14-16 квітня 2004 року в Запорізькому національному технічному університеті була проведена Всеукраїнська  олімпіада  з  програмування.  ЗНТУ вже втретє проводить цю олімпіаду і являється базовим у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів Південного регіону - Запорізької, Кіровоградської, Кримської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. Метою проведення Всеукраїнської олімпіади з програмування є підготовка та відбір команд для участі в світовій першості з програмування ACM (Association for Computing Machinary).
Програма
студентської олімпіади з "Програмування" (регіональний тур) 2004 рік
14 квітня 2004р.

9-00 - 20-00 - Приїзд, реєстрація учасників олімпіади ауд.125
16.00 - 16.30 Екскурсія по ЗНТУ

17-00 - 19-00 - Пробний тур олімпіади
18-00 - Засідання конкурсної комісії

15 квітня 2004р.
9-30 -   Відкриття олімпіади (актова зала)
11-00 - 16-00 - ОЛІМПІАДА (ауд. 127,146,229,248)
17-00 - Засідання конкурсної комісії
16 квітня

9-00 - 13-00 - - Екскурсія по історичних та заповідних місцях м. Запоріжжя:Дніпрогес, музей-заповідник острова Хортиці
14-00          - Урочисте закриття олімпіади

18-00          - Культурна програма

Список учасників та команд
ІІ-етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмуваня

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

№ команди

      1.

Коньков Євгеній Сергійович

Економіко-гуманітарний факультет
Таврійського національного університету

ім. В.І. Вернадського м. Мелітополь

V

Економіко-гуманітарний

TEAM

      2.

Хатін Максим Юрійович

Е-ГФ ТНУ ім. В.І. Вернадського М. Мелітополь

III

ЕГ

    3   

Ярош Анатолій Геннадійович

Е-ГФ ТНУ ім. В.І. Вернадського М. Мелітополь

III

ЕГ

      4.  

Волкова Тетяна Вікторовна

Таврійський національ-ний університет ім. В.І. Вернадського Сімферополь

V

Математики та інформатики

TEAM

 

     5. 

Левченко Роман Ігоревич

ТНУ ім. В.І. Вернадського

Фізичний

   6.  

Шульгин Олександр Вікторович

ТНУ ім. В.І. Вернадського

IIІ

М та І

  7.  

Переверзєв Олександр Володимирович

Національний університет кораблебудування ім.адм. Макарова м. Миколаїв

ІІ

Кораблебудівний

TEAM

   8.          

Соловйов Олександр Вікторович

НУК ім. адм. Макарова м.Миколаїв

ІІ

Кораблебудівний

   9.          

Кравченко Микола Сергійович

НУК ім. адм. Макарова м.Миколаїв

І

Кораблебудівний

 10.   

Карловський Дмитро Володимирович

Одеська Національна академія зв’язку ім. О.С. Попова

ІI

РЗ, РМ та ТБ

TEAM

 11. 

Кормиженко Вадим Леонідович

ОНАЗ ім. О.С. Попова

ІV

РЗ, РМ та ТБ

  12.       

Красницький Святослав Валерійович

ОНАЗ ім. О.С. Попова

ІІ

РЗ, РМ та ТБ

  13.       

Харченко Юрій Ігорович

Севастопольський національний інститут ядерної енергії та промисловості

ІІІ

Енергетики АЕС

TEAM

 

  14.      

Дікусар Олег Юрійович

СНІЯЕтаП

ІІІ

Е АЕС

    15.        

Єрмоленко Антон Димитрович

СНІЯЕтаП

ІІ

Е АЕС

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

№ команди

16

Пєкішев Юрій Ігорович

Севастопольський національний технічний університет

ІV

Автоматики та обчислювальної технiки

TEAM

17

Борисевич Олексій Валерійович

СНТУ

ІІ

А та ОТ

18

Дубовик Іван Сергійович

СНТУ

ІІ

А та ОТ

19

Осадчий Іван Андрійович

Севастопольський національний технічний університет

ІV

Автоматики та обчислювальної технiки

TEAM

 

20

Ганенко Максим Андрiйович

СНТУ

ІІІ

А та ОТ

21

Самойленко Володимир Олександрович

СНТУ

І

А та ОТ

22

Айвазян Михайло Самвелович

Кримський державний інженерно-педагогічний університет

ІІІ

Економіки та інформатики

TEAM

   23.  

