7 грудня в актовій залі університету відбулася зустріч з главою адміністрації Президента України Володимиром Литвином. У переповненій залі - викладачі, студенти, співробітники університету. Відкрив зустріч, привітавши гостей - В.М.Литвина, першого віце-прем'єр-міністра України О.В.Дубину, главу облдержадміністрації Є.Г.Карташова, голову облради В.П. Березовського, запорізького міського голову О.В.Поляка, - ректор ЗНТУ С.Б.Бєліков розповів коротко про життя колективу, найближчі перспективи розвитку університету.

У своєму виступі В.М.Литвин зупинився на найголовніших проблемах, економічних і соціальних, які вирішуються в Україні, її міжнародних стосунках, головних питаннях життя вищої школи. "Україні потрібні такі вищі навчальні заклади, яким є Запорізький національний технічний університет", - сказав В.М.Литвин. Він відповів також на численні запитання присутніх.
Глава облдержадміністрації Є.Г.Карташов і ректор ЗНТУ С.Б.Бєліков щиро подякували київським гостям за те, що вони віднайшли можливість завітати до університету, за цікавій виступ В.М.Литвина.