4 - 7 квітня 2005 року в ЗНТУ проводиться Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання". 
В змаганнях приймуть участь команди з різних провідних університетів України: національного технічного університету України "Київський політехнічний університет", національного транспортного університету, національного університету "Харьківський політехнічний інститут", а також команди міст Запоріжжя, Вінниці, Дніпропетровська, Сум, Одеси, Севастополя, Донецька, Луганська, Мелітополя, Житомира та інших.


Програма олімпіади

4 квітня 2005 р.

800-2000

– Заїзд, реєстрація учасників олімпіади (ауд. 125)

1800

– Засідання конкурсної комісії (ауд. 151)

5 квітня 2005 р.

800

– Заїзд, реєстрація учасників олімпіади (ауд. 125)

900

– Екскурсія по ЗНТУ

1000

– Урочисте відкриття олімпіади (ауд. 381)

1045

– Фотографування учасників олімпіади

1100

І тур олімпіади (тестування) (ауд. 125, 153)

1300-1400

– Перерва

1500

ІІ тур олімпіади (теоретичний) (ауд. 125, 153)

1800

– Засідання конкурсної комісії (ауд. 151)

6 квітня 2005 р.

815

– Оголошення результатів І та ІІ турів олімпіади (ауд.125)

830

ІІІ тур олімпіади (практичний) (ауд. 125)

1230-1300

– Перерва

1330

– Екскурсія на ЗАТ “Мотор Січ”

1800

– Засідання конкурсної комісії (ауд. 151)

1800

– Культурна програма 

7 квітня 2005 р. 

900-1300

– Екскурсія історичними та заповідними місцями м. Запоріжжя: Дніпрогес, музей-заповідник острова Хортиця

1400

– Урочисте закриття олімпіади (ауд. 381)


Перелік учасників
ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни
“Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання”

Прізвище, ім’я,
по батькові

ВНЗ
(повна назва),місто

Курс

1.       

Верба Олександр Євгенійович

Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”,
м. Харків

 

2.       

Тарасюк Віталій

Вінницький державний аграрний університет,
м. Вінниця

ІІІ

3.       

Ващенко Володимир Миколайович

Ніжинський агротехнічний інститут Національного аграрного університету,
м. Ніжин

ІІ

4.       

Школа Дмитро Юрійович

Національний університет  харчових технологій,
м. Київ

ІІІ

5.       

Романова Антоніна Олександрівна

Житомирський державний технологічний університет, м. Житомир

ІІІ

6.       

Домінік Андрій Михайлович

Львівський державний аграрний університет,
м. Львів

ІІІ

7.       

Краско Дмитро Олександрович

Таврійська державна агротехнічна академія,
м. Мелітополь

 

8.       

Олещенко Костянтин Валерєвич

Національна металургійна академія України,
м. Дніпропетровськ

ІІ

9.       

Кудряков Михайло Борисович

Одеський національний політехнічний університет,
м. Одеса

ІІІ

10.   

Перелигін Віктор Володимирович

Миколаївський державний аграрний університет,
м. Миколаїв

ІІІ

11.   

Алексютін Юрій Сергійович

Дніпропетровський державний аграрний університет,
м. Дніпропетровськ 

ІІІ

12.   

Приходько Олександр Сергійович

Дніпропетровський державний аграрний університет,
м. Дніпропетровськ 

ІІІ

13.   

Єфанов Олександр Олексійович

Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. Туган-Барановського, м. Донецьк

ІІІ

14.   

Севрюгов Ігор Владиславович

Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. Туган-Барановського, м. Донецьк

ІІІ

15.   

Криниця Валерія Ігорівна

Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, м. Луганськ

ІІІ

16.   

Гудима Андрій Володимирович

Тернопільський державний технічний університет, м. Тернопіль

ІV

17.   

Мороз Ярослав Іванович

Тернопільський державний технічний університет, м. Тернопіль

ІV

18.   

Коновка Микола Вікторович

Красноармійський індустріальний інститут Донецького національного технічного університету, м. Красноармійськ

ІІІ

19.   

Онищак Олександр Вікторович

Красноармійський індустріальний інститут Донецького національного технічного університету, м. Красноармійськ 

ІІІ

20.   

Братченко Іван Олександрович

Кіровоградський національний технічний університет, м. Кіровоград

ІІІ

21.   

Паціора Андрій Павлович

Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ

V

22.   

Волошина Олена Олександрівна

Севастопольський національний технічний університет,
м. Севастополь

ІV

23.   

Черноіванов Олександр Вікторович

Севастопольський національний технічний університет,
м. Севастополь

ІV

24.   

Погоржельська Юлія Олександрівна

Сумський державний університет,
 м. Суми

ІV

25.   

Гонщик Богдана Вадимівна

Сумський державний університет,
м. Суми

ІІІ

26.   

Фандич Павло Ярославович

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”,
м. Київ

ІІІ

27.   

Сонора Олександр Сергійович

Автомобільно-дорожній інститут ДонНТУ,
м. Горлівка

ІІІ

28.   

Прокофєв Вадим Вячеславович

Автомобільно-дорожній інститут ДонНТУ,
м. Горлівка

ІІІ

29.   

Олійник Ігор Олександрович

Сумський національний аграрний університет,
м. Суми

ІV

30.   

Плотиця Ярослав Степанович

Українська академія друкарства, м. Львів

V

31.   

Слоневська Інна Ігорівна

Запорізький національний технічний університет,
м. Запоріжжя

ІV

32.   

Мінц Максим Валерійович

Запорізький національний технічний університет,
м. Запоріжжя

ІІІ

33.   

Соловйов Роман Сергійович

Керченський морський технологічний інститут,
м. Керч

ІV

34.   

Клечковський Олег Валерійович

Дніпродзержинський державний технічний університет,
м. Дніпродзержинськ

ІІІ

35.   

Єверзов Євген Олександрович

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
м. Харків

ІІ

36.   

Філевський Юрій Анатолійович

Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова,
м. Миколаїв

ІІІ

37.   

Данілов Олексій Михайлович

Харківський національний технічний університет сільського господарства,
м. Харків

ІV

 

Перелік членів журі
ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни
“Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання”

 

Прізвище, ім’я,
по бать­кові

ВНЗ
(повна назва),
місто

Науковий ступінь, вчення звання

1.     

Грівцов Станіслав Семенович

Таврійська державна агротехнічна академія,
м. Мелітополь

к.т.н., доцент

2.     

Іванов Геннадій Олександрович

Миколаївський державний аграрний університет,
м. Миколаїв

доцент 

3.     

Мартинов Анатолій Павлович

Донбаська державна машинобудівна академія,
м. Краматорськ

к.т.н., доцент

4.     

Волошина Н.А.

Севастопольський національний технічний університет,
м. Севастополь

к.т.н, доцент

5.     

Коротун Микола Миколайович

Сумський державний університет,
м. Суми

к.т.н, доцент

6.     

Адаменко Юрій Іванович

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”,
м. Київ

доцент

7.     

Гончаренко Іван Георгійович

Харківський національний технічний університет сільського господарства,
м. Харків

к.т.н, доцент

8.     

Стецько Андрій Євгенович

Українська академія друкарства,
м. Львів

асистент

9.     

Руденко Валентин Петрович

Сумський національний аграрний університет,
м. Суми

ст. викладач

10.   

Сушков Олег Данилович

Керченський морський технологічний інститут,
м. Керч

доцент