Кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту

20.09.19 на стадіоні «Локомотив» відбулося спортивне свято, присвячене Міжнародному Дню студентського спорту і Дню працівників фізичної культури та спорту України. Кращі студенти і викладачі міста, серед яких студенти та викладачі НУ «Запорізька Політехніка», були відзначені грамотами і подяками. Після звершення офіційної частини заходу старші викладачі кафедри ФКОНВС НУ «Запорізька Політехніка» МСМК Шеховцова К.В. і МС Кокарева С.М. провели флешмоб з учасниками свята.

На честь Дня фізичної культури і спорту викладачі кафедри ФКОНВС НУ «Запорізька політехніка» майстри спорту міжнародного класу зі спортивної аеробіки Кубатко А.І. і Шеховцова К.В., МС зі спортивної аеробіки Кокарева С.М. та збірна команда НУ «Запорізька політехніка» зі спортивної аеробіки провели ранкову руханку біля облдержадміністрації. Усі учасники заходу отримали заряд бадьорості та позитиву!

23.04.2019 р. фінішували змагання з волейболу серед студентських збірних команд факультетів на першість НУ «Запорізька політехніка»! В змаганнях брали участь 12 факультетів. Вітаємо збірну ФКНТ – бронзових призерів змагань! Срібні нагороди вибороли студенти ЕТФ! Вітання переможцям змагань – збірній факультету БАД!!! Призери змагань нагороджені грамотами та Кубком, а також солодкими призами від студентського профкому.

Віват «Машинка»! Віват студентський спорт!

Сьогодні завершився Чемпіонат України зі спортивної аеробіки. Спортсмени Запорізької області, що є студентами ЗНТУ, вибороли золото у категорії «Група», «Аеростеп», «Аероденс» і «Фанк»! Срібло у категорії «Трійки»! Попереду — Європа!

Вітаємо студентську баскетбольну команду НУ «Запорізька політехніка» — бронзових призерів Чемпіонату України серед команд першої ліги!

У суботу, 13 квітня закінчився чемпіонат Запорізької області зі спортивної аеробіки. Вітаємо усіх призерів та переможців різних категорій, а студентів ЗНТУ — з перемогою у чемпіонаті! Попереду — Київ!

Сьогодні більше тисячі запорожців стали учасниками традиційного спортивного свята "Ранкова руханка" напередодні Всесвітнього дня здоров'я, яку проводила старший викладач кафедри ФКОНВС, МС зі спортивної аеробіки Кокарєва С.М.

Сьогодні ми показали усій Україні, як у Запоріжжі люблять спорт. Приємно, що сьогодні основними учасниками Руханки стали студенти нашого Національного університету «Запорізька політехніка».

Спасибі нашим спортивним студентам і викладачам кафедри ФКОНВС за організацію і активну участь в святі спорту!

Тільки у здорової і фізично сильної нації є майбутнє!

Україна має майбутнє!

4 квітня 2019 року пройшов фінал змагань зі стрітболу на першість Національного університету «Запорізької політехніки».

Стрітбол, чи як його ще називають, вуличний баскетбол – один із різновидів баскетболу, у якому команди грають на одне кільце. Хоча свій початок цей вид командної гри бере у США, сьогодні у нього багато шанувальників у всьому світі, ось і студенти Запорізької політехніки не відстають від трендів.

Нещодавно, 28.03.19, у спортивному комплексі ЗНТУ відлунав веселий галас студентського спортивного вечора. У естафетах та конкурсах змагалися команди чотирьох інститутів нашого вишу — ФТІ, МІ, ЕГІ та ІІР. Спортивна програма прикрашалася показовими виступами славетної збірної нашого вишу зі спортивної аеробіки. Від учасників команд вимагалися не лише спритність, швидкість або сила, а й кмітливість та вміння розумітися з товаришами по команді. В результаті, після проведення одинадцятьох конкурсів та естафет найкращою визнана команда інституту інформатики та радіоелектроніки, яка й отримала кубок переможця, але солодкі призи від студентського профкому — прекрасні торти — отримали всі команди! Це був прекрасний вечір, друзі! Долучайтеся до спортивного життя «машинки»!

Сторінки