РЕЗУЛЬТАТИ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ

Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (АСМ) 20.04.2006

 

Загальне місце  

Місце,  у регіоні

ВНЗ (повна назва), місто

Прізвище, ім’я, по батькові

Solved

Score

1          

1N

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Знов'як Юрій Володимирович

8

1331

Орешко Олексій Євгенович????

 

2          

2N

Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут” (фіз.-тех.)

Віденський Кирило Сергійович

7

718

Гігіняк Володимир В'ятчеславов

Рибак Олександр Владславови

3          

3N

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Апостол Роман Ярославович

7

773

Гріненко Андрій Володимиров

Райчук Антон Володимиров

4          

4N

Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”(фіз.-тех.)

Качуровский Володимир Вікторович

7

923

Ткачук Володимир Леонідович

Шерстюк Антон Олексійович

5          

1S

Одеський національний університет Ім. І.І. Мечникова

Антоненко Павло Сергійович

6

606

Бурдейний Віктор Вікторовіч

Сомсіков Даніл Олександрович

6          

5N

Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”

 

Кордубан Дмитро Олександрович 

6

768

Костюк Антон Петрович

Рижук Валерій

7          

2S

Запорізький національний технічний університет

Дарков Ігор Володимирович

6

816

Іванісов Олексій Євгенович

Одайський Роман Вячеславович

8          

6N

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Галковський Тарас

6

1150

Тимофєєв Валентин

Шевченко Олександр

9          

1Z

Львівський Національний Університет
  ім. І. Франка

Білецький Василь Миколайович

5

451

Яремчук Назарій Іванович

Семен Юрій Іванович

10      

 

3S

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського м. Сімферополь

Барінов Віктор Сергійович

5

519

Канищев Сергій Андрійович

Кудла Олексій Олександрович

11      

2Z

Вінницький національний технічний університет

Коржик Дмитро Вікторович

5

634

Будельков Денис Ігорович

Лисак Ігор Миколайович

12      

Харківський національний університет радіоелектроніки

Oleksandr Kuvshinov

5

797

Sergiy Korchan

Vitaliy Lyapota

13      

3Z

Вінницька фізико-математична гімназія №17

Островський Олег Вікторович

5

848

Подольський Андрій Олегович

Ботезату Олександр Іванович

14      

7N

Національний університет „Українська Києво-Могилянська академія”

Єсаков Євгеній Юрійович

5

1082

Красіков Дмитро Сергійович

Сліпецький Ростислав Олегович

15      

Харківський навчально-виховний комплекс №45 «Академічна гімназія»

Dmitry Dzhulgakov

4

456

Alexej Ababilov

Ilya Polosuhin

16      

4Z

Національний університет "Львівська політехніка"

Засоба Євген Олександрович

4

468

Провашинський Мар'ян Борисович

Колодій Юрій Богданович

17      

4S

Національний університет кораблебудуванняім. адм.  Макарова

Попова Анна Олександрівна

4

503

Борисевич Олексій Андрійович

Знайко Дмитро Сергійович

18      

5Z

Львівський Національний Університет ім. І. Франка

Хозов Володимир Володимирович

4

650

Обухівський Роман Орестович

Штежвович Володимир Ігорович

19      

Харківський навчально-виховний комплекс №45 «Академічна гімназія»

Alexandr Shkop

4

708

Pavlo Zhernov

Nick Timchenko

20      

6Z

Волинський державний університет ім. Лесі Українки

Боярчук Олександр Юрійович

4

732

Парренюк Михайло Сергійович

Луканюк Ігор Володимирович

21      

5S

Запорізький національний технічний університет

Андрущенко Дмитро Михайлович

4

763

Нежевенко Дмитро Юрійович

Селезньов Юрій Володимирович

22      

Донецький національний університет

Vyacheslav Korolyov

4

776

Anton Lunov

Evgen Neiman

23      

7Z

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича

Ігонькін Дмитро Іванович

4

821

Склярчук Олександр Валерійович

Ющенко Василь Юрійович

24      

8N

Київський національний університет

ім. Т. Шевченка

Абрамов Олександр Олександрович

4

822

Кобзар Андрій Юрійович

Крещенко Євген Вікторович

25      

Харківський національний університет
  ім. В.Н.Каразіна

Sergiy Bogomolov

4

825

Dmitry Gordon

Aleksey Simachev

26      

8Z

Львівський Національний Університет
  ім. І. Франка

Процюк Юрій Борисович

4

862

Чума Олександр Юрійович

Широчук Василь Віталійович

27      

 

