Ви є тут

Головна

Останні акорди програно, а кадри показано. Ось і все – позаду 6-й, заключний етап Битви Університетів. Весь цей час ми героїчно боролися за звання кращого ВИШу, і нарешті боротьба позаду.

Заключний етап проводився на базі Запорізького національного технічного університету. Захоплені погляди студентів з усіх університетів оглядали актову залу ЗНТУ з нетерпінням чекаючи початку. І ось воно – перші кадри вже на екрані.

Протягом двох годин всі присутні мали задоволення споглядати кінокартини, створені талановитими студентами університетів міста Запоріжжя. У конкурсі брали участь такі ВИШі: Запорізький національний технічний університет, Запорізький національний університет, Запорізька державна інженерна академія, Класичний приватний університет, Запорізький державний медичний університет, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій.

Всі вони були представлені на фестивалі короткометражними фільмами. Так як не було обмежень за кількістю, чи напрямом, деякі учасники продемонстрували по декілька фільмів, кожний з яких знайшов відгук у серцях глядачів.

Бурхливу реакцію викликав фільм ЗДІА, який поєднав у собі не тільки сучасну музику, а і з гумором представив вищезгаданий навчальний заклад. Також, журі виокремило декілька робіт ЗНТУ. Вони із захопленням коментували анімаційний мультфільм про звичайні будні студентів у гуртожитки, і високо оцінили документальний фільм, присвячений історії і сьогоденню нашого університету.

За підсумками, журі розподілили призові місця наступним чином:

ІІІ-є місце посів Запорізький національний технічний університет;

ІІ-ге місце журі справедливо віддали ЗДІА,

І-е місце дісталося ЗНУ.

Споглядаючи результати попередніх змагань, ми із гордістю можемо сказати, що машинка – кращий університет, і тепер про це знають всі.

Карина Боровик, Прес-служба профкому студентів ЗНТУ