Всеукраїнська олімпіада з програмування
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 740 від 23.12.03 р. "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з олімпіади з програмування 2002/2003 навчального року" базовим у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів Південного регіону - Запорізької, Кіровоградської, Кримської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, призначений Запорізький національний технічний університет. Олімпіада проводиться 2-5 квітня 2003р. (день заїзду учасників 1 квітня). Метою проведення Всеукраїнської олімпіади з програмування є підготовка та відбір команд для участі в світовій першості з програмування ACM (Association for Computing Machinary).

Список учасників та команд

ІІ-етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

1.

Шульгін Віктор Вікторович

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського

IV

Математики та інформатики

2.

Шульгін Олександр Вікторович

ТНУ ім. В.І. Вернадського

М та І

3.

Євстаф'єв Леонід Ігоревич

ТНУ ім. В.І. Вернадського

М та І

4.

Коньков Євген

Сергійович

Економіко-гуманітарний факультет

Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського м. Мелітополь

IV

Інформатика

5.

Рязанова Надія Сергіївна

Е-ГФ ТНУ ім. В.І. Вернадського

м. Мелітополь

III

І

6.

Хатін Максим Юрійович

Е-ГФ ТНУ ім. В.І. Вернадського

м. Мелітополь

II

І

7.

Кириленко Тимур Адгамович

Одеський національний політехнічний університет

V

ІБЕІТ

8.

Коломійчук Олександр Вікторович

ОНПУ

III

ІБЕІТ

9.

Зубарєва Олена Володимирівна

ОНПУ

II

ІБЕІТ

10.

Колотов Костянтин Олександрович

Одеський національний політехнічний університет

V

Комп’ютерних систем

11.

Вовк Павло Іванович

ОНПУ

III

КС

12.

Холостенко Олексій Юрійович

ОНПУ

III

КС

13.

Щепін Олексій Юрійович

Севастопольський національний технічний університет

V

Автоматики та обчислювальної технiки

14.

Пєкішев Юрій Ігорович

СНТУ

ІІІ

А та ОТ

15.

Осадчий Іван Андрiйович

СНТУ

ІІІ

А та ОТ

16.

Полегенько Володимир Олександрович

Севастопольський національний технічний університет

ІV

Автоматики та обчислювальної технiки

17.

Ганенко Максим Андрiйович

СНТУ

ІІ

А та ОТ

18.

Борисевич Олексій Валерiйович

СНТУ

І

А та ОТ

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

19.

Ващенко Олексій Вікторович

Мелітопольський державний педагогічний університет

III

Хіміко-біологічний

20.

Додонов Антон Валерійович

МДПУ

III

Х-Б

21.

Костенко Сергій Анатолійович

МДПУ

II

Х-Б

22.

Дурач Дмитро Йосипович

Кіровоградський державний технічний університет

V

Автоматики, енергетики та програмування

23.

Тарасов Андрій Вікторович

КДТУ

ІІІ

АЕП

24.

Поліщук Олександр Васильович

КДТУ

ІІІ

АЕП

25.

Щедролосєв Станіслав Ігорович

Херсонський державний університет

ІІІ

Фізико-математичних наук

26.

Нагірняк Дмитро Іванович

ХДУ

ІІІ

Ф-МН

27.

Лактіонов Дмитро Олександрович

ХДУ

ІІ

Ф-МН

28.

Мокану Олександр Валерьевич

Херсонський державний технічний університет

Фєодосійского УНКЦ

ІІІ

Комп’ютерні системи та мережі

29.

Вітов Станіслав Валерьевич

ХДТУ ФУНКЦ

ІІ

КС та М

30.

Матецький Артем Борисович

ХДТУ ФУНКЦ

ІІІ

КС та М

31.

Лорич Сергій Юрійович

Херсонський державний технічний університет

IV

Кібернетики

32.

Нікітін Ігор Васильович

ХДТУ

ІІ

К

33.

Монастирьов Денис Юрійович

ХДТУ

ІІ

К

34.

Таранін Микола Олександрович

Миколаївський науково-навчальний центр Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова

IV

Комп’ютерні мережі та системи

35.

Холявко Олександр Васильович

МН-НЦ ОНУ ім. І.І.Мечникова

ІІІ

КМ та С

36.

Стародубець Андрій Сергійович

МН-НЦ ОНУ ім. І.І.Мечникова

ІІІ

КМ та С

37.

Абдурашидов Мєджит Муртазайович

Кримський державний інженерно-педагогічний університет

ІV

Економіки і інформатики

38.

Айвазян Михайло Самвелович

КДІПУ

ІІ

Е і І

39.

Анафієв Руззет Німетович

КДІПУ

ІІ

Е і І

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

40.

