«Тиждень науки-2019»

16-17 квітня в рамках всеуніверситетського «Тижня науки-2019» відбулася щорічна науково-практична конференція по секціях «БЖД», «Охорона праці» та «Цивільний захист». В межах проведених заходів студентами, молодими ученими і викладачами було представлено 32 актуальні доповіді за різноманітної тематикою. По завершенню засідань секцій в рамках проведеної науково-практичної конференції були підведені підсумки та внесені пропозиції щодо подальшого розвитку наукових напрямків кафедри ОПіНС.

ВІТАЄМО ШАНОВНОГО КОЛЕГУ ТКАЧЕНКО ІГОРЯ ВАДИМОВИЧА З 60-РІЧЧЯМ!

В день ювілею бажаємо Ігорю Вадимовичу міцного здоров'я, сімейного благополуччя, творчого довголіття, подальших професійних успіхів та активної суспільної діяльності!

Колектив кафедри

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаємо колектив кафедри з першою річницею створення факультету будівництва, архітектури та дизайну!

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Колектив кафедри щиро вітає Вас з 1 вересня і початком нового навчального року 2018/19! Від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

СТВОРЕННЯ НОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ!

Відповідно до рішення Вченої ради ЗНТУ №2 та загальних зборів ЗНТУ від 10.10.2017 р. було утворено нову структурну одиницю у складі Фізико-технічного інституту – факультет будівництва, архітектури та дизайну до складу якого увійшла кафедра охорони праці  та навколишнього середовища.