День відкритих дверей у ЗНТУ

DemoDemo

21 квітня колектив кафедри «Композиційні матеріали, хімія та технології» приймав активну участь у заході «День відкритих дверей у ЗНТУ». Для майбутніх абітурієнтів були представлені інформація щодо вступу на спеціальність «Композиційні та порошкові матеріали, покриття», а також інформаційний стенд та різноманітні екземпляри виробів із композиційних та порошкових матеріалів.

17 квітня відбулося засідання секції «Композиційні матеріали, хімія та технології» в рамках щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів ЗНТУ

«Тиждень науки-2018»

Demo

З доповідями щодо результатів виконання наукових досліджень виступили студенти:

гр. БАД-214, Підковинська У.В, Бердик С.В, Місюра М.В., "Зростання нанотрубок на золь-гель каталізаторі"

гр. БАД-214, Рижова О.В., "Технологія виготовлення склофібробетону"

гр. БАД-215, Маляревич І.О., "Технологія виготовлення лопаток вентилятора із композиційних матеріалів"

гр. БАД-215, Твердохліб О.І., "Аналіз впливу технології модифікування на властивості алюмінієвих сплавів"

гр. БАД-216, Московченко Є.Р., Зеленська Н.В., "Адитивні технології у порошковій металургії"

гр. БАД-217, Повзло В.М, Ковачева Є.В, Борисенко І.О, Михайлюк В.В., "Водне середовище. Прісна вода на планеті", "Приготування наноіонізованої води та її використання"

гр. БАД-137сп, Любас С.О., Кострикін Р.А., "Екологічно безпечні будівельні матеріали", "Будівництво та екологія"

гр. БАД-127сп, Іваненко Д.С., "Методи та засоби підвищення енергоефективності житлових будинків"

В обговоренні доповідей прийняли участь присутні слухачі, які ставили змістовні питання. Підсумком засідання секції було визначення напрямків досліджень у подальших роботах.

Інформація про участь у І-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 навчальному році на кафедрі КМХТ

Графік проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р. по кафедрі "Композиційні матеріали, хімія та технології"

з дисципліни "Технологія конструкційних матеріалів"

Дата Пара Групи Члени комісії
28.11.17 І М 217, М 317, М 617, М 717 проф. Волчок І.П., доц. Акімов І.В., доц. Савченко В.О.
28.11.17 ІІ Т 117, Т 417 проф. Волчок І.П., доц. Плескач В.М., доц. Акімов І.В.,
29.11.17 ІІІ ІФ 217, ІФ 717 доц. Плескач В.М., проф. Мітяєв О.А., доц. Широкобокова Н.В.
30.11.17 І М 117, М 817 проф. Мітяєв О.А., доц. Савченко В.О., доц. Широкобокова Н.В.
07.12.17 І ІФ 317, ІФ 417 проф. Волчок І.П., проф. Мітяєв О.А., доц. Широкобокова Н.В.

з дисципліни "Загальна неорганічна хімія"

Навчальна дисципліна Дата проведення Час проведення Ауд.
Загальна неорганічна хімія 07.12.2017 14.55-16.15 372а

Студенти та викладачі кафедри КМХТ відвідали АО "МОТОР СІЧ"

Demo