кафедра інформаційних технологій електронних засобів

Забезпечення якості освіти на рівні світових стандартів нерозривно пов'язане із поняттям академічної доброчесності. Особливо актуальним це питання є для майбутніх випускників, що готують до захисту бакалаврські та магістерські роботи.

Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

9 грудня 2019 р. в Національному університеті «Запорізька політехніка» було проведено лекцію на тему «Академічна доброчесність». Професор Бахрушин Володимир Євгенович, член національної команди експертів з реформування вищої освіти, надав вичерпну інформацію щодо понятійного апарату доброчесності, методів та засобів перевірки робіт на плагіат. Були обговорені питання організації внутрішньої якості освіти.

Команда Національного університету «Запорізька політехніка» прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», що проходила 20-22 травня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій. Минулого року наш університет успішно представляли студенти кафедри «Інформаційні технології електронних засобів» Антон Калиниченко та Денис Романюк. Цього року до складу команди увійшли представники кафедр ІТЕЗ та ЕПА: Бучко Ігор, Гончаров Дмитро, Олейніков Микола та Рєзанова Аміна. Тренерами виступили доц., к.т.н., доц. каф. «Електропривод та автоматизація промислових установок» Казурова А.Є., к.т.н., доц. каф. «Інформаційні технології електронних засобів» Малий О.Ю. та ст. викл. каф. Охорони праці та навколишнього середовища Писарський А.О.

Наші студенти лише вдруге стали учасниками цього заходу, але завдяки підготовці тренерами і досвіду «першопроходців» команда НУ «Запорізька політехніка» посіла друге місце!

Студенти продемонстрували високі знання, і розрив між студентами першого та четвертого курсів був лише у декілька балів. Саме злагоджена командна робота принесла високий результат.

Вітаємо команду, тренерів та пишаємось досягненнями!

На початку цього навчального року за ініціативою кафедри інформаційні технології електронних засобів спільно з відділом інформаційних технологій КП НВК «Іскра» був відкритий центр інформаційних технологій електронних систем факультету радіоелектроніки та телекомунікацій. В центрі будуть проводитися заняття студентів за напрямками: сучасні технології проектування тривимірних моделей конструкцій електронних пристроїв; моделювання фізичних процесів в електроніці; електронний конструкторсько-технологічний документообіг; сучасні автоматизовані системи управління життєвим циклом електронних засобів. Спеціалісти підприємства ознайомлять студентів з методиками автоматизації конструкторсько-технологічного проектування КП НВК «Іскра». Комп'ютерний клас центру обладнано сучасною комп'ютерною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням: SEARCH, CADMECH компанії INTERMEСH та AutoCAD, Inventor компанії Autodesk. Студенти мають змогу отримати глибокі професійно-орієнтовані знання під керівництвом досвідчених викладачів та провідних спеціалістів підприємства.