Наукові  роботи  та  наукові  гранти  студентів-переможців  конкурсів  різних  рівнів  студентських  наукових  робіт  (за  останні  20  років):

П.І.П. студента-лауреата.    Назва наукової роботи.    Конкурс.    Науковий керівник.    Рік отримання.

Андрієнко Ганна, гр. Е-213 – «Джерела мудрості народного філософа України Г.С.Сковороди» – І місце Всеукраїнського конкурсу студентства та обдарованої молоді (під патронажем Верховної Ради України) – доц. Повзло О.М.  – 1995 р.

Шиніберов Олександр, гр. РП-427 – «Проблема людини у філософії Давньої Греції» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Головко Л.В. – 1999 р.

Кононенко Максим, гр. РП-518 – «Філософські аспекти проблеми штучного інтелекту» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2000 р.

Сємілєтов Станіслав, гр. РП-529 – «Людина, що грає: у суспільстві (у світі) та наодинці із собою» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2001 р.

Максютенко Владислав, гр. РП-721 – «Хто у житті є головним? Ступіні пізнання життя» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2003 р.

Горобець Вікторія, гр. ІОТ-532 – «Людина "у пошуках інди-відуальної свободи": філософський шлях через Середні віки – Реформацію – Відродження... у сучасний світ» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2004 р.

Каспирович Ганна, гр. РП-113 – «Філософія про феномен душі» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2005 р.

Сирцев  Антон, гр. РП-814 – «Тисячі шляхів ведуть до помилки, до істини – тільки один» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2006 р.

Дерновий Ігор, гр. РП-115 – «Філософські роздуми про феномен цивілізації: плюси та мінуси сучасного світу у калейдоскопі цивілізацій давнини» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2007 р.

Агаджанова Єлизавета, гр. ФЕУ-527 – «Ніцшеанська концепція “воля до влади” як влада над собою, як свобода самовираження» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Арсентьєва Г.О. – 2008 р.

Огурцова Анастасія, гр. РТ-911 – «Трансформації готичної субкультури у системі динаміки українського суспільства» – Лауреат вузівського туру Конкурсу на кращу студентську наукову роботу (секція «Гуманітарна»), І-е місце; взяла участь у 2-му турі Всеукр. Конкурсу студентських наукових робіт з «філософських наук» (ОдНУ, м. Одеса, квітень 2014 р.). – доц. Ємельяненко Є.О. – 2013 р.

Літвінов Денис, гр. Е-313 – «Трансформація змісту освіти – справа викладачів і студентів» – Лауреат вузівського туру Конкурсу на кращу студентську наукову роботу (секція «Гуманітарна»), П-е місце – доц. Бондаревич І.М. – 2014 р.

Томіло Денис, гр. Е-313 – «Модернізація змісту дисципліни: справа викладачів і студентів» – Диплом Ш ступеня 2-го туру Всеукр. Конкурсу студентських наукових робіт з «філософських наук» (Одеський нац. ун-т ім. І.Мечнікова, м. Одеса, березень 2015 р.) – доц. Бондаревич І.М. – 2014 р.