"АРТИСТИ НАШОГО ХУТОРА!"

      Гоголівська Диканька - святкова і різнокольорова, - ніби у казці, перенеслася зі сторінок книги на сцену актової зали Запорізького національного технічного університету. За дверима чути музику, співи, сміх. Цікаво, що там діється? Заглянемо!..

   А тут справжня феєрія: приміщення по-святковому вдягнене, вільне місце знайти майже неможливо, молодь аплодує, а їх погляди прикуті до центру дійства - на сцену! Це стартувала "Студентська весна - ФТІ"! Назва шоу-програми все пояснювала: "Ніч перед Різдвом, або все для тебе!" У головних ролях: Вакула - коваль, Оксана - сільська дівчина і Чорт (його сутність говорить сама за себе).
  Та все було б занадто просто, якби не присутність у залі журі, місія якого - визначити найкращих талантів серед студентів фізико-технічного інституту. Тому емоційне загострення і артистів, і глядачів було максимальне. Авжеж, усі переживали за своїх друзів, одногрупників, знайомих, бо конкуренція між зірками неймовірна.А ось невеликий перелік з того, що ми побачили і почули у той святковий вечір: колядки, сучасна хореографія в українському стилі, гра на саксофоні, спів під акомпанемент гітари, виступ вокально-інструментального ансамблю, бальні танці, розповідь гуморесок, виступ команди КВК, демонстрація хлопцями козацької сили і майстерності, показ мистецтва капуеро, брейк, танці з елементами гімнастики. І останнім кульмінаційним акордом свята став перегляд "блок-бастеру" виробництва студентів електротехнічного факультету, який давав відповідь на питання "А що станеться, якщо я не складу сесію?"
    Шквал аплодисментів! Завіса!
Ну що ж, черговий раз ми доводимо собі, що найталановитіша молодь вчиться у стінах ЗНТУ! Пишаймося!!!
  Євгенія Чістякова ГП - 415