ВІТАЄМО РЕКТОРА
Ректора Запорізького національного технічного університету Сергія Борисовича Бєлікова наказом Міністра було нагороджено Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок в розвиток освіти України, а колектив ЗНТУ отримав диплом лауреата виставки-презентації "Освіта України", яка відбулася 6 - 9 жовтня 2004 року. в Національному комплексі "Експоцентр України". Організатор виставки-презентації - Міністерство освіти і науки України.
6 жовтня 2004 року виставку-презентацію відкрив Віце-прем'єр-міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Володимирович Табачник, який зачитав привітання Президента України Леоніда Даниловича Кучми учасниками і відвідувачам виставки-презентації, також були присутні Міністр освіти і науки України Василь Григорович Кремень, перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Миколайович Гуржій, заступник міністра освіти і науки України Михайло Филимонович Степко, Перший віце-президент Академії педагогічних наук України Василь Миколайович Мадзігон.
На виставці-презентації було представлено більше 300 навчальних закладів України: обласні (міські) управління освіти, дошкільні навчальні заклади, середні загальноосвітні навчальні заклади, позашкільні навчальні заклади, вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, підприємства, фірми, установи, які виготовляють навчально-технічне обладнання для учбового процесу, періодичні професійні видання, а також науково-практичні розробки, міжнародні освітні програми, підручники
Протягом чотирьох днів роботи виставки її відвідало біля 10 тисяч педагогів, викладачів, учнів, громадян. Відбулося 63 семінари, "круглі столи" за участю керівників і провідних фахівців Міністерства освіти і науки України, науковців Академії педагогічних наук України. Були представлені досягнення навчальних закладів у реформуванні навчального процесу, міжнародні проекти, Болонський процес, сучасні підручники, комп'ютерні програми і навчальні посібники, обговорювалися актуальні проблеми навчально-виховного процесу, демонструвалося навчально-технічне обладнання, шкільний транспорт, особливості проведення електронного уроку в комп'ютерному класі, використання програми Microsoft в навчанні. Відбулося нагородження учасників виставки дипломами, почесними дипломами і грамотами Міністерства освіти і науки України.
В складі делегації нашого університету були: проректор з гуманітарних питань та міжнародних зв'язків О.М.Андрієнко, начальник навчально-методичного відділу І.В.Ткаченко, помічник ректора В.В.Демешко та заступник голови профспілки ЗНТУ Ю.П.Петруша.
Начальник навчально-методичного відділу І.Ткаченко