Вшанували ветеранів війни
Напередодні 60-річчя Перемоги над німецьким фашизмом в нашому університеті урочисто вшанували ветеранів війни. Біля пам'ятника загиблим на фронтах викладачам, студентам і співробітникам, що біля головного корпусу, відбувся мітинг, на якому виступили ректор ЗНТУ С.Б.Бєліков, колишній фронтовик М.Г. Рассальський і голова студентського профкому А.Іванченко.
Присутні на мітингу ветерани і співробітники університету поклали до пам'ятника квіти. А потім учасників війни запросили до їдальні, де влаштували святковий обід. За ратний подвиг і ударну працю в тилу дякували ветеранам ректор С.Б.Бєліков, голова профкому М.С.Гамов, голова ради ветеранів університету В.К.Зайцев. Учасникам свята вручили вітальні листівки і грошову допомогу.
                                                  СЛАВА ВАМ, ПЕРЕМОЖЦІ!
Людство ніколи не забуде величного подвигу радянського Солдата, який у важкій чотирирічній боротьбі з німецьким фашизмом не лише розгромив підступного ворога, а й звільнив від коричневої чуми світ.
Так, неймовірно великою ціною (в СРСР під час війни загинуло понад 27 мільйонів чоловік) здобув наш Солдат Перемогу над фашизмом, аби ніколи більше не повторився на Землі геноцид народів.
У Великій Вітчизняній війні брали активну участь викладачі, співробітники і студенти нашого університету. Вони відзначилися мужністю й героїзмом у боях з ворогом, про що свідчать бойові ордени й медалі. Майже 400 студентів "машинки" добровільно стали до лав Радянської Армії. Багато з них після закінчення військових училищ стали офіцерами, відзначилися в боях з німецькими фашистами. Вони воювали в піхоті, артилерії, танкових частинах, авіації. Їх славні імена вписані в історію нашого університету. Пам'яті загиблих викладачів, співробітників і студентів присвячено гранітний монумент у сквері біля головного корпусу ЗНТУ. Тут відбуваються урочисті мітинги, їх учасники покладають до пам'ятника квіти.
Колишні фронтовики сумлінно працювали, а деякі з них і зараз працюють на різних посадах в університеті, проявляючи у всьому військовий порядок, гідний приклад молоді у служінні Батьківщині. Ми високо цінуємо ветеранів і оточуємо їх винятковими увагою й пошаною.
Ми пишаємося Солдатами Перемоги, які й зараз працюють в університеті, фронтовиками професором А.Ш. Асатуряном, доцентом І.Г. Борисенком, а також учасниками війни професором Ю.В. Іващенком, співробітниками В.І. Шапоренком, В.П. Феоктистовим, Л.Н. Кузнецовою, В.І. Ткачовою та іншими. Усі вони наближали, як могли, бажаний День Перемоги - на передовій і в тилу.
Ми завжди раді бачити вас в колективі, радитися з вами, працювати разом.
У цей знаменний ювілей - 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні - щиросердно бажаємо вам, дорогі колеги, міцного здоров'я, життєвих гараздів, особистого щастя!
Ректорат Профком Рада ветеранів війни і праці