Золотарьов Ігор Едуардович

Одеська Національна академія зв’язку ім. О.С. Попова

І

Інформаційних мереж зв’язку

41.

Карловський Дмитро Володимирович

ОНАЗ ім. О.С. Попова

І

РЗ, РМ та ТБ

42.

Дудік Олександр Анатолійович

ОНАЗ ім. О.С. Попова

І

ІМЗ

43.

Обухов Петро Геннадійович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

ІІІ

Прикладної математики ІМЕМ

44.

Беркович Євген Леонідович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІV

Математики НВВ

45.

Кудим Кузьма Олексійович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІІІ

ПМ ІМЕМ

46.

Іконніков Андрій Миколайович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

ІІІ

Інформаційних технологій

47.

Рабінович Яна Віталіївна

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІV

Прикладної математики ІМЕМ

48.

Сидоренко Сергій Костянтинович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІІ

Математики НВВ

49.

Задорожний Сергій Олександрович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

ІІ

Прикладної математики ІМЕМ

50.

Таровик Костянтин Сергійович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІІ

ПМ ІМЕМ

51.

Антоненко Олександр Сергійович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

V

ПМ ІМЕМ

52.

Закусіло Михайло Вікторович

Одеська державна академія холоду

ІІІ

Інформаційні технології проектування

53.

Ковальчук Іларіон Володимирович

ОДАХ

ІІ

ІТП

54.

Макуха Максим Вікторович

ОДАХ

І

ІТП

55.

Олійник Андрій Вікторович

Український державний морський технічний університет ім. адмірала Макарова

ІІІ

Кораблебудівний

56.

Переверзєв Олександр Володимирович

УДМТУ ім. адмірала Макарова

І

Кораблебудівний

57.

Соловйов Олександр Вікторович

УДМТУ ім. адмірала Макарова

І

Кораблебудівний

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

58.

Петручек Валентин Вікторович

Запорізький державний університет

V

Математики

59.

Татарніков Клим Олександрович

ЗДУ

ІІІ

М

60.

Тарасова Юлія Петрівна

ЗДУ

І

М

61.

Козлова Ольга Станіславівна

Запорізький державний університет

IV

Математичний

62.

Романенкова Юлія Олександрівна

ЗДУ

І

Математичний

63.

Чопоров Сергій Вікторович

ЗДУ

І

Математичний

64.

Серга Володимир Володимирович

Гуманітарний університет “Запорізький Інститут державного та муніципального управління”

І

Управління

65.

Дзизенко Іван Олександрович

ГУ ЗІГМУ

ІІ

Управління

66.

Єрмаков Роман Миколайович

ГУ ЗІГМУ

IV

Управління

67.

Григоренко Олександр Григорович

Гуманітарний університет “Запорізький Інститут державного та муніципального управління”

ІІ

Управління

68.

Білан Павло Валерійович

ГУ ЗІГМУ

ІІ

Управління

69.

Фетіщева Наталія Сергіївна

ГУ ЗІГМУ

IV

Управління

70.

Богма Олександр Сергійович

Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

ІІІ

Комп’ютерної інженерії

71.

Євсєєв Артур Олександрович

ЗІЕІТ

І

КІ

72.

Пєць Олександр Миколайович

ЗІЕІТ

ІІ

КІ

73.

Ріман Олександр Юхимович

Запорізький національний технічний університет

ІІІ

Інформатики та обчислювальної техніки

74.

Матирьов Андрій Леонідович

ЗНТУ

ІІІ

ІОТ

75.

Єрмоленко Олександр Анатолійович

ЗНТУ

ІІІ

ІОТ

76.

Бойченко Кирило Юрійович

Запорізький національний технічний університет

І

Інформатики та обчислювальної техніки

77.

Дарков Ігор Володимирович

ЗНТУ

І

ІОТ

78.

Лютий Костянтин Володимирович

ЗНТУ

ІІ

ІОТ

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

79.

Танчук Антон Олександрович

Запорізький національний технічний університет

І

Радіоприладобудівний

80.

Онищенко Ілля Володимирович

ЗНТУ

І

РП

81.

Резніченко Дмитро Юрійович

ЗНТУ

І

РП

Список членів журі ІІ-етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Посада

1.

Пінчук В’ячеслав Павлович

Запорізький національний технічний університет

Доцент кафедри обчислювальної математики, к.ф.-м.н.

2.

Баранов Володимир Юрійович

Одеська національна академія зв’язку

Викладач кафедри інформаційних технологій

3.

Бахрушин Володимир Євгенович

Гуманітарний університет “Запорізький Інститут державного та муніципального управління”

Зав. каф. “Системного аналізу та вищої математики”,

д. ф.-м. н., професор,

4.