Анафієв Руззет Німетович

КДІ-ПУ

ІІІ

ЕтаІ

24.

Абдурашидов Меджит Муртазайович

КДІ-ПУ

V

ЕтаІ

  25. 

Меметов Арсен Якимович

Кримський державний інженерно-педагогічний університет

ІV

Економіки та інформатики

TEAM

 26.

Шевкієв Сабрій Февзійович

КДІ-ПУ

І

Інженерно-педагогічний

    27 

Сальме Наріман Сейдаметович

КДІ-ПУ

І

ЕтаІ

   28.        

Білоус Іван Анатолійович

Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили

IV

Компютерних наук

TEAM

 

  29.   

Кандаков Павло Володимирович

МДГУ ім. П. Могили

ІІІ

КН

   30.  

Селіванов Василь Володимирович

МДГУ ім. П. Могили

ІІІ

КН

   31.  

Ващенко Олексій Вікторович

Мелітопольський державний педагогічний університет

IV

Інформатика та математика

TEAM

   32.    

Костенко Сергій Анатолійович

МДПУ

III

Хіміко-біологічний

   33.   

Демченко Євгеній Валеріович

МДПУ

I

ІтаМ

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

№ команди

34

Вітов Станіслав Валерійович

Феодосійський науково консультаційний центр Херсонського державного технічного університету

ІІІ

Компютерні мережі та системи

TEAM

35

Стародубцев Юрій Олександрович

ФНКЦ ХДТУ

ІІІ

КМтаС

36

Белте Роман Агрисович

ФНКЦ ХДТУ

ІІ

КМтаС

37
Щедролосєв Станіслав Ігоревич

Херсонський державний університет

-

Фізико-математичних наук

TEAM

 

38
Думінський Сергій Сергійович

ХДУ

-

Ф-МН

39
Лактіонов Дмитро Олександрович

ХДУ

-

Ф-МН

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

№ команди

40

Обухов Петро Геннадійович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

ІV

Прикладної математики

TEAM

41

Тінітілов Дмитро Анатолійович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІІ

ПМ

42

Антоненко Павло Сергійович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІІ

ПМ

43

Задорожний Сергій Олександрович

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

ІІІ

Прикладної математики

TEAM

44

Сидоренко Сергій Костянтинович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІІІ

Математики

45

Таровик Костянтин Сергійович

ОНУ ім. І.І. Мечникова

ІІІ

ПМ

46

Зубарєва Олена Володимирівна

Одеський національний політехнічний університет

ІІІ

Інститут економіки, бізнесу та інформаційних технологій

TEAM

47

Бєліков Олег Ігоревич

ОНПУ

ІІ

ІЕБтаІТ

48

Іванова Олена Володимирівна

ОНПУ

ІІ

ІЕБтаІТ

49

Мусійчук Юрій Олегович

Одеський національний політехнічний університет

.

Інститут компютерних систем

TEAM

50

Заболотний Андрій Валерійович

ОНПУ

.

ІКС

51

Лєонов Олександр Олександрович

ОНПУ

.

