РЕЗУЛЬТАТИ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ (переможці)
Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (АСМ) 19.04.2007

Місце, яке посіла команда

TEAM
ВНЗ(повна назва), місто

Прізвище, ім’я, по батькові

І

ІІ
ІІІ

ІV

1

team3.zp

Запорізький національний технічний університет

Іванісов Олексій Євгенович

Нежевенко Дмитро Юрійович

Одайський Роман Вячеславович

2

team20.zp

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Бурдейний Віктор Вікторовіч

КошикарОлександрПавлович

Долгушин Іван Олексійович

3

team22.zp

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського м. Сімферополь

Барінов Віктор Сергійович

Канищев Сергій Андрійович

 

4

team32.zp

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Тінітілов Дмитро Анатолійович

МайковичМихайло Петрович

СєнінаАннаВікторовна

5

team6.zp

Національний університет кораблебудування ім. адм.  Макарова

Вербицький ВолодимирСтаніславович

Кириченко Тамара Валеріївна

ЗолотаревичДмитро Валерійович

6

team15.zp

Національний університет кораблебудування ім. адм.  Макарова

Попова Анна Олександрівна

Борисевич Олексій Андрійович

Знайко Дмитро Сергійович


 ЗНТУ
РЕЗУЛЬТАТИ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ

Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (АСМ) 19.04.2007

Місце, яке

посіла команда

TEAM
 
ВНЗ (повна назва), місто

Прізвище,

ім’я, по батькові

Solved

Score

А

B

C

D

E

F

G

H

Total

І

ІІ
ІІІ

ІV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XIII

XIV

XV

1

team3.zp

Запорізький національний технічний університет

Іванісов Олексій Євгенович

6

1056

9/--

1/213

1/149

2/144

5/69

1/140

0/--

1/241

20/6

Нежевенко Дмитро Юрійович

Одайський Роман Вячеславович

2

team20.zp

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Бурдейний Віктор Вікторовіч

6

1077

2/67

1/147

1/43

1/242

3/--

3/207

0/--

4/251

15/6

КошикарОлександрПавлович

Долгушин Іван Олексійович

3

team22.zp

Таврійський національний університет ім.

В.І. Вернадського м. Сімферополь

Барінов Віктор Сергійович

 

5

619

6/--

1/72

1/132

1/142

4/--

1/162

0/--

1/111

15/5

Канищев Сергій Андрійович

 

4

team32.zp

Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова

Тінітілов Дмитро Анатолійович

5

970

7/269

0/--

1/--

1/60

0/--

2/93

1/219

1/189

13/5

МайковичМихайло Петрович

СєнінаАннаВікторовна

5

team6.zp

Національний університет кораблебудування

ім. адм.  Макарова

Вербицький ВолодимирСтаніславович

2

86

6/--

1/14

1/72

0/--

0/--

0/--

0/--

1/--

9/2

Кириченко Тамара Валеріївна

ЗолотаревичДмитро Валерійович

6

team15.zp

Національний університет кораблебудування

ім. адм.  Макарова

Попова Анна Олександрівна

2

96

2/--

2/16

3/--

2/--

0/--

3/--

0/--

1/60

13/2

Борисевич Олексій Андрійович

Знайко Дмитро Сергійович

7

team2.zp

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського м. Сімферополь

Вінц Олександр Борисович

2

281

4/--

0/--

1/173

0/--

6/--

1/108

0/--

0/--

12/2

Мангільов Олександр Юрійович

 

8

team14.zp

Запорізького інститут економіки та інформаційних технологій

Євсєєв Артур Олександрович

2

298

3/--

0/--

1/229

1/69

2/--

0/--

0/--

0/--

7/2

Могилевський Олександр Сергійович

Скориченко Олександр Сергійович

9

team13.zp

Запорізька державна інженерна академія

Попівщий Олександр Васильович

2

348

1/--

0/--

1/143

5/125

0/--

3/--

0/--

0/--

10/2

Бочаров Олександр Миколайович

Колесник Дмитро Миколайович

10

team8.zp

Севастопольський національний технічний університет

Дубовик Iван Сергiйович

2

583

4/227

0/--

2/--

6/--

0/--

0/--

0/--

1/296

13/2

Матюк Андрiй Iгорович

Волков Максим Валерiйович

11

team31.zp

Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського м. Сімферополь

Кудла Олексій Олександрович

1

92

4/--

5/--

1/92

2/--

0/--

3/--

0/--

0/--

15/1

Міланін Олександр Альбертович

Абоімов Сергій Олександрович

12

team29.zp

Одеський національний політехнічний університет

Ніконов Ернест Олександрович

1

187

0/--

0/--

1/187

3/--

1/--

1/--

0/--

0/--

6/1

Левенець Кирило Анатолійович

Скарбовий Ігор Сергійович

13

team1.zp

Запорізький національний технічний університет

Смагін Михайло Євгенович

0

0

0/--

0/--

0/--

1/--

0/--

3/--

0/--

1/--

5/0

Рясний Павло Сергіович

Ляшенко Павло Миколайович

13

team10.zp

Херсонський державний університет

Надєєва Альона Вікторівна

0

0

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/--

0/--

0/--

1/0

Дубовик Максим Олегович

Морозов В’ячеслав Євгенійович

 

