Юлія Тимошенко в Запоріжжі: Жінкам-політикам не пробачають помилок
    23 грудня 2005 наш університет відвідала кандидат в народні депутати від блоку "Батьківщина" Юлія Володимирівна Тимошенко. В актовій залі ЗНТУ відбулася зустріч Юлії Володимирівни з викладачами та студентами університету, де вона в процесі виступу відповіла на багаточисельні запитання присутніх. В ході бесіди гостя нашого міста дала загальну характеристику сучасного положення економічної та політичної обстановки в Україні.
   Говорячи про гендерну рівність у політиці, Юлія Тимошенко сказала, що жінці стати політиком, а особливо - вдалим політиком, дуже важко. Аби стати політиком, жінці треба докласти набагато більше зусиль, ніж чоловікові. Окрім того, жінкам-політикам, на відміну від чоловіків, майже не пробачають помилок, наголосила вона. Водночас, Тимошенко відзначила, що останнім часом жінок у політиці побільшало, що не може не тішити.
   Відповідаючи на запитання, як їй вдається так гарно виглядати, Юлія Тимошенко відповіла, що має дуже мало часу, аби стежити за собою.

Фоторепортаж зустрічі
j