ІКС

52

Артеменко Олександр Сергійович

Одеський національний політехнічний університет

ІІІ

Інститут компютерних систем

TEAM

53

Кузнєцов Микола Олександрович

ОНПУ

ІІІ

ІКС

54

Плєтньов Олександр Миколайович

ОНПУ

ІІІ

ІКС

55
Макуха Максим Вікторович

Одеська державна академія холоду

ІІ

Інформаційні технології проектування

TEAM

56
Маковецький Олександр Сергійович

ОДАХ

ІV

-

57

Зинченко Ігор Миколайович

ОДАХ

ІIІ

ІТП

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

№ команди

61

Бойченко Кирило Юрійович

Запорізький національний технічний університет

ІІ

Інформатики та обчислювальної техніки

TEAM

62

Дарков Ігор Володимирович

ЗНТУ

ІІ

ІОТ

63

Матирьов Андрій Леонідович

ЗНТУ

IV

ІОТ

64

Ріман Олександр Юхимович

Запорізький національний технічний університет

IV

Інформатики та обчислювальної техніки

TEAM

65

Лютий Костянтин Володимирович

ЗНТУ

ІІІ

ІОТ

66

Нежевенко Дмитро Юрійович

ЗНТУ

І

ІОТ

67

Дьячук Тетяна Сергіївна

Запорізький національний технічний університет

ІІІ

Інформатики та обчислювальної техніки

TEAM

68

Андрущенко Дмитро Михайлович

ЗНТУ

ІІ

ІОТ

69

Бондаревич Дмитро Ігорович

ЗНТУ

ІІ

ІОТ

70

Чопоров Сергій Вікторович

Запорізький державний університет

ІІ

Математичний

TEAM

71

Романенкова Юлія Олександрівна

ЗДУ

ІІ

М

72

Жиров Сергій Олексійович

ЗДУ

І

М

73

Прасад Філіпп Вінєйович

Запорізька державна інженерна академія

ІV

Інформаційних технологій

TEAM

74

Лугін Євнен Олександрович

ЗДІА

ІІІ

ІТ

75

Тряпічко Володимир Сергійович

ЗДІА

ІІ

ІТ

76

Євсєєв Артур Олександрович

Запорізький інститут економікі та інформацій-них технологій

ІІ

Комп’ютерної інжинерії

TEAM

77

Богма Олександр Сергійович

ЗІЕІТ

ІV

КІ

78

Морозевич Андрій Сергійович

ЗІЕІТ

І

КІ

79

Булавінов Андрій Сергійович

Запорізький інститут економікі та інформацій-них технологій

І

Комп’ютерної інжинерії

TEAM

80

Пець Олександр Миколайович

ЗІЕІТ

ІІІ

КІ

81

Фомін Дмитро Сергійович

ЗІЕІТ

ІІІ

Фінансово-економічнийІ

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Курс

Факультет, спеціальність

№ команди

82

БоговінОлександр Ігорович

Гімназія № 28 м. Запоріжжя

10-А

-

TEAM

83

Лазаревич Євген Ігорович

Гімназія № 28 м. Запоріжжя

10-А

-
84

Рузов Єгор Олегович

Гімназія № 28 м. Запоріжжя

10-А

-
85

Попівщій Олександр Васильович

Гімназія № 28 м. Запоріжжя

10-А

-

TEAM

86

Александров Дмитро Сергійович

Гімназія № 28 м. Запоріжжя

10-А

-

87

Рімік Яна Богданівна

Гімназія № 28 м. Запоріжжя

10-А

-

88

Дзизенко Іван Олександрович

Гуманітарний університет Запорізький інститут державного та муніципального управління

ІІI

Управління

TEAM

89
Білан Павло Валерійович

ГУ ЗІД та МУ

ІII

У

90

Марушкіна Анастасія Вікторівна

ГУ ЗІД та МУ

ІI

У

91

Сєрга Володимир Володимирович

Гуманітарний університет Запорізький інститут державного та муніципального управління

ІI

Управління

TEAM

92

Григоренко Олександр Григорович

ГУ ЗІД та МУ

ІІІ

У

93

Фетіщева Наталія Сергіївна

ГУ ЗІД та МУ

V

У

Список членів журі ІІ-етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Посада

1.

Беркунський Євген Юрійович

Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова м. Миколаїв

ст. викладач кафедри “Інформаційних управляючих систем та технологій”

2.

Тертичний Анатолій Іванович

Севастопольский національний технічний університет

ст. викладач кафедри “Кібернетики та обчислювальної техніки”

3.

Лєбєдєва Людмила Миколаївна

Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

професор кафедри Економічної кібернетики та комп’ютерних систем

4.

Конюхов Сергій Леонідович

Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського м. Мелітополь

Ст. викладач кафедри “Інформатики та математики”

5.

Антонова Альфія Раїсівна

Одеська державна академія холоду

Ст. викладач кафедри “Програмування”

6.

Паламарчук Віктор Миколайович

Феодосійський науково консультаційний центр Херсонського державного технічного університету

Зав. лабораторією кафедри Комп’ютерних систем та мереж

7.

