Навчальна діяльність кафедри на 2017/2018 навчальний рік (Витяг з робочого навчального плану 2017/2018 н.р.)

ПЛАН ВИДАНЬ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

1. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Матеріали для радіоелектронної мікросистемної техніки" для студентів спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка" ( освітня програма "Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки ") усіх форм навчання (частина 1) / Уклад.: Фарафонов О.Ю., Фурманова Н.І., Поспеєва І.Є. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2017 - 60с.

2. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Матеріали для радіоелектронної мікросистемної техніки" для студентів спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка" ( освітня програма "Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки ") усіх форм навчання (частина 2) / Уклад.: Фарафонов О.Ю., Фурманова Н.І., Поспеєва І.Є. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2017 - 50с.

3. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Матеріалознавство та матеріали електронних апаратів" для студентів спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка"  усіх форм навчання (частина 2) / Уклад.:  Фурманова Н.І., Малий  О.Ю., Коновалова І.П. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2017 - 30 с.

4. Конспект лекцій з дисципліни "Технології та конструкції мікросхем та мікрозбірок" для студентів спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка"  усіх форм навчання  / Уклад.: Фарафонов О.Ю., Фурманова Н.І., Куляба-Харитонова Т.І. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2017 - 60 с.

5. Конспект лекцій з дисципліни "Зовнішні впливи на електронні апарати та засоби захисту" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є., Шило Г.М. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 82 с.

6. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Зовнішні впливи на електронні апарати та засоби захисту" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання / Уклад.: Поспеєва І.Є., Щурова Л.С. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 42 с.

7. Робоча програма та методичні вказівки до самостійної, контрольної та індивідуальної роботи з дисципліни "Зовнішні впливи на електронні апарати та засоби захисту" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 26 с.

8. Робоча програма та методичні вказівки до самостійної, контрольної та індивідуальної роботи з дисципліни "Методолонія наукових досліджень" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є., Шило Г.М. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 22 с.

9. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Методи та засоби дослідження РЕЗ" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є., Фурманова Н.І. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 22 с.

10. Робоча програма та методичні вказівки до самостійної, контрольної та індивідуальної роботи з дисципліни "Методи та засоби дослідження РЕЗ" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є., Фурманова Н.І. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 22 с.

11. Конспект лекцій з дисципліни "Методи та засоби дослідження РЕЗ " для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є., Шило Г.М. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 90 с.

12. Робоча програма та методичні вказівки до самостійної, контрольної та індивідуальної роботи з дисципліни "Основи геометричного та графічного моделювання" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є., Фурманова Н.І. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 26 с.

13. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Основи проектування електронної апаратури", частина 2, для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є., Фурманова Н.І. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 50 с.

14. Робоча програма та методичні вказівки до самостійної, контрольної та індивідуальної роботи з дисципліни "основи проектування електронної апаратури" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання  / Уклад.: Поспеєва І.Є. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 22 с.