6S

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Тінітілов Дмитро Анатолійович

4

884

Майковіч Михайло Петрович

Кошикар Олександр Павлович

28      

9Z

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича

Дерев'янко Антон Олекландрович

4

985

Пекарський Валеній Вікторович

Солодкий Дмитро Іванович

29      

Донецький національний технічний університет

Samvel Arutyunyan

4

995

Igor Babenko

Volodymir Lushpenko

30      

Харківський національний університет ”Харківський політехнічний інститут”

Artem Nikul’chenko

4

1031

Sergii Luhovyi

 

31      

Харківський національний університет радіоелектроніки

Pavel Lyapota

4

1101

Igor Barinov

Margarita Skripacheva


                   

 ЗНТУ

РЕЗУЛЬТАТИ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ

Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (АСМ) 20.04.2006

Місце, яке  посіла команда

TEAM
ВНЗ (повна назва), місто

Прізвище, ім’я, по батькові

Solved

Score

А

B

C

D

E

F

G

H

Total

І

ІІ
ІІІ

ІV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XIII

XIV

XV

1.      

team 31

Одеський національний університет Ім. І.І. Мечникова

Антоненко Павло Сергійович

6

606

1/24

1/77

1/55

1/107

4/--

0/--

1/188

1/155

10/6

Бурдейний Віктор Вікторовіч

Сомсіков Даніл Олександрович

2.      

team 27

Запорізький національний технічний університет

Дарков Ігор Володимирович

6

816

1/100

1/92

3/68

1/238

2/--

0/--

1/82

2/176

11/6

Іванісов Олексій Євгенович

Одайський Роман Вячеславович

3.      

team 25

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського м. Сімферополь

Барінов Віктор Сергійович

5

519

2/33

1/149

2/122

0/--

6/--

4/--

1/96

1/79

17/5

Канищев Сергій Андрійович

Кудла Олексій Олександрович

4.      

team 1

Національний університет кораблебудування

ім. адм.  Макарова

Попова Анна Олександрівна

4

503

2/204

0/--

1/116

0/--

0/--

0/--

1/145

1/18

5/4

Борисевич Олексій Андрійович

Знайко Дмитро Сергійович

5.      

team 21

Запорізький національний технічний університет

Андрущенко Дмитро Михайлович

4

763

0/--

3/268

3/135

8/--

2/--

0/--

1/63

1/217

18/4

Нежевенко Дмитро Юрійович

Селезньов Юрій Володимирович

6.      

team 9

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Тінітілов Дмитро Анатолійович

4

884

6/268

1/127

1/156

0/--

0/--

0/--

4/173

4/--

16/4

Майковіч Михайло Петрович

Кошикар Олександр Павлович

7.      

team 16

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Обухов Петро Геннадійович

3

218

1/16

1/39

3/123

6/--

0/--

0/--

10/--

0/--

21/3

Метасов Артур Сергійович

Долгушин Іван Олексійович

8.      

team 19

Севастопольський національний технічний університет

Дубовик Iван Сергiйович

2

313

2/51

0/--

1/242

0/--

0/--

0/--

6/--

0/--

9/2

Борисевич Олексій Валерійович

Степанов Олександр Володимирович

9.      

team 3

Херсонський державний університет

Надєєва Альона Вікторівна

2

411

5/112

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

5/139

0/--

10/2

Брильов Костянтин Олександрович

Ткачук Ілля Михайлович

І

ІІ
ІІІ

ІV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XIII

XIV

XV

10.  

team 28

Національний університет кораблебудування

ім. адм.  Макарова

Каневський Сергій Вікторович

2

451

6/264

0/--

4/--

0/--

0/--

0/--

6/--

3/47

19/2

Кравченко Микола Сергійович

П’янов Олександр Юрійович

11.  

team 20

Запорізький національний технічний університет

Смагін Михайло Євгенович

2

556

5/--

1/--

0/--

0/--

0/--

3/224

3/252

0/--

12/2

Ляшенко Павло Михайлович

Бойченко Кирило Юрійович

12.  

