Реалізація проекту

Участь ЗНТУ у європейському проекті ТЕМПУС „PROMENG”

Запорізький національний технічний університет продовжує успішно виконувати план спільного європейського проекту ТЕМПУС „Професійно-орієтовані магістерські програми в області інжинірингу в Росії, Україні, Узбекистані” (PROMENG).
На початку жовтня в Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету відбулася координаційна нарада і конференція проекту „PROMENG”.
Під час конференції учасники проекту зробили короткі звіти про виконання плану проекту за 12 місяців, проведено робочу нараду ключових персон, майстер-класи CАD/CАМ з використанням програм Проінженер і Алтіум. Від ЗНТУ у конференції взяли участь проректор з ГП та МЗ Андрієнко О.М. та завідуючий кафедрою програмного забезпечення Притула А.В.
Університети Європейського Союзу, учасники проекту, презентували та передали розроблені ними навчальні матеріали цільовим університетам для вивчення та розробки на цій основі нових модулів та дисциплін.
На координаційній нараді було прийнято рішення про проведення тренінгів для викладачів у Литві, Німеччині та Бельгії; своєчасну підготовку приміщення у цільових університетах для приймання та монтажу нового обладнання, яке буде закуплено з метою створення комп’ютерного класу CAD/CAM/CAE (Pro-engineer, Altium), лабораторії передачі даних та офісів працевлаштування для випускників.

Завантажити Методика анализа состояния учебных планов магистров в инжиниринге / Миронова Н.А., Пархоменко А.В., Притула А.В., Табунщик Г.В.

Завантажити Анализ состояния учебных планов магистров в инжиниринге / А.В Пархоменко, Г.В.Табунщик, Н.А. Миронова

Завантажити Исследование актуальности обновлений действующих учебных планов подготовки магистров в области "Профессионально оринтированных магистерских программ по инжирингу" / Миронова Н.А., Пархоменко А.В., Притула А.В., Табунщик Г.В.

Конференція в Луцьку
24-25 червня 2011

На конференції були заслухані короткі звіти представників консорціуму від України про стан виконання проекту.
Вирішено представити проекти оновлення робочих учбових планів з спеціальностей що мають дісципліни та модулі, що є у проекті Tempus Promeng до 1 жовтня 2011року.

Завантажити рішення PROMENG по коференції 24-25 червня 2011

Координаційна нарада в Берліні
27-30 квітня 2011

Координаційна нарада, яка відбулася в Інституті авіації та космонавтики Берлінського технічного університету була присвячена звіту по роботі, що була проведена за перші 6 місяців проекту TEMPUS «PROMENG», а також планам на наступний період. Нараду відкрив Координатор проекту професор інституту авіації і космонавтики, доктор технічних наук Клаус Бріссо, вів нараду головний менеджер проекту доктор Арнольд Штеренхарц. Усього були присутні на нараді і виступили з доповідями 35 учасників проекту.
Як вже зазначалося раніше Запорізький національний технічний університет у складі міжнародного консорціуму бере участь у виконанні проекту TEMPUS «Професійно орієнтовані магістерські програми в області інжинірингу в Росії, Узбекистані, Україні» (PROMENG). Проект фінансується Європейською комісією. Основні цілі проекту - оновлення діючих навчальних планів і програм підготовки магістрів відповідно до вимог Болонcької декларації та новітніх розробок в інжинірингу.
В рамках реалізації проекту наприкінці квітня в Берліні на базі Берлінського технічного університету відбулася координаційна нарада учасників проекту. Під час конференції були заслухані короткі звіти організацій консорціуму з виконання плану проекту за перші 6 місяців.
Від ЗНТУ у координаційній нараді взяв участь Андрієнко О.М., проректор з гуманітарних питань та міжнародних зв'язків. У своїй доповіді Андрієнко О.М. зазначив, що за звітний період в ЗНТУ був проведений аналіз стану діючих в університеті навчальних планів підготовки магістрів з 7 спеціальностей (42 дисциплін), пов'язаних з електроінжинірингом, і виявлено перспективні напрямки удосконалення навчального процесу.
Університети ЄС (Берлінський технічний університет, Вільнюський державний технічний університет, бельгійський університет Lessius) представили і частково передали розроблені ними навчальні матеріали для вивчення і розробки на цій основі в університетах-партнерах нових модулів і дисциплін за планом проекту.
Для учасників конференції було організовано навчальний візит на завод автомобільного концерну VW, проведено міжпроектний тренінг з обміну досвідом з представниками команди проекту TEMPUS "CRIST".
Детальну інформацію про проект можна отримати у відділі міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами, а також на сайті проекту www.promeng.eu.

Завантажити звіт про виконану роботу в ЗНТУ по проекту (період з 15.10.2010 по 25.04.2011)

Презентація проекту в ЗНТУ
10.02.2011

Презентація проекту PROMENG для викладачів та студентів Запорізького національного технічного університету відбулася 10 лютого 2011 р. З доповіддю про цілі, завдання та реалізацію проекту виступив проректор Андрієнко О.М., координатор проекту від ЗНТУ.

Завантажити презентацію проекту PROMENG в ЗНТУ
Завантажити Tempus zntu.pdf

Стартова Конференція у Самарі
29 листопада – 3 грудня 2011

1 грудня 2010 в Поволзькому державному університеті телекомунікацій та інформатики (ПГУТІ) відбулося пленарне засідання стартової конференції в рамках міжнародного проекту ТЕМПУС PROMENG "Професійно орієнтовані магістерські програми в галузі інжинірингу в Росії, Узбекистані, Україні, ". У роботі конференції взяли участь викладачі та студенти ПГУТІ, а також представники ВНЗ-учасників проекту з Німеччини, Бельгії, Литви, України, Узбекистану і Росії (Москва, Казань), загалом 20 учасників.
Від Запорізького національного технічного університету в конференції взяв участь проректор з гуманітарних питань та міжнародних зв’язків Андрієнко О.М., координатор проекту від ЗНТУ.