Вітаємо!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки 18-21 березня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади “Електричні машини та апарати”, в якому прийняли участь студенти кафедри під керівництвом доц. Жорняк Л.Б. з такими результатами:

• Зацерковний Даниїл Романович - диплом за II місце в особистому заліку у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати»
  • Назаренко Євгеній Вікторович - грамота "За глибокі знання електричних апаратів"

Результати участі студентів кафедри в Підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в секції «Гірська електротехніка та електромеханіка», м. Кривий Ріг

УВАГА!

Завершено проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Електричні та електронні апарати» та «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» галузі знань 14 «Електрична інженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми "Електричні та електронні апарати"

Експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми "Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв"

Підсумки міжнародного симпозіуму "Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки (SIEMA'2018)"

25-26 жовтня в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" відбувся міжнародний симпозіум "Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки (SIEMA'2018в якому прийняли участь викладачі та студенти кафедри електричних та електронних апаратів ЗНТУ. Під час проведення симпозіуму були представлені наступні доповіді:

1. Жорняк Л.Б., Зінченко С.В. "Дослідження та аналіз ізоляційних властивостей внутрішньої ізоляції високовольтних трансформаторів струму"

2. Бринько В.В., Жорняк Л.Б. "Дослідження теплового стану пристрою розподілу низької напруги КТП 630 кВА"

3. Афанасьєв О.І., Скорик С.В., Чорний Д.В., Беляєв С.І. "Ефективність засобів примусового вирівнювання напруженості електричного поля зовнішньої ізоляції газонаповнених трансформаторів струму"

4. Волкова О.Г., Жорняк Л.Б. "Наукові дослідження по програмі Horizon 2020"

Вітаємо!

Студенти кафедри під керівництвом доц. Жорняк Л.Б. прийняли участь у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати» з такими результатами

• Баслик Євген Олександрович - диплом за III місце в особистому заліку у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати»;
  • Чепурной Владислав Іванович - грамота за критичне мислення  у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати;
  • Яковенко Роман Валерійович грамота за високі знання електричних апаратів  у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати.

Увага!

16 - 20 квітня 2018 р. відбудеться щорічна науково-практична конференція "Тиждень науки 2018".

Запрошуємо до участі викладачів, студентів та аспірантів кафедри.

Тиждень науки – традиційне підведення підсумків наукової діяльності викладачів, науковців, студентів, молодих учених, аспірантів.

Визначення сучасного стану та рівня зазначених інтеграційних процесів, розробка подальших шляхів розвитку інноваційної діяльності повинні стати метою проведення науково-практичної конференції «Тиждень науки», яка традиційно присвячується професійному святу працівників науки – Дню науки (згідно з Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997р.), яке відзначається 19 травня 2018 року.

У жовтні 2017 року відбулась  екскурсія студентів ЕТФ на Ботієвську вітроелектростанцію

Учасники екскурсії

Обговорюємо побачене