team 2

Севастопольський національний технічний університет

Самойленко Володимир Олександрович

1

57

4/--

0/--

1/57

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

5/1

Ганенко Максим Андрiйович

Матюк Андрiй Iгорович

13.  

team 6

Запорізький національний технічний університет

Боговін Олександр Ігорович

1

75

2/--

1/75

7/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

10/1

Лазаревич Євген Ігорович

Кондратенко Єлизавета Олегівна

14.  

team 22

Одеський національний політехнічний університет

Ведмідський Олексій Сергійович

1

83

0/--

0/--

4/--

0/--

0/--

0/--

2/--

1/83

7/1

Цибурков Володимир Юрійович

Мілушев Олександр Іванович

15.  

team 11

Запорізька державна інженерна академія

Кулик Іван Вікторович

1

161

5/81

6/--

0/--

0/--

0/--

1/--

0/--

0/--

12/1

Колесник Дмитро Миколайович

Попівщий Олександр Васильович

16.  

team 29

Одеський національний морський університет

Малюта Сергій Іванович

1

265

6/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/265

0/--

0/--

7/1

Ташков Вадим Валентинович

Кириченко Євген Володимирович

17.  

team 14

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова

Золотарьов Ігор Едуардович

1

303

5/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

2/283

7/1

Дмитрієв Денис Сергійович

Поднебесний Ігор Андрійович

18.  

team 26

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка

Мазурик Ігор Анатолійович

1

317

4/257

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

5/1

Сапроненко Віталій Олегович

Матвєєв Володимир Олексійович

19.  

team 34

Запорізький національний університет

Літвиненко Юрій Ігоревич

1

360

6/--

0/--

5/280

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

11/1

Гордєєв Юрій Андрійович

Власов Данило Сергійович

20.  

team 10

Одеська державна академія холоду

Маковецький Олександр Сергійович

0

0

3/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/--

0/--

4/0

Накцинський Костянтин Вікторович

Бугєда Олексій Костянтинович

20.

team 12

Економіко-гуманітарний факультет

Таврійського національного університету

ім. В.І. Вернадського м. Мелітополь

Черкашин Олексій Валерійович

0

0

9/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

9/--

18/0

Новах Ольга Василівна

Кучеренко Вадим Володимирович

І

ІІ
ІІІ

ІV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XIII

XIV

XV

20.

team 15

Запорізький національний університет

Чопоров Сергій Вікторович

0

0

2/--

0/--

2/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

4/0

Жиров Сергій Олексійович

Копилов Антон Юрійович

20.

team 17

Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”

Золотих Наталія Ігоревна

0

0

0/--

2/--

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

3/0

Лебідь Олександр Олексійович

Романенко Єгор Євгенійович

20.

team 18

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій

Євсєєв Артур Олександрович

0

0

1/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/--

0/--

2/0

Булавінов Андрій Сергійович

Морозевич Андрій Сергійович

20.

team 30

Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”

Молодожонов Олександр Юрійович

0

0

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/0

Воронін Олександр Олександрович

Павленко Василь Євгенійович

20.

team 32

Мелітопольський державний педагогічний університет

Тарасов Віталій Віталійович

0

0

4/--

0/--

0/--

3/--

0/--

0/--

0/--

0/--

7/0

Раковіч Володимир Анатолійович

Галін Олександр Сергійович

20.

team 33

Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості

Прокопчук Олексій Васильович

0

0

17/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/--

18/0

Альохін Володимир Ігорович

Кишинівський Олександр Юрійович

20.

team 4

Одеський національний політехнічний університет

Бондаренко Олексій Юрійович

0

0

5/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

1/--

6/0

Гудін Антон Юрійович

Ніконов Ернест Олександрович

20.

team 5

Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”

Гринь Максим Миколайович

0

0

3/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

3/0

Галенко Сергій Володимирович

Шенденков Сергій Володимирович

20.

team 7

Кримський інженерно-педагогічний університетм. Сімферополь

Чолахаев Едем Акимович

0

0

7/--

4/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

11/0

Шевкієв Сабрії Февзійович

Сальме Наріман Сейдаметович

20.

team 8

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського м. Сімферополь

Абоімов Сергій Олександрович

0

0

6/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

0/--

6/0

Клещьова Катерина Юр’ївна

Сатаніна Марія Миколаївна

Примітка:  Solved – кількість вирішених задач;
Score
 
– штрафні бали;

А-Н 
– 8 задач, запропонованих для вирішення на олімпіаді;

Total
 – кількість спроб до вирішення задач/вирішені задачі.

