КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ЗНТУ

До уваги студентів вищих навчальних закладів.

З 11 січня 2012 р. розпочинається конкурсний відбір студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з денною формою навчання, чоловічої та жіночої статі, які добровільно виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Запорізького національного технічного університету: першого курсу, які вступали на навчання на базі диплома “молодший спеціаліст”, другого і третього курсів.

Кандидатами до вступу на навчання можуть бути тільки громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я, якщо їм станом на 01.09.2012 р. не виповнилось 25 років.

Вартість послуги з військової підготовки студентів у Запорізькому національному технічному університеті за програмою підготовки офіцерів запасу за 2 роки навчання складає: за 2009 рік – 7 100 грн; за 2010 рік – 9 932 грн; за 2011 рік – 10 836 грн.

Перелік документів, які потрібно подати для конкурсного відбору в деканат свого факультету до 17.02.2012:

1. Заява студента на ім’я декана факультету – 1 прим.

2. Копія посвідчення про приписку до призовної комісії (крім осіб жіночої статі) – 1 прим.

3. Копія 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України – 1 прим.

4. Копія ідентифікаційного коду – 1 прим.

Крім того на кафедру військової підготовки особисто кожним студентом подається довідка військово-лікарської комісії, яка видана районним військовим комісаріатом за місцем проживання. Термін надання довідки – до 27.04.2012 р.

Довідка про проходження військово-лікарської комісії отримується кандидатом з числа:

Студенти, які не подали заяви та документи до деканату в термін до 17.02.2012 р. і не внесені до конкурсних списків, до проходження конкурсного відбору не допускаються.

Конкурсний відбір складається з:

1. Рівня успішності навчання в ВНЗ за 1-3 семестри (подає деканат).

2. Заліку з оцінки рівня фізичної підготовки (проводиться в термін з 01 по 29.04.2012 р.): нормативи для чоловічої статі: біг 100 м – 15,4"; біг 3000 м – 13' 40"; підтягування – 8 разів; нормативи для жіночої статі: біг 100 м – 17,6"; біг 1000 м – 4' 45"; комплексно-силова вправа – 32 рази.

3. Заліку з оцінки рівня засвоєння студентами програми допризовної підготовки для юнаків (шкільний курс “Захист Вітчизни”) або медично-санітарної підготовки для осіб жіночої статі (шкільний курс “Основи медичних знань”) та професійного психологічного відбору студентів, який проводиться у формі письмового тестування і складається з питань допризовної (медично-санітарної) підготовки та питань з психологічного відбору (проводиться в термін в термін з 14 по 27.05.2012 р.).

Під час проходження відбору студент повинен мати при собі паспорт громадянина України та приписне свідоцтво. Без їх наявності студент не допускається для проходження конкурсного відбору.

Кандидатам з усіма запитаннями звертатися до свого деканату. За додатковою інформацією звертатися на кафедру військової підготовки за адресою м. Запоріжжя, вул. Цимлянська 23. Проїзд трамваєм № 3, 12 до зупинки “Цимлянська”. тел.: 769-00-01 – завідувач кафедри полковник Альохін Костянтин Васильович; 769-00-02 – заступник завідувача кафедри з НР полковник Коробов Олександр Валентинович.