9 березня 2004 року в рамках обміну досвідом роботи ЗНТУ і Магдебурського університету імені Отто - фон Геріке наш університет відвідала делегація , яку очолював президент торгово-індустріальної палати Магдебурга Клаус Хікманн. Тут були представники обласної спілки промисловців і підприємців "Потенціал", торгово-промислової палати, керівники університетів, які вели ділову конкретну розмову з німецькими партнерами. Була підписана угода про створення спільного центру співробітництва, конкретні його завдання. Практично досягнута домовленність обох сторін про те, що 20-25 випускників наших університетів працюватимуть певний час на підприємствах Магдебурга інженерами. Ці фахівці, за словами ректора ЗНТУ С.Б.Бєлікова, зможуть внести свої новітні знання і практичні дії у подальший розвиток науки і техніки на заводах і фірмах Запоріжжя. Крім проблем співробітництва в освітній і науковій сфері, німецькі партнери обговорювали у міськраді питання реформування житлово - комунального господарства, розвитку малого і середнього бізнесу.
    Олександр Андрієнко, проректор ЗНТУ

Делегація в бібіліотеці ЗНТУ
В комп'ютерному класі машинобудівного інституту