Команди-фіналісти
Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (АСМ) 11.09.2006

Північний регіон

Місце, яке

 посіла команда

ВНЗ

(повна назва), місто

Прізвище,

ім’я, по батькові

Solved

Score

1N

Київський національний університет

ім. Т. Шевченка

Знов'як Юрій Володимирович

8

1331

Орешко Олексій Євгенович????

 

2N

Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”

(фіз.-тех.)

Віденський Кирило Сергійович

7

718

Гігіняк Володимир В'ятчеславов

Рибак Олександр Владславови

3N

Київський національний університет

ім. Т. Шевченка

Апостол Роман Ярославович

7

773

Гріненко Андрій Володимиров

Райчук Антон Володимиров

4N

Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”

(фіз.-тех.)

Качуровский Володимир Вікторович

7

923

Ткачук Володимир Леонідович

Шерстюк Антон Олексійович

5N

Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”

 

Кордубан Дмитро Олександрович 

6

768

Костюк Антон Петрович

Рижук Валерій

6N

Київський національний університет

ім. Т. Шевченка

Галковський Тарас

6

1150

Тимофєєв Валентин

Шевченко Олександр

7N

Національний університет „Українська Києво-Могилянська академія”

Єсаков Євгеній Юрійович

5

1082

Красіков Дмитро Сергійович

Сліпецький Ростислав Олегович

10N

Національний авіаційний університет

Григор'єв Ігор Юрійович

2

230

Медведчук Анатолій Олександрович

Сич Максим Юрійович

Команди, які увійшли до десятки у Бухаресті
Базовий вуз з проведення напівфіналу

Три кращі команди команди регіону (за виключенням „пільговиків”)

6
Nне проходить до фіналу як третя команда університету (допускається не більше двох команд з одного університету)
Усього 3 + 3 + 1=7

ПІВДЕННИЙ РЕГІОН

1S

Одеський національний університет

Ім. І.І. Мечникова

Антоненко Павло Сергійович

6

606

Бурдейний Віктор Вікторовіч

Сомсіков Даніл Олександрович

2S

Запорізький національний технічний університет

Дарков Ігор Володимирович

6

816

Іванісов Олексій Євгенович

Одайський Роман Вячеславович

3S

Таврійський національний університет

ім. В.І. Вернадського м. Сімферополь

Барінов Віктор Сергійович

5

519

Канищев Сергій Андрійович

Кудла Олексій Олександрович

4S

Національний університет кораблебудування

ім. адм.  Макарова

Попова Анна Олександрівна

4

503

Борисевич Олексій Андрійович

Знайко Дмитро Сергійович

Усього 3 + 1= 4

ЗАХІДНИЙ РЕГІОН

1Z

Львівський Національний Університет
  ім. І. Франка

Білецький Василь Миколайович

5

451

Яремчук Назарій Іванович

Семен Юрій Іванович

2Z

Вінницький національний технічний університет

Коржик Дмитро Вікторович

5

634

Будельков Денис Ігорович

Лисак Ігор Миколайович

3Z

Вінницька фізико-математична гімназія №17

Островський Олег Вікторович

5

848

Подольський Андрій Олегович

Ботезату Олександр Іванович

4Z

Національний університет "Львівська політехніка"

Засоба Євген Олександрович

4

468

Провашинський Мар'ян Борисович

Колодій Юрій Богданович

5Z

Львівський Національний Університет ім. І. Франка

Хозов Володимир Володимирович

4

650

Обухівський Роман Орестович

Штежвович Володимир Ігорович

13Z

Вінницький національний технічний університет

Зарезенко Дмитро Павлович

2

164

Коновалюк Юрій Михайлович

 

21Z

Хмельницький національний університет

Мамчур Андрій Олександрович

1

228

Антонюк Алег Володимирович

Грушко Оксана Антонівна

Усього: 3 +1 +2 + 1 = 7

СХІДНИЙ РЕГІОН

Харківський національний університет радіоелектроніки

Oleksandr Kuvshinov

5

797

Sergiy Korchan

Vitaliy Lyapota

Харківський навчально-виховний комплекс №45 «Академічна гімназія»

