших країн.

Особлива увага приділяється організації спільної наукової роботи та встановленню творчих зв’язків з іноземними партнерами. Кафедра співпрацює з італійськими компаніями MPA Group та Multinetworks s.r.l. у галузі створення інтелектуальних систем візуального контролю транспортних засобів.

Кафедра веде активну співпрацю з підприємствами різних форм власності регіону, зокрема, ВАТ "Мотор Січ", ЗМКБ "Прогрес" ім. О.Г. Івченка, НВК "Хартрон-Юком", ТОВ "МПА Груп", AP Consulting та ін., де спільно зі співробітниками кафедри вирішуються наукові завдання, викладачі кафедри проходять стажування, організовано практику, дипломування та працевлаштування студентів.

За підтрики міжнародного проекту "Європейсько-український ступінь магістра з програмної інженерії" (JEP 26182 2005) за програмою "Темпус Тасіс" Європейської Комісії у 2006-2009 рр. співробітники кафедри (доцент В.Ф. Онищенко, доцент А.В. Притула, доцент С.О. Субботін, доцент Г.В. Табуншик, ст. викл. Г.В. qНеласа) встановили наукові зв’язки із вченими Вроцлавської політехніки (м. Вроцлав, Польща), Технічного університету в Ліберці (м. Ліберець, Чехія), Університету Циттау-Гьорліц (Німеччина) та Житомирського державного технологічного університету (м. Житомир, Україна). У межах цього проекту п'ять студентів ЗНТУ навчались протягом півроку в університетах-партнерах Польщі, Чехії та Німеччини, захистили дипломні роботи в Польщі та отримали європейскі дипломи магістрів. Участь у цьому проекті дозволила кафедрі збільшити рівень навчання студентів, науково-педагогічний рівень викладачів та рівень свого технічного забезпечення.

Офіційний сайт проекту TEMPUS - «EU - UA ступінь магістра з програмного забезпечення»

Школа-семінар за міжнародним проектом «Європейсько-український ступінь магістра з програмного забезпечення»

Європейска Комісія Програми «Темпус» запросила ЗНТУ в 2010-2013 рр. взяти участь у програмі ТЕМПУС «PROMENG« (JPCR 510920 2010) - професійно орієнтованих магістерських програм у галузі інжинірингу. До виконання програми залучено чотири ВНЗ України, три - Росії, три - Узбекістану та по одному - Німеччини, Бельгії і Литви.

Офіційний сайт проекту TEMPUS «PROMENG»