Біла Наталія Іванівна

Запорізький національний технічний університет

Доцент кафедри обчислювальної математики, к.ф.-м.н

5.

Бровченко Євген Едуардович

Запорізький державний університет

Старший викладач кафедри математичного моделювання та інформаційних технологій

6.

Вижол Юрій Олександрович

Миколаївський науково-навчальний центр Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова

Доцент кафедри “Комп’ютерних технологій”, к.ф.-м.н.

7.

Денисенко Олександр Іванович

Запорізький національний технічний університет

Доцент кафедри обчислювальної математики, к.ф.-м.н.

8.

Козіна Галина Леонідівна

Запорізький національний технічний університет

Доцент кафедри радіотеніки, к.ф.-м.н.

9.

Козлов Олександр Іванович

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського

Доцент кафедри “Прикладної математики”

10.

Конюхов Сергей Леонідович

Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського м. Мелітополь

Ст. викладач кафедри “Інформатики та математики”

11.

Крісілов Віктор Анатолійович

Одеський національний політехнічний університет

Зав. каф. “Системного програмного забезпечення”, доцент, к.т.н.

12.

Лебедєва Людмила Миколаївна

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій

Зав. кафедри економічної кібернетики та комп’ютерних систем, доцент, к. ф.-м. н.

13.

Лозовська Людмила Іванівна

Запорізький національний технічний університет

Доцент кафедри обчислювальної математики, к.ф.-м.н.

14.

Львов Михайло Сергійович

Херсонський державний університет

Доцент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, к.ф.-м.н.

15.

Паламарчук Віктор Миколайович

Феодосійський регіональний факультет Херсонського державного технічного університету

Завідувач лабораторією кафедри інформаційних технологій

16.

Пархоменко Лариса Олександрівна

Запорізький національний технічний університет

Доцент кафедри обчислювальної математики, к.ф.-м.н.

17.

Тертичний Анатолій Іванович

Севастопольский національний технічний університет

Ст. Викладач кафедри “Кібернетики та обчислювальної техніки”

18.

Цивільський Федір Миколайович

Херсонський державний університет

Асистент кафедри інформаційних технологій і дизайну

Список апеляційної комісії ІІ-етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Посада

1.

Максимов Артур Леонідович

Одеська державна академія холоду

Ст. викладач кафедри інформаційних систем

2.

Смірнов

Володимир Вікторович

Кіровоградський державний технічний університет

Доцент кафедри “Програмного забезпечення”, к.т.н.

3.

Субботін Сергій Олександрович

Запорізький національний технічний університет

Аспірант кафедри програмних засобів


Відкриття олімпіади відбулося 2 квітня о 12 годині в аудиторії 153 головного корпусу університету.
О 13 годині проведено пробний тур олімпіади. Рейтинг рівня команд цього туру зведено в таблицю:
місце
№ по порядку
Код команди
число задач
штрафи
1
06
Team 6
4
101
2
20
Team 20
4
356
3
21
Team 21
4
472
4
10
Team 10
4
654
5
26
Team 26
3
115
6
04
Team 4
3
246
7
29
Team29
3
297
8
28
Team 28
3
309
9
03
Team 3
2
119
10
13
Team 13
2
175
11
15
Team 15
2
270
12
23
Team 23
2
271
13
05
Team 5
2
310
14
09
Team 9
2
335
15
11
Team 11
2
354
16
07
Team 7
1
10
17
30
Team 30
1
137
18
17
Team 17
1
166
19
12
Team 12
1
237
20
01
Team 1
0
0
20
02
Team 2
0
0
20
08
Team 8
0
0
20
14
Team 14
0
0
20
16
Team 16
0
0
20
18
Team 18
0
0
20
19
Team 19
0
0
20
22
Team 22
0
0
20
24
Team 24
0
0
20
25
Team 25
0
0
16
27
Team 27
0
0
16
31
Team 31
0
0

Основний тур олімріади проводився з 13-ої до 18-ої години 3 квітня в аудиторіях 134, 146 і 229, члени журі - в ауд. 353.

Результати

ІІ-етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Місце

№ команди

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Кількість вирішенних задач, пенальті

1.

8

TEAM

Ріман Олександр Юхимович

Запорізький національний технічний університет

5

351

Матирьов Андрій Леонідович

Єрмоленко Олександр Анатолійович

2.

7

TEAM

Обухов Петро Геннадійович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

5

833

Беркович Євген Леонідович

Кудим Кузьма Олексійович

3.