Шумада Роман Ярославович

Гуманітарний університет Запорізький інститут державного та муніципального управління

Викладач кафедри “Програмування та інформаційних технологій”

8.

Решта Олексій Анатолійович

Одеський національний політехнічний університет

Ст. викладач кафедри “Прикладної математики і інформаційних технологій у бізнесі”

9.

Чепелев Дмитро Валентинович

Одеський національний політехнічний університет

Асистент кафедри Системного програмного забезпечення

10.

Субботін Сергій Олександрович

Запорізький національний технічний університет

Асистент кафедри Програмних засобів

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТУРА 14.04.2004 Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Місце

TEAM

ВНЗ (повна назва), місто

Прізвище, ім’я, по батькові

Solved

Score

А

B

С

1.  

team 6

Запорізький національний технічний університет

Ріман Олександр Юхимович

2

185

3/81

1/64

0/

Лютий Костянтин Володимирович

Нежевенко Дмитро Юрійович

2.  

team 20

Запорізький державний університет

Чопоров Сергій Вікторович

1

41

0/

1/41

0/

Романенкова Юлія Олександрівна

Жиров Сергій Олексійович

3.  

team 29

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій

Євсєєв Артур Олександрович

1

49

7/

1/49

0/

Богма Олександр Сергійович

Морозевич Андрій Сергійович

4.  

team 24

Запорізький національний технічний університет

Бойченко Кирило Юрійович

1

91

3/

1/91

0/

Дарков Ігор Володимирович

Матирьов Андрій Леонідович

5.  

team 18

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського Сімферополь

Волкова Тетяна Вікторовна

1

118

2/

1/118

0

Левченко Роман Ігоревич

Шульгин Олександр Вікторович

6.  

team 15

Одеський національний університет

ім. І.І. Мечникова

Обухов Петро Геннадійович

1

125

2/

2/105

0/

Тінітілов Дмитро Анатолійович

Антоненко Павло Сергійович

7.  

team 32

Запорізький національний технічний університет

Дьячук Тетяна Сергіївна

1

126

3/

2/106

0/

Андрущенко Дмитро Михайлович

Бондаревич Дмитро Ігорович

8.  

team 21

Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова м. Миколаїв

Переверзєв Олександр Володимирович

1

138

2/118

0/

0/

Солов’йов Олександр Вікторович

Кравченко Микола Сергійович

9.  

team 33

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Задорожний Сергій Олександрович

1

317

11/117

0/

0/

Сидоренко Сергій Костянтинович

Таровик Костянтин Сергійович


Відкриття олімпіади відбулося 15 квітня о 9-30 в актовій залі університету. Перед учасниками олімпіади з промовою виступив проректор з наукової роботи університету Внуков Юрій Миколайович. Він привітав студентів України з початком змагань з програмування а також побажав усім найкращих успіхів. Проводились змагання в аудиторіях 127, 146, 229, судійство - в ауд. 248.

О 16.10 15 квітня змагання з програмування були закінчені. Переможцями олімпіади стали слідуючі команди: Перше місце посіли студенти Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова: Обухов Петро Геннадійович, Тінітілов Дмитро Анатолійович, Антоненко Павло Сергійович; на другому місці команда Запорізького національного технічного університету: Бойченко Кирило Юрійович, Дарков Ігор Володимирович, Матирьов Андрій Леонідович; на третьому - команда Херсонського державного університету: Щедролосєв Станіслав Ігоревич, Думінський Сергій Сергійович, Лактіонов Дмитро Олександрович. Дві інші команди нашого університету зайняли п'яте (у складі: Ріман Олександр Юхимович, Лютий Костянтин Володимирович, Нежевенко Дмитро Юрійович) та 27 (у складі: Дьячук Тетяна Сергіївна, Андрущенко Дмитро Михайлович, Бондаревич Дмитро Ігорович) місця.

РЕЗУЛЬТАТИ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ (південного регіону) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (ACM) 2004 року розміщені тут >>>>


Архіви завдань з вхідними та вихіднимим даними:
A
B
C
D
E
F
G
H

Фоторепортаж з місць подій
Журі олімпіади
В аудиторіях 127,146,229
Організатори змагань за роботою