Вітаємо магістрів із захистом дипломних робіт

Захист магістрів 2019

16 та 18 грудня на кафедрі ДВЗ успішно відбувся захист дипломних робіт. Всього 16 студентів дійшли до логічного фіналу навчання та рішенням державної екзаменаційної комісії здобули кваліфікацію «Інженер-механік» і «Викладач вищих навчальних закладів».

Вітаємо наших випускників, бажаємо їм удачі та наснаги.

Світовий рекорд нашого студента

Спортивне досягнення нашого студента

10 грудня в Києві наш студент Владислав Яровий встановив світовий рекорд, який був зафіксований Національним реєстром рекордів України. Менш ніж за хвилину він виконав 26 обертів 40-кілограмовою гирею, причому зробив це однією рукою і з зав’язаними очима. Отриманий результат в два рази перевищує досягнення попереднього рекордсмена (13 обертів).

На черзі книга рекордів Гіннеса!

Впроваджуємо нові технології навчання

«Використання мультимедійних засобів значно розширює можливості навчання, викликає позитивний настрій та інтерес у студентів», – запевняють викладачі кафедри ДВЗ. З початку осіннього семестру вони провели вже чимало занять з базових дисциплін, під час яких використовувався проектор. Перегляд навчальних фільмів та перегляд презентацій дозволяє якісніше пояснити «вузькі місця» конструкцій, процесів, явищ.

Варто відзначити, що кафедра вже давно відійшла від «паперових» презентацій наукових та дипломних робіт. На заміну великим ватманським аркушам, які раніше збирали пил в архівах, прийшли електронні презентації, доступні загалу в університетському репозитарії.

Вітаємо Наталію Євгеніївну Рябошапку з 50-річчям!

7 лютого святкує свій ювілей старший викладач кафедри ДВЗ Рябошапка Наталія Євгеніївна.

Колектив кафедри щиро вітає з днем народження Наталію Євгеніївну - хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.

Вітаємо Владислава Ігоровича Бокарьова з 30-річчям!

15 жовтня святкує свій ювілей наш колега – аспірант кафедри ДВЗ, старший лаборант Владислав Ігорович Бокарьов.

Колектив кафедри щиро вітає Владислава Ігоровича з днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги. Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Спортивне досягнення нашого студента!

Спортивне досягнення нашого студента

Виступаючи в Запоріжжі 6 жовтня 2018 року Владислав Яровий, студент транспортного факультету, що навчається за спеціальністю «Двигуни внутрішнього згорання», встановив Рекорд України – «Найтриваліший час безперервного жонглювання всліпу гирею з подвійним обертом, вага - 34 кг».

Владислав наполегливий не тільки у досягненні спортивних вершин, а також вдало поєднує навчання з роботою та спортом. Побажаємо Владиславу, щоб у майбутньому він встановив світовий рекорд та знайшов своє місце у житті!

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

Інформація для абітурієнтів