5

TEAM

Щепін Олексій Юрійович

Севастопольський національний технічний університет

4

551

Пєкішев Юрій Ігорович

Осадчий Іван Андрiйович

4.

21

TEAM

Задорожний Сергій Олександрович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

4

723

Таровик Костянтин Сергійович

Антоненко Олександр Сергійович

5.

28

TEAM

Дурач Дмитро Йосипович

Кіровоградський державний технічний університет

4

794

Тарасов Андрій Вікторович

Поліщук Олександр Васильович

6.

3

TEAM

Щедролосєв Станіслав Ігорович

Херсонський державний університет

3

503

Нагірняк Дмитро Іванович

Лактіонов Дмитро Олександрович

7.

15

TEAM

Кириленко Тимур Адгамович

Одеський національний політехнічний університет

3

521

Коломійчук Олександр Вікторович

Зубарєва Олена Володимирівна

8.

16

TEAM

Іконніков Андрій Миколайович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

3

524

Рабінович Яна Віталіївна

Сидоренко Сергій Костянтинович

9.

20

TEAM

Бойченко Кирило Юрійович

Запорізький національний технічний університет

3

674

Дарков Ігор Володимирович

Лютий Костянтин Володимирович

10.

23

TEAM

Петручек Валентин Вікторович

Запорізький державний університет

3

780

Татарніков Клим Олександрович

Тарасова Юлія Петрівна

11.

30

TEAM

Богма Олександр Сергійович

Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

2

232

Євсєєв Артур Олександрович

Пєць Олександр Миколайович

12.

17

TEAM

Олійник Андрій Вікторович

Український державний морський технічний університет ім. адмірала Макарова

2

296

Переверзєв Олександр Володимирович

Соловйов Олександр Вікторович

13.

12

TEAM

Коньков Євген

Сергійович

Економіко-гуманітарний факультет

Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського м. Мелітополь

2

344

Рязанова Надія Сергіївна

Хатін Максим Юрійович

14.

25

TEAM

Шульгін Віктор Вікторович

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського

2

410

Шульгін Олександр Вікторович

Євстаф'єв Леонід Ігоревич

 

Місце

№ команди

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Кількість вирішенних задач, пенальті

15.

18

TEAM

Полегенько Володимир Олександрович

Севастопольський національний технічний університет

2

528

Ганенко Максим Андрiйович

Борисевич Олексій Валерiйович

16.

6

TEAM

Закусіло Михайло Вікторович

Одеська державна академія холоду

1

70

Ковальчук Іларіон Володимирович

Макуха Максим Вікторович

17.

10

TEAM

Таранін Микола Олександрович

Миколаївський науково-навчальний центр Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова

1

115

Холявко Олександр Васильович

Стародубець Андрій Сергійович

18.

22

TEAM

Лорич Сергій Юрійович

Херсонський державний технічний університет

1

143

Нікітін Ігор Васильович

Монастирьов Денис Юрійович

19.

11

TEAM

Абдурашидов Мєджит Муртазайович

Кримський державний інженерно-педагогічний університет

1

286

Айвазян Михайло Самвелович

Анафієв Руззет Німетович

20.

1

TEAM

Колотов Костянтин Олександрович

Одеський національний політехнічний університет

0

0

Вовк Павло Іванович

Холостенко Олексій Юрійович

20.

2

TEAM

Мокану Олександр Валерьевич

Херсонський державний технічний університет

Фєодосійского УНКЦ

0

0

Вітов Станіслав Валерьевич

Матецький Артем Борисович

20.

4

TEAM

Серга Володимир Володимирович

Гуманітарний університет “Запорізький Інститут державного та муніципального управління”

0

0

Дзизенко Іван Олександрович

Єрмаков Роман Миколайович

20.

9

TEAM

Ващенко Олексій Вікторович

Мелітопольський державний педагогічний університет

0

0

Додонов Антон Валерійович

Костенко Сергій Анатолійович

20.

13

TEAM

Козлова Ольга Станіславівна

Запорізький державний університет

0

0

Романенкова Юлія Олександрівна

Чопоров Сергій Вікторович

20.

14

TEAM

Григоренко Олександр Григорович

Гуманітарний університет “Запорізький Інститут державного та муніципального управління”

0

0

Білан Павло Валерійович

Фетіщева Наталія Сергіївна

20.

26

TEAM

Танчук Антон Олександрович

Запорізький національний технічний університет

0

0

Онищенко Ілля Володимирович

Резніченко Дмитро Юрійович

20.

27

TEAM

Золотарьов Ігор Едуардович

Одеська Національна академія зв’язку ім. О.С. Попова

0

0

Карловський Дмитро Володимирович

Дудік Олександр Анатолійович

E-mail: olymp@zntu.edu.ua.