13

team11.zp

Запорізький національний технічний університет

Боговін Олександр Ігорович

0

0

1/--

0/--

0/--

2/--

0/--

0/--

0/--

0/--

3/0

Лазаревич Євген Ігорович

Кондратенко Єлізавета Олегівна

13

team12.zp

Одеська національна академія зв’язку

ім. О.С. Попова

Карловський Дмитро Володимирович

0

0

0/--

0/--

5/--

2/--

0/--

0/--

0/--

0/--

7/0

Клещев Андрій Олегович

Свердликiвський Михайло Васильович

13

team16.zp

Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”

Золотих Наталія Ігоревна

0

0

0/--

0/--

0/--

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/0

Галенко Сергій Володимирович

Павленко Василь Євгенійович

13

team17.zp

Запорізький національний технічний університет

Львов Олексій Сергіович

0

0

0/--

0/--

0/--

7/--

0/--

0/--

0/--

3/--

10/0

Тягунов Дмитро Валерійович

Отроха Ігор Олегович

13

team18.zp

Запорізький національний технічний університет

Рижов Артем Александрович

0

0

0/--

0/--

0/--

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/0

Коробко Станіслав Сергійович

Єрмаков Станіслав Станіславович

13

team19.zp

Запорізький національний технічний університет

Селезньов Юрій Володимирович

0

0

0/--

0/--

1/--

0/--

0/--

2/--

0/--

0/--

3/0

Барсуков Дмитро Сергійович

Люсін Михайло Сергійович

13

team21.zp

Одеська державна академія холоду

Маковецкий ОлександрСергеевич

0

0

3/--

6/--

6/--

4/--

1/--

5/--

1/--

1/--

27/0

Бондаренко Павло Анатольйович

Сидоренко Евген Володимирович

13

team23.zp

Севастопольський національний технічний університет

Борисевич Олексiй Валерiйович

0

0

1/--

0/--

3/--

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

5/0

Самойленко Володимир Олександрович

Скворцов Арсенiй Олександрович

13

team24.zp

Кіровоградський національний технічний університет

Коваленко Костянтин Ігорович

0

0

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/0

Король Костянтин Володимирович

Мелешко Єлизавета Владиславівна

13

team25.zp

Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості

Пасечниченко Костянтин Олександрович

0

0

9/--

0/--

0/--

3/--

0/--

0/--

0/--

0/--

12/0

Альохин Владимир Ігоревич

Тараненко Олександр Юрійович

 

13

team28.zp

Запорізький національний технічний університет

Бєліков Денис Вікторович

0

0

1/--

0/--

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

2/0

Комарова Олександра Борисовна

Цвяк Сергій Олександрович

13

team30.zp

Запорізький національний технічний університет

Калюжний Олександр Дмитрович

0

0

5/--

0/--

1/--

0/--

0/--

2/--

0/--

2/--

10/0

Некрасов Олексій Михайлович

Паршуков Антон Володимирович

13

team36.zp

Запорізький національний технічний університет

Бармін Артем Олександрович

0

0

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/0

Моторний Костянтин Олегович

Падалко Богдан Олександрович

13

team5.zp

Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”

Молодожонов Олександр Юрійович

0

0

0/--

0/--

0/--

0/--

4/--

0/--

0/--

0/--

4/0

Максимчук Максим Леонідович

Шенденков Сергій Володимирович

13

team7.zp

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Подругін Андрій Сергійович

0

0

2/--

0/--

0/--

3/--

0/--

1/--

0/--

0/--

6/0

Романюк В’ячеслав Олексаднроович

Журавльов Олексій Германович

13

team9.zp

Мелітопольський державний педагогічний університет

Пугачов Станіслав Юрійович

0

0

1/--

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

2/0

Демченко Євген Валерійович

Ракович Володимир Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Submitted/1st Yes/Total Yes

 

 

 

 

73/67/3

18/14/5

32/43/9

49/60/6

26/69/1

32/93/5

2/219/1

17/60/6

249/36

Примітка:  Solved – кількість вирішених задач;
Score
 
– штрафні бали;

А-Н 
– 8 задач, запропонованих для вирішення на олімпіаді;

Total
 – кількість спроб до вирішення задач/вирішені задачі.