Нарада Cпілки ректорів України
31 травня 2002 року в Запорізькому національному технічному університеті відбулося засідання Cпілки ректорів вищих навчальних закладів України, на якому було обговорено Закон України "Про вищу освіту" та завдання вищої школи щодо реалізації концепції національної доктрини розвитку освіти. З доповіддю про стан та перспективи розвитку вищої школи виступив Міністр освіти і науки України В.Г. Кремень. При обговоренні Статуту Спілки ректорів вищих навчальних закладів України були внесені зміни та доповнення (доповідач - Віце-Президент Спілки А.М.Тугай) до тексту.

. Для ознайомлення учасників засідання з університетом проводились екскурсії по аудиторіям і кафедрам, навчальним та комп'ютерним классам, обладнаних сучасною комп'ютерною технікою. Для бажаючих були відкриті двері кафедри металорізальних верстатів та інструменту; інформаційний зал та зал періодики бібіліотеки; комп'ютерні класи кафедри іноземних мов; навчальний клас DELCAM, навчальні класи авіадвигунів і кафедри ТАД та М; комп'ютерний клас РП-факультету; музей.


  Фото з зали засідання:
 Міністр освіти і науки України В.Г. Кремень знайомиться з новими комп'ютерними класами бібліотеки і кафедри іноземних мов, експозицією фойє університету.

Експозиції музею університету.

31 травня, в день останнього дзвоника, в обласному військовому ліцеї відбулася значна подія в житті цього закладу: вручення прапора ліцею. В святковій обстановці прапор вручив заступник державного секретаря Міносвіти і науки України Степко Михайло Філімонович. Були присутні Голова обласної Держадміністрації Карташов Євген Григорович, Президент Спілки ректорів ВНЗ України Скопенко Віктор Васильович, ректор ЗНТУ Бєліков Сергій Борисович. Пропонується фоторепортаж з місця події: