ПІСНІ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ ВІД АНАТОЛІЯ СЕРДЮКА

   Запорізький співак і композитор-пісняр Анатолій Сердюк збирає шанувальників української естрадної пісні на свій авторський концерт "Краю мій рідний", що відбудеться 16 жовтня 2009 року в Національній філармонії України.
   На ювілейному концерті прозвучать пісні у виконанні автора про козаків і Хортицю, про гуляйпільську вольницю й Нестора Махна, ліричні пісні в супроводі інструментального ансамблю (скрипка, гітара, рояль). У концерті візьмуть участь співачка, лауреат пісенних конкурсів Анастасія Шергіна та ансамбль бального танцю "Горизонт". Прозвучать пісні на вірші поетів, з якими співпрацює пісняр, - киян Д.Павличка, Л.Верьовки, Б.Олійника, М.Луківа, В.Крищенка, В.Шукайла, А.Ткаченка, Ф.Млинченка, С.Короненко, Н.Шаварської, запоріжців П.Ребра, Г.Лютого, А.Рекубрацького, Л.Геньби, В.Чубенка, В.Коваль та інших.

   Ім'я Анатолія Сердюка у багатьох шанувальників української естради асоціюється з його піснею на вірш Д.Павличка "Вставай, Україно!", яка на початку 90-х років піднімала й згуртовувала українців, часто лунала в ефірі українського радіо й телебачення. За двадцять років творчої діяльності запорізький пісняр написав 150 пісень, випустив 10 компакт-дисків, 4 пісенника, представив публіці 9 сольних концертних програм. У його доробку - патріотичні й козацькі пісні, романси, вальси, ліричні пісні, молодіжні шлягери й рок-композиції. Та найбільше А. Сердюк вирізняється колоритним пісенним циклом "Гуляй-Поле" з піснями про батька Махна. Пісні А. Сердюка - це справжня насолода для шанувальників української пісні й поезії, бо в них є і висока поезія, і красива, вишукана мелодія, і гармонійне поєднання музики й слова.
   Початок концерту о 18-00. Квитки вартістю від 7 до 40 грн продаються в касах філармонії та в підземному переході на майдані Незалежності.
      Довідки за телефоном 278-16-97. Офіційний сайт А.Сердюка - www.serduk.com.ua