5 - 8 квітня 2004 року в ЗНТУ вперше була проведена Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання". В змаганнях прийняли участь команди з різних провідних університетів України: національного технічного університету України "Київський політехнічний університет", національного транспортного університету, національного університету "Харьківський політехнічний інститут", а також команди міст Запоріжжя, Вінниці, Дніпропетровська, Сум, Одеси, Севастополя, Донецька, Луганська, Мелітополя, Житомира.

Олімпіада проведена в три етапи на високому професійному і організаційному рівні.
Перше місце посіла студентка нашого університету Слоневська Інна Ігорівна, друге - наша студентка Яковлєва Ганна Володимирівна та студент Донбаської державної машинобудівної академії Бєлогуров Олександр Миколайович. Третє місце поділили Богомолов Сергій Миколайович (національний аграрний університет, м.Київ), Мороз Ярослав Іванович (Тернопільський державний технічний університет), Бурба Сергій Миколайович (національний технічний університет, КПІ)

На урочистому зібранні студентів привітав Генеральний директор Запорізького регіонального центру стандартизації, метрології та сертифікації Паульський Олександр Володимирович.
Всім учасникам олімпіади були вручені дипломи та почесні грамоти.

Загальна фотографія учасників олімпіади
На відкритті олімпіади з напутнім словом виступає проректор з наукової роботи Ю.М.Внуков
Закриття олімпіади