До 64-річчя перемоги

СЛАВА ТОБІ, СОЛДАТ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

    Як би не віддалялися у часі страшні роки Великої Вітчизняної війни, та людство не забуде подвигу фронтовиків, які неймовірними зусиллями зламали хребет фашистському звіру, визволили від рабства народи світу. Тому ми сьогодні, як завжди, славимо ратний подвиг Солдата-переможця.
    У перші роки війни понад 400 викладачів, співробітників і студентів машинобудівного інституту пішли на фронт добровільно. Вони воювали у піхоті, артилерії, танкових віськах, авіації, наближали Перемогу, як могли.
    По війні солдати вернулися додому, працювали в Інституті на різних посадах і навчалися вечорами, аби отримати вищу освіту. Колектив "машинки" встановив у сквері біля головного корпусу гранітний пам'ятник на честь загиблим у війні викладачів, співробітників і студентів. Тут відбуваються урочисті мітинги у свята, до підніжжя пам'ятника покладають квіти. В університеті цінують і шанують фронтовиків, турбуються про їхню працю, побут і здоров'я. І тепер, коли ветерани вже не працюють, колектив, як і раніше, турбується про них.
    Ми з гордістю і пошаною згадуємо наших фронтовиків професора Асатура Шамировича Асатуряна, доцента Валентину Миколаївну Вагіну, Іллю Тимофійовича Кучера, колишнього декана автомобільного факультету Бориса Петровича Борисова, всіх, хто хоробро воював з ворогом, а затим сумлінно працював на ниві підготовки інженерів для народного господарства. Ми гордимося тим, що в нашому колективі працювали і працюють Солдати-переможці.
   Середечно вітаємо вас з Днем Перемоги! Бажаємо вам здоров'я, особистого щастя, радості життя!

Ректорат Профком Рада ветеранів війни і праці