Вітаємо Наталію Євгеніївну Рябошапку з 50-річчям!

7 лютого святкує свій ювілей старший викладач кафедри ДВЗ Рябошапка Наталія Євгеніївна.

Колектив кафедри щиро вітає з днем народження Наталію Євгеніївну - хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.

Вітаємо Владислава Ігоровича Бокарьова з 30-річчям!

15 жовтня святкує свій ювілей наш колега – аспірант кафедри ДВЗ, старший лаборант Владислав Ігорович Бокарьов.

Колектив кафедри щиро вітає Владислава Ігоровича з днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги. Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Спортивне досягнення нашого студента!

Спортивне досягнення нашого студента

Виступаючи в Запоріжжі 6 жовтня 2018 року Владислав Яровий, студент транспортного факультету, що навчається за спеціальністю «Двигуни внутрішнього згорання», встановив Рекорд України – «Найтриваліший час безперервного жонглювання всліпу гирею з подвійним обертом, вага - 34 кг».

Владислав наполегливий не тільки у досягненні спортивних вершин, а також вдало поєднує навчання з роботою та спортом. Побажаємо Владиславу, щоб у майбутньому він встановив світовий рекорд та знайшов своє місце у житті!

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

Інформація для абітурієнтів