Навчальним центром «Освіта для бізнесу та кар'єри» проводиться набір на програми:

- курс «Бухгалтер, головний бухгалтер фірми».

Цей курс розрахований для тих, хто хоче освоїти професію бухгалтера або відновити свої знання.

Наша програма має практичну спрямованість - не тільки необхідні теоретичні знання, а й максимум практичної роботи - розрахунок податків та зборів, заповнення первинних і облікових документів, складання звітів, що дає змогу відразу працювати бухгалтером.

Кількість слухачів в групі – 7 – 10 чоловік.

Заняття проходять у вечірній час. (з 18 до 21 год.)

Тривалість – 4 місяці.

Вартість – 1600 грн/міс.

Також починається набір на програму підготовки до вступу в магістратуру з курсу «Англійська мова».

Кількість слухачів в групі – 12 чоловік.

Заняття проходять у денний час.

Початок навчання – лютий 2020 р.

Тривалість – 3 місяці.

Вартість курсу – 750 грн.

Приходьте і опануйте знання від найкращих викладачів!

До уваги керівників, начальників відділів підготовки персоналу підприємств міста Запоріжжя та області!

Навчальний центр «Освіта для бізнесу та кар'єри» ЗНТУ пропонує семінари, тренінги, навчальні програми за напрямами діяльності кафедр університету. Детальніше – за адресою degtyar@zntu.edu.ua

тел. 050-731-66-99