Нагорода виставки - срібна медаль

У київському палаці спорту з 15 по 17 лютого відбулася 9 - а міжнародна виставка "Сучасна освіта в Україні - 2006". У ній взяли участь майже сто навчальних закладів і фірм , які працюють у галузі освіти, а також ВНЗ Москви і Литви. Наш університет, до речі, єдиний із Запоріжжя, представив на виставку 7 стендів. До складу делегації, очолюваної ректором ЗНТУ С.Б. Бєліковим, входили співробітники І.В.Ткаченко, Н.М.Кобзар, В.В.Демешко, Ю.П.Петруша, О.І.Качан і Т.М.Ситникова. Організатори виставки, її відвідувачі високо оцінили стенди ЗНТУ.
    Наш університет відзначений срібною медаллю в номінації "Впровадження нових форм організації навчально-виховного процесу", а також дипломом про надання почесного звання "Лідер сучасної освіти" - за багатогранну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти. Диплом і подяка С.Б.Бєлікову підписані міністром освіти і науки України С.Ніколаєнко і президентом академії педагогічних наук України В.Кременем. У подяці С.Б.Бєлікову вказано: "За плідну організаторську роботу з інноваційного розвитку освіти України". Наш університет вшосте поспіль взяв участь у цій виставці, щоразу відзначався медалями, дипломами і грамотами.
   Багато зробили для підготовки стендів на виставку проректори С.Т.Яримбаш та О.М.Андрієнко, професор В.В.Луньов, доцент О.Ф.Бичевий, працівники друкарні М.Л.М'ясников та О.М.Набережний, а також О.Козлова і В.Пилипенко.

Ігор Ткаченко, начальник навчально - методичного відділу
.