СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МАРКЕТОЛОГА ВІДБУЛОСЯ!
   День маркетолога та рекламіста - це свято, яке вже четвертий рік відзначається по всій Україні 15 вересня. В Запорізькому національному технічному університеті на факультеті економіки та управління те ж почали відзначати це свято. В цьому році воно співпало з іншим святом на факультеті -створення нової кафедри маркетингу.
   На святкуванні були присутні студенти 1-5 курсів спеціальності "Маркетинг", деякі випускники факультету 2005-2008 років, школярі.
Доцент Білецька І.І. відкрила захід презентацією спеціальності. На святкування прийшли привітати студентів та виразити свої побажання директор економіко-гуманітарного інституту професор Прушківський В.Г., декан факультету економіки та управління Корольков В.В., зав. кафедри менеджменту проф. Гудзь П.В. Особа повага з боку присутніх відчувалася до проф. Кримської Л.О., яка започаткувала цей напрямок в університеті, та досі є одним з провідних спеціалістів на кафедрі.
   В цілому, захід пройшов весело. В програмі свята були розважальні, пізнавальні та прикольні моменти з життя маркетологів. Було багато приємних сюрпризів. Студенти гр. ФEУ-418 підготували та презентували присутнім гумористичний документальний фільм, що базувався на опитуванні дітей та підлітків віком від 10 до 15 років щодо розуміння змісту маркетингу. До уваги присутніх були представлені приклади прикольних рекламних роликів.
   Взагалі було по-студентські весело! Нажаль, часу було замало.

Фоторепортаж
В залі засідань

Bипускники факультету 2005-2008 років.
Буханець Ірина Анатоліївна,
Генеральний директор ТОВ "Активпарк"
Таран Микита Олександрович,
Генеральний директор групи компаній
ТОВ "TOP Marketing Group" (TMG)
Матвейченко Максим Іванович,
провідний маркетолог компанії ТОВ "Евротайм"
Кузнецова Юлія Ігорівна,
менеджер з реклами компанії ТОВ "Авто-Р"
офіційного дилера "Renault" у м.Запоріжжя
Кузнецова Вікторія Сергіївна,
директор компанії ПП "Міжрегіональна асоціація
маркетингових агенцій" ("МАМА" )