Стара весна на новий лад

   Дивовижний весняний подарунок приготував студентам Інститут управління та права.
Не залишаючи своїх глядацьких місць, їхні гості помандрували в незвичне світове турне.Герої втраченої старої "казки" на новий лад "Три мушкетери" А.Дюма, як виявилося, професійні екскурсоводи. Вони нагадали своєму глядачеві про веселий колорит Росіїї, познайомили з шармом Дикого Заходу, та представили йому "яскраво-пухнасті" традиції Китаю. Закінчилася їхня подорож в Україні. Батьківщина привітала своїх мандрівників романтикою купальських обрядів.

   Подорожуючи світом, гості "Студентської весни" Інституту управління та права несподівано стали свідками кохання "голубокрової, білолицьої красуні Марі, можна просто Маші" та молодого юнака. Ця романтична історія нагадала глядачам ніжність першого кохання, перші хвилюючі кроки до дорослого життя, страх перед першим іспитом.

   Щасливий кінець. Всі учасники на сцені. Усмішки юних режисерів, співаків, акторів віддзеркалюються на обличчях гостей. Що ж скаже жюрі? Мабуть, сьогодні це й неважливо. Адже цього вечора найкращі оцінки для наших студентів - нестримні оплески глядачів, вражених прекрасним виступом, юною наївністю сюжету, і, просто, студентським баченням життя.
   Що ж, без сумнівів, Інститут управління та права - нескінченна скарбниця талановито-кмітливих студентів.
 Євгенія Маслак ГП-416