top.jpg (33868 bytes)

   Ось уже третій рік у передодні 1 квітня проходить Міжнародний Фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр.  З кожним роком популярність фестивалю  зростає. Розширюється географія команд:  “Оазис” з Кіровограда,  “Ательє” з Херсона, “Фат” з Волгограда, нові Стеми із Севастополя, Хмельницького, Самари, Гродно. Заявки на участь надходили від команд із Мінська, Йошкар-Оли, Кишинева. У “Студентських жартах-2001” беруть участь 15 команд із різних міст України, Росії, Бєларусі, Молдови. Хазяїнами фестивалю можна з упевненістю назвати беззмінного  учасника - СТЕМ “Будильник” Запорізького державного технічного університету, що, до речі, торік відсвяткував свій 40-річний ювілей. 
  Ідея проведення фестивалю належить Запорізькому державному технічному університету і ректору С.Б.Бєлікову. 5000 студентів і робочої молоді з величезним задоволенням приходять на виступи команд-учасників. Про це можна судити за результатами соціологічного опитування, проведеного серед студентів ЗДТУ.  Цього року фестиваль “Студентські жарти-2001” розгорнув свої двері 28 березня. У приміщенні БК “Дніпроспецсталь” відбулося урочисте відкриття і жеребкування учасників. Команди представляють на суд глядачів мініатюри - візитки. Але ще задовго до цього моменту навколо була атмосфера “піднесеності”, свого роду “театральний коктейль”. Під гаслом 10-річчя незалежності України фестиваль допомагають провести міськвиконком, відділ по справах родини і молоді облдержадміністрації, Запорізький державний технічний університет, Запорізький обласний комітет молодіжних організацій, Запорізьке обласне молодіжне об'єднання “НГО Зелене планета”.
   Міжнародний Фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр   “Студентські жарти-2001” проводиться з метою виявлення талановитої молоді, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, подальшого розвитку студентських творчих колективів, морального й естетичного виховання молоді, популяризації студентської художньої творчості. Організатори сподіваються, що фестиваль і далі буде набирати обороти і займе міцне місце в нашої з вами життя.

Спонсори фестивалю:

Інформаційні спонсори:

АКБ “Металург” - генеральний партнер; Телекомпанії: “Алекс”, “АТВ”;
Компанія “Олександр ЛТД.”; - постійний спонсор; Радіостанції: “Ностальжи” , “Хіт-FM” , “Російське Радіо”;
“Мотор Сич” - головний спонсор; Газета фестивалю: “Запорізька Січ” і “Перекур”
Мережа мобільних магазинів “Торнадо”;
Салон-магазин “Техносила”;
Магазин “Пин-Пак” - ексклюзивний мобільний спонсор;
ПБК “Славутич” - наш пивний спонсор;
Рекламне агенство “Кервид”;
Культурний центр “Хортиця”;
ОАО “Днепроспецсталь” - головний меценат.
  

in-02.jpg (5561 bytes)

   Третій міжнародний фестиваль СТЕМів "Студентські жарти- 2001" завершився гала-концертом в День дураків. Всі, хто побачив збірну солянку із кращих номерів, упевнено могли заявити: естрадна мініатюра - жанр вельми глобальний, не дивлячись на мініатюрну назву. Принаймні, гумор, дарований  12 СТЕМами з Росії, Бєларусі, України, послужив, мабудь, тією силою, завдяки якій і сніг розтанув, і весна повернулась.
   Що ж до рівня запрошених команд, організатори говорили про серйозний відбір, але на ділі деякі  нагадували відвертий "дітишник".
    Але жарти завжди залишаються жартами - ось деякі з них. Загадка від СТЕМу   "Шатун" (м. Рівне). "Я прилип до стіни спиною, тихо радую народ. А - ну, діти, відгадайте, хто ж я такий?" (відповідь - змиваючі шпалери). СТЕМ "Будь здоров" (Вінниця):  "Дівчино, а,  дівчино, що ви робите сьогодні ввечері? - Нічого. - А ну, пішла, пішла звідси, нам дармоїди не потрібні".
   Підсумувавши, жюрі оцінило виступи колективів слідуючим чином:  лауреати - "Шатун" (м. Рівне), "Кан-Кан"(Гродно), "Маски" (Дніпропетровськ).   Відзначені також    "Оазис" (Кіровоград)  за    імпровізацію,  "Політех" (Львів) -   за музикальність, "Будильник" (Запоріжжя) - за творчий пошук. Симпатії глядачів оцінили "Белую ворону" - (Самара),  а Надією фестивалю назвали запорізьку  "Взлетную полосу" - самий молодий СТЕМ, який одержав сюрприз від газети "МИГ".  Головні призи  - магнітофон, телевізор і мобільний телефон - лауреати тянули "з шапки": образ, як видно, не було.
                      

_______________________________________________________

         Пишіть сюди: student@zntu.edu.ua.

 

img25a.jpg (14700 bytes)
img03a.JPG (14090 bytes)
img06a.JPG (12728 bytes)
img07a.JPG (12498 bytes)
img04a.JPG (8761 bytes)
img26a.jpg (13151 bytes)