Нова практика семінарських занять у магистрів
  Кафедра менеджменту вводить нову практику проведення семінарських занять у магістрів. На практичні заняття будуть запрошуватися запорізькі бізнесмени, керівники підприємств для того, щоб поділитися досвідом, ознайомити студентів з практичними аспектами управління, надати практичні рекомендації.
  26 вересня 2011 р. на семінарське заняття у групи ФЕУ-527 з дисципліни «Менеджмент організацій» доцент В.В. Лифар запросила відомого запорізького бізнесмена, директора групи компаній «СТС» - Старія Євгенія Вікторовича. Семінарське заняття пройшло у дуже цікавій, нестандартній формі. Студенти задавали багато питань, пов’язаних з організацією бізнесу, прийняттям управлінських рішень, проблемами, з якими стикаються українські бізнесмени у сучасному бізнес-середовищі. В свою чергу Євгеній Вікторович запросив студентів до участі у тренінгу з логістики, що відбудеться у жовтні місяці поточного року.