"С Днем Рождения, Дон!"

29 лютого багаторічну традицію "Машинки" під назвою "Студентська весна" продовжили хлопці та дівчата з Інституту інформатики та радіоелектроніки (скорочено - ІІР). Їх презентація набула цілком несподіваної форми. Вистава, що була представлена студентами ІІР - "С Днем Рождения, Дон!", виявилася своєрідною інтерпретацією відомого художнього фільму "Хрещений батько".

Молоді артисти прийняли серйозне рішення - поєднати драматичні уривки з фільму з іскрометним гумором та творчими виступами. От тільки, звичайно, в годину п'ятдесят (а саме стільки часу надано для того, щоб якнайкраще представити себе) було дуже складно вмістити всю багатогранну програму "Студвесни", яка за вимогами представляється у тридцяти жанрах.
   Дечого навіть з "програми-мінімум" глядачі так і не побачили. Наприклад, команда не презентувала у власному виконанні народний танок. Проте, талан хлопців у сценах гумористичного характеру гідно компенсував відсутність окремих номерів. Через невеликий склад "трупи", одні й ті самі студенти предстали на суд глядачів у кардинально-різних амплуа, миттєво перевтілюючись у різні образи. Прекрасна половина ж більше присвятила себе вокалу та сучасному танцю.
   Також не могла залишитись непоміченою здатність юнаків і дівчат своєю харизмом заповнювати у програмі так звані "порожні місця" та "провалля". Саме вмінням налагоджувати зв'язок із публікою неодноразово врятовувало команду.
   Особливу увагу глядачів привернув власноруч відзнятий і змонтований фільм про боротьбу студентів ЗНТУ з позаземними загарбниками. Було помітно, що гравці сіли на улюбленого коника. Спецефекти та майже професійний монтаж вражали, а під час компенсували слабкі місця у сюжетній лінії.

Журі, зважаючи на правила та умови конкурсу і врахувавши всі плюси й мінуси програми ІІР, зробило свої власні висновки. Та все ж, найвищі оцінки студенти отримали одразу після завершальної сцени вистави - веселі усмішки та бурхливі овації глядачів, навіть тих, хто спочатку був налаштований вельми скептично.
  Ольга Філіпова, ГП-417.