Міжнародні зв'язки ЗНТУ
Партнер по проекту ТЕМПУС
    У рамках виконання проекту ТЕМПУС "Досвід європейського університетського фандрайзингу для України" наш університет відвідав партнер по проекту з Іспанії Ігор Перевозник, який є директором фонду міжнародних проектів "Proectos E-U" (м. Кордова, Іспанія).
Закордонний гість зустрівся з ректором ЗНТУ С. Б. Бєліковим. На зустрічі була дана коротка інформація про фонд, організований на базі університету в місті Кордова, про перспективи співробітництва з фондом.
    І.Перевозник ознайомився з університетом, відвідав відділ фандрайзингу, відділ міжнародних зв'язків, зустрівся з проректором Д.М.Пізою. Для співробітників університету була проведена лекція-консультація про те, як брати участь у міжнародних проектах, як шукати найкращих партнерів. На лекції І.Перевозник розповів про нові види міжнародних проектів, останні пропозиції фонду міжнародних проектів Іспанії та України. Гість відзначив високий рівень розвитку міжнародної діяльності ЗНТУ, інформованість з багатьох міжнародних програм, зацікавленість учених ЗНТУ в участі в міжнародних проектах.

На знімку: Ігор Перевозник (другий праворуч) на прийомі у ректора.


     В 2006 році завдяки зусиллям відділу міжнародних зв'язків ЗНТУ отримав гранти на виконання двох міжнародних проектів за програмою "Темпус" від Європейської Комісії, а саме "Європейський досвід фандрайзингу для університетів України" (SCMT 044B05), терміном на 1 рік, та "Європейсько-український ступінь магістра з програмного забезпечення" (JEP 26182 2006), терміном на 3 роки. У травні 2007 р. в результаті виконання цих проектів разом з колегами з України, Німеччини, Іспанії, Польщі та Чеської Республіки, наш університет отримав обладнання, програмне забезпечення та обчислювальну техніку майже на 70 тис. Євро. Обладнання буде установлено у відділі фандрайзингу і навчальному класі кафедри програмних засобів. Також на кафедрі програмних засобів буде створена віртуальна бібліотека для студентів спеціальності "Програмне забезпечення автоматизованих систем".
Проректор з ГП та МЗ Андрієнко О.М.