Досягнення у науково-дослідній роботі студентів за 2011/2012 н.р.

Активно й плідно працювали кафедри, сектор роботи з обдарованою молоддю у напрямку залучення студентів до наукової роботи.

Необхідно відзначити високу активність студентів у заходах університетського рівня: вузівському конкурсі на кращу студентську наукову роботу, олімпіадах з предметів та спеціальностей, науково-практичних конференціях: Міжвузівській студентській конференції до Дня української писемності і мови „Актуальні проблеми українського мовознавства в контексті міжкультурної комунікації”, Університетській студентській науково-практичній конференції „Тиждень науки”.

Значних результатів досягли студенти Запорізького національного технічного університету в другому етапі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та в олімпіадах з предметів та спеціальностей. На високому рівні було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду зі спеціальності „Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій”.

Плідними результатами відзначається індивідуальна робота викладачів, наукових співробітників зі студентами. Значна увага до проведення заходів з НДРС у навчальному році приділялась з боку деканів факультетів. Всі заходи з НДРС були спрямовані на підвищення рівня підготовки спеціалістів, магістрів.

Щира подяка нашим лауреатам, науковим керівникам, організаторам НДРС, які доклали неабиякого натхнення, працелюбності для підготовки переможців, досягнення високого рівня у проведенні заходів.

Лауреати ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з предметів та спеціальностей 2011/2012 н.р.

Беседенко Сергій Валентинович, студент групи ІФ-417 – І місце в олімпіаді зі спеціальності „Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій” (науковий керівник Куликовський Руслан Анатолійович, доцент кафедри ОТЗВ)

Берестовой Ярослав Андрійович, студент групи ІФ-517 – І місце в олімпіаді зі спеціальності „Ливарне виробництво чорних та кольорових металів” (науковий керівник Кузовов Олексій Федорович, доцент кафедри МіТЛВ)

Міщенко Андрій Сергійович, студент групи ІФ-318 – ІІ місце в олімпіаді зі спеціальності „Технологія та устаткування зварювання” (науковий керівник Куликовський Руслан Анатолійович, доцент кафедри ОТЗВ)

Джуган Олександр Андрійович, студент групи ІФ-218 – ІІ місце в олімпіаді з дисципліни „Матеріалознавство” (науковий керівник Климов Олександр Володимирович, доцент кафедри ФМ)

Іорданова Анна Сергіївна, студентка групи Т-328 – ІІ місце в олімпіаді зі спеціальності „Організація перевезень і управління на транспорті” (науковий керівник Кузькін Олексій Феліксович, доцент кафедри ТТ)

Коваль Володимир Андрійович, студент групи ГФ-910 – ІІ місце в олімпіаді зі спеціальності „Дизайн” (науковий керівник Дуднік Майя Георгіївна, старший викладач кафедри дизайну)

Фрей Станіслав Володимирович, студент групи М-227 – ІІ місце в олімпіаді зі спеціальності „Металорізальні верстати та системи” (науковий керівник Солоха Василь Васильович, доцент кафедри МВтаІ)

Суровський Євген Олегович, студент групи ІОТ-617 – ІІ місце у Всеукраїнському фіналі Міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій „ІТ-ПЛАНЕТА” (науковий керівник Бєліков Денис Вікторович, асистент кафедри ЗІ)

команда у складі
Задорожнього Євгена Віталійовича, студента групи ІОТ-421
Безсонова Андрія Георгійовича, студента групи ІОТ-411
Косаренко Вікторії Геннадіївни, студента групи ІОТ-411 – ІІ командне місце в олімпіаді зі спеціальності „Програмування АСМ” (наукові керівники Качан Олександр Іванович, асистент кафедри ПЗ, Табунщик Галина Володимирівна, доцент кафедри ПЗ)

команда у складі
Міняйла Антона Юрійовича, студента групи ІОТ-429
Зайцева Олександра Валерійовича, студента групи ІОТ-429
Якімова Дениса Володимировича, студента групи ІОТ-429 – ІІІ командне місце в олімпіаді зі спеціальності „Програмування АСМ” (наукові керівники Качан Олександр Іванович, асистент кафедри ПЗ, Табунщик Галина Володимирівна, доцент кафедри ПЗ)

Харланова Валерія Володимирівна, студентка групи ФЕУ-418 – ІІІ місце в олімпіаді зі спеціальності „Маркетинг” (науковий керівник Білецька Ірина Іванівна, завідувач кафедри маркетингу)

Сорокіна Катерина Геннадіївна, студентка групи МТУ-228 – ІІІ місце в олімпіаді зі спеціальності „Управління персоналом і економіка праці” (науковий керівник Карпенко Андрій Володимирович, доцент кафедри УПіЕП)

Полянський Віталій Володимирович, студент групи Е-120 – ІІІ місце в олімпіаді з дисципліни „Теоретичні основи електротехніки” (науковий керівник Романіченко Геннадій Миколайович, старший викладач кафедри ТЗЕ)

Межевський Дмитро Володимирович, студент групи Е-318 – ІІІ місце в олімпіаді за напрямом „Електромеханіка” (науковий керівник Крисан Юрій Олексійович, доцент кафедри ЕПА)

Задорожній Євген Віталійович, студент групи ІОТ-421 – ІІІ місце в олімпіаді з дисципліни “Математика” (науковий керівник Левицька Тетяна Ігорівна, доцент кафедри ПМ)

Лауреати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2011/2012 н.р.

Батраченко Ігор Володимирович, студент групи Е-318,
Микитюк Дмитро Валерійович, студент групи Е-318 – Диплом І ступеня у конкурсі за напрямом „Електротехніка та електромеханіка” (науковий керівник Осадчий Володимир Володимирович, старший викладач кафедри ЕПА)

Лаврищева Анна Олегівна, студентка групи ІОТ-618,
Севрюк Євгеній Олексійович, студент групи ІОТ-618 – Диплом ІІ ступеня у конкурсі за напрямом «Інформатика та кібернетика» (науковий керівник Киричек Галина Григорівна, доцент кафедри КСМ)

Беседенко Сергій Валентинович, студент групи ІФ-417 – Диплом ІІ ступеня у конкурсі за напрямом „Зварювання” (науковий керівник Биковский Олег Григорович, професор кафедри ОТЗВ)

Абрамова Олександра Олександрівна, студентка групи МТУ-218 – Диплом ІІ ступеня у конкурсі за напрямом „Економіка транспорту та зв’язків” (науковий керівник Василичев Денис Вікторович, доцент кафедри УПіЕП)

Сухонос Роман Федорович, студент групи Т-416 – Диплом ІІІ ступеня у конкурсі за напрямом „Двигуни та енергетичні установки” (науковий керівник Мазін Володимир Олексійович, доцент кафедри ТіГ)

Шкуліпа Олександр Сергійович, студент групи Т-516 – Диплом ІІІ ступеня у конкурсі за напрямом „Транспортні технології” (науковий керівник Райда Ігор Михайлович, старший викладач кафедри ТТ)