Ви є тут

Головна

Відбулася щорічна олімпіада!
23 листопада 2016 р. в а. 533 о 13.35 кафедрою економічної теорії було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії. В олімпіаді прийняли участь 59 студентів економічних спеціальностей, у тому числі 5 студентів електротехнічного коледжу. Вітаємо переможців!
І місце Завальна Діана Олегівна (ФЕУ-116) Сидоренко Єлизавета Вікторівна (МТУ-215);
ІІ місце Луців Катерина Йосипівна (МТУ-215) Власенко Анна Іванівна (МТУ-215);
ІІІ місце Поліщук Софія Сергіївна (МТУ-215) Тертиця Ольга Анатоліївна (ФЕУ-126сп).
 
Щиро вітаємо із захистом дисертації!
Олена Василівна Чумак 11 листопада 2015 року захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 09.00.03 "Соціальна філософія та філософія історії". 25  лютого 2016 року вона отримала диплом кандидата наук. Щиро вітаємо колегу з цією надзвичайно важливою подією у житті кожного науковця, та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності.
З повагою, колектив кафедри.
 
Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу науково-студентських робіт
11 грудня 2015 р. відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу науково-студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Переможницею конкурсу стала Зелінська Богдана (ФЕУ-415). Її робота «Особливості офшорного бізнесу та його нетрадиційний вплив на національну економіку: теоретичний контроль» відзначена з поміж кращих, представлених у секції «Світове господарство і міжнародні економічні відносини». Керівником зазначеної роботи є ст. викладач кафедри економічної теорії та підприємництва Сиволап Т.Г. Щиро вітаємо переможницю та її керівника!       
 
  Відбулася олімпіада з економічної теорії
19.11, в а. 533 о 13 35 кафедрою економічної теорії було проведено олімпіаду з економічної теорії. В олімпіаді прийняли участь 119 студентів як економічних, так і економічнх спеціальностей. Найкращі студенти були нагороджені грамотами