Результати конкурсу.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 520 від 13 вересня 2005 р. "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2005/2006 н.р." ЗНТУ визначено базовим ВНЗ з проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямком "Енергозбереження енергоємних виробництв".
На конкурс було представлено 30 наукових робіт від 18 ВНЗ України. Конкурс пройшов у 2 етапи. І етап - рецензування робіт. У чотирьох секціях конкурсу ("Електромеханічні та силові напівпровідникові пристрої у системах енергозбереження", "Автоматизовані системи керування та обліку енергоресурсів", "Енергозбереження у системах електропостачання і електроспоживачів", "Теплозбереження енергоємних виробництв") конкурсною комісією були визначені 11 робіт-номінантів у переможці.
Згідно "Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2006/2007 н.р." номінанти повинні представити свої дослідження на конференції (ІІ етап конкурсу). 27-28 лютого 2007 р. відбулася Всеукраїнська студентська конференція "Енергозбереження енергоємних виробництв". На конференцію були запрошені всі учасники конкурсу. На засіданнях конференції про свої наукові розробки доповіли 11 студентів.
    Конкурсна комісія визнала 9 Дипломантів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентськуих наукових робіт за напрямком "Енергозбереження енергоємних виробництв".

І місце
Студентка Запорізького національного технічного університету
Анженко Вікторія Сергіївна
Студентка Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

Щіголева Елеонора Вадимівна
Студенти Одеської державної академії холоду
Оболонський Євген Сергійович
Філатов Сергій Олегович

ІІ місце
Студентка Запорізького національного технічного університету
Сидорова Анастасія Сергіївна
Студент Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова
Рижков Олександр Сергійович

Студентка Харківської національної академії міського господарства
Ложкіна Марина Сергіївна

ІІІ місце
Студент Кременчуцького державного політехнічного університету
Мєтєль Олексій Сергійович
Студент Дніпродзержинського державного технічного університету
Василенко Євген Вікторович
Студентки Аерокосмічного інституту Національного авіаційного університету і Національного технічного університету України "КПІ"
Бугрій Катерина Михайлівна
Бикус Лілія Віталіївна
Давидова Тетяна Едуардівна

Як завжди заходи конференції мали неформальний зміст.
На урочистому відкритті конференції студентів та їх наукових керівників привітав ректор ЗНТУ професор Сергій Борисович Бєліков, декан Електротехнічного факультету професор Володимир Петрович Метельський.
    Учасники конференції ознайомились з нашим університетом. Також була запропонована екскурсія по місту Запоріжжю та відвідування спектаклю у постановці Театру молоді.
   Своє ставлення до рівня проведених заходів конференції наші гості висловили так:
"Спасибо за радушный приём, за творческий подход к проведению конференции, за очень познавательную и увлекательную экскурсию по городу, и за культурную часть программы. Ещё раз спасибо, нам очень понравилось!!!"