Dmitry Dzhulgakov

4

456

Alexej Ababilov

Ilya Polosuhin

Харківський навчально-виховний комплекс №45 «Академічна гімназія»

Alexandr Shkop

4

708

Pavlo Zhernov

Nick Timchenko

Донецький національний університет

Vyacheslav Korolyov

4

776

Anton Lunov

Evgen Neiman

Харківський національний університет
  ім. В.Н.Каразіна

Sergiy Bogomolov

4

825

Dmitry Gordon

Aleksey Simachev

Донецький національний технічний університет

Samvel Arutyunyan

4

995

Igor Babenko

Volodymir Lushpenko

Харківський національний університет ”Харківський політехнічний інститут”

Artem Nikul’chenko

4

1031

Sergii Luhovyi

 

Не проходить – Лише одна команда від середнього навчального закладу допускається до фіналу
Усього: 3 +1 +1+ 1 = 6

Разом:
7 + 4 + 7 + 6 = 24

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №19 від 17.01.2006 р. "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2005/2006 навчального року" базовим у проведенні II етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів Південного регіону - Запорізької, Кіровоградської, Кримської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, призначений Запорізький національний технічний університет.

Олімпіада відбулася 18-22 квітня 2006 р.

В полуфіналі будуть використані слідуючі мови програмування:
Borland C++ 3.1
GCC
G++
Visual C++ 6.0
Borland Pascal 7.0
Free Pascal 1.0.10
Turbo Pascal 7.0

Метою проведення Всеукраїнської олімпіади з програмування є підготовка та відбір команд для участі в світовій першості з програмування АСМ (Аssociation for Computing Machinary).
Стислі умови проведення II етапу олімпіади:

- команда складається з трьох студентів;
- в команду може входити не більше як по одному студенту 5 -го курсу, 4-го курсу - без обмежень;
- для рішення буде запропоновано 8-9 задач різного рівня складності;
- тривалість змагань 5 годин без перерви;
- умови задачі викладені англійською мовою;
- команді буде наданий один комп'ютер з установленою на ньому оболонкою РС2 v 6.З.;
- команді не дозволяється користуватися допоміжними джерелами інформації: словниками, калькуляторами;
- програмування алгоритмів задач повинне виконуватися на мовах Вогlаnd С++ v.3.1 чи Вогlаnd Раsсаl v.7.0.
Основні заходи з організації та проведення олімпіади за терміном:
·17 березня 2006 р.: надіслати до оргкомітету III етапу олімпіади (ВДТУ, м. Вінниця, contest@vstu.vinnica.ua) одну задачу з тестами та рішенням. (Вимоги до оформлення задачі наведені в Додатку №1).
Наявність задачі є обов'язковою умовою участі в олімпіаді.
·15 березня 2006 р. надіслати до оргкомітету ЗНТУ:
·анкети учасників команд (Додаток №2),
· заявки на розміщення у готелі,
·кандидатуру члена журі,
·18 квітня 2006 р. - заїзд на олімпіаду,
·19 квітня 2006 р. - пробний тур олімпіади,
·20 квітня 2006 р. - основний тур олімпіади.
Звертаємо увагу: заміна команди або окремих учасників можлива не пізніше 1 квітня 2006 року.

Спілкування в електронному форматі за адресами:
ЗНТУ - е-mail: оlуmр@zntu.edu.ua, сайт www. zntu.edu.ua,
ВНТУ - координатор олімпіади - е- mail: contest@vstu.vinnica.ua
За довідками звертатися:
(8-061) 220-11-76 - оргкомітет олімпіади
Ушакова Неоніла Миколаївна (стосовно організаційних питань);
(8-061) 220-28-90 - завідувач кафедри, доцент
Кудерметов Равіль Камілович (стосовно конкурсної частини олімпіади)
.
Розміщення членів команди у готелі. Вартість проживання від 30 грн.
за добу з кожного. (У випадку відсутності заявки (до 15 березня) розміщення не гарантовано).
Наш університет знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64. Їхати від залізничного вокзалу Запоріжжя-1 та автовокзалу тролейбусом №3 до зупинки "Театр ім. Магара".
Додаток:  1. Вимоги до оформлення задач
                 2. Анкета