Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 896 від 29 грудня 2006 р. "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2006/2007 навчальному році" ЗНТУ було визначено базовим ВНЗ з проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Організація і регулювання дорожнього руху".
    26-29 березня 2007 року вперше на Україні у нашому університеті проходили змагання серед студентів, які навчаються за фахом "Організація і регулювання дорожнього руху". В олімпіаді взяли участь 5 команд (15 студентів) з 5 ВНЗ України: Національного транспортного університету (м. Київ), Горлівського автомобільно-дорожнього інституту Донецького національного технічного університету, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківської національної академії міського господарства та Запорізького національного технічного університету.
        Олімпіада була складена з трьох турів.
   На першому турі було передбачено тестування з базових дисциплін спеціальності "Організація і регулювання дорожнього руху" таких як "Транспортні засоби", "Експлуатаційні властивості транспортних засобів", "Організація дорожнього руху", "Дорожні умови та безпека руху", "Експертиза ДТП", "Правила дорожнього руху", "Транспортне планування міст", "Правове регулювання дорожнього руху".
   На другому турі було запропоновано вирішення задач з дисциплін "Організація дорожнього руху", "Дорожні умови та безпека руху", "Експертиза ДТП".
   Метою третього туру була перевірка вміння студентів застосовувати свої знання на практиці у реальній обстановці. Перед студентами-учасниками олімпіади були поставлені задачі: зібрати вихідні дані на ділянці вулично-дорожньої мережі міста Запоріжжя та розробити схеми організації та керування дорожнім рухом.
   У третьому турі студенти змагались командами. Місцем проведення І-ІІІ турів була обрана спеціалізована аудиторія "Організація та регулювання дорожнього руху". Аудиторія обладнана сучасними комп'ютерами, схемами та приладами для вивчення дисциплін зі спеціальності "Організація і регулювання дорожнього руху".
   За підсумками змагань визнано 3 абсолютних переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Організація і регулювання дорожнього руху":
   І місце - студент Запорізького національного технічного університету
Панасенко Євген Володимирович
   ІІ місце - студент Горлівського автомобільно-дорожнього інституту Донецького національного технічного університету
Яковлев Артем Валерійович
   ІІІ місце - студент Харківського національного автомобільно-дорожнього університету
Белясник Віталій Васильович