Ви є тут

Головна

Участь в олімпіаді зі спеціальності 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

Команда Національного університету "Запорізька політехніка" прийняла участь в олімпіаді зі спеціальності 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", що проходила днями в Одеській національній академії харчових технологій. Минулого року наш університет успішно представляли студенти кафедри ""Інформаційні технології електронних засобів" Антон Калиниченко та Денис Романюк. Цього року до складу команди увійшли представники кафедр ІТЕЗ та електроприводу та автоматизації: Бучко Ігор, Гончаров Дмитро, Олейніков Микола та Рєзанова Аміна.

Семінар на тему "Сучасні технології комп’ютерного моделювання та 3d-друку"

17 травня 2019 року на базі кафедри ІТЕЗ Науково-методичним центром професійно-технічної освіти було органіовано семінар на тему "Сучасні технології комп’ютерного моделювання та 3d-друку". Під час заходу викладачі різних навчальних закладів познайомилися з історією інформаційних технологій в інженерній діяльності, дізналися про особливості використання 3d-моделей для дизайну та виробництва, застосування різних систем тривимірного моделювання. Було проведене практичне заняття зі створення тривимірних моделей та 3d-друку. 

 ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Робототехніка»

23-25 травня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Робототехніка». 

Кафедру інформаційних технологій електронних засобів представляла команда студентів (Олександр Щукін, Ігор Бучко, Аміна Рєзанова) з тренерами: доцентами каф. ІТЕЗ О.Ю. Фарафонов та О.Ю. Малий.

Конкурс NXP Cup Challenge EMEA

21 березня 2019 року в м. Острава, Чеська республіка, проходив конкурс NXP Cup Challenge EMEA. Головною задачею була побудова безпілотної моделі гоночної машинки, що здатна максимально швидко пройти трек із білого полотна, розпізнати фінішну лінію та зони обмеженої швидкості, виходячи із показів лінійної камери. Студенти кафедри ІТЕЗ Антон Калиниченко та Денис Романюк розробили алгоритм розпізнавання треку та ключових знаків, представлених на ньому, на базі платформу FRDM-KL25Z. Отриманий студентами досвід в розробці роботизованих систем і мехатроніці надав можливіст покращити їх навички у даній сфері, а участь у конкурсах подібного рівня мотивує до нових звершень.

Висловлюємо щиру подяку компанії "INFOCOM LTD" за підтримку нашої команди!

 

ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Радіоелектронні апарати та засоби"

19-21 березня 2019 року у Харківському національному університет радіоелектроніки пройшов другий тур Всеукраїнської олімпіади за напрямком "Радіоелектронні апарати та засоби". Наші студенти Павло Костяной та Артур Чухрай прийняли участь у роботі секції "Автоматизовані комплекси радіоелектроних виробництв", а Ігор Бучко та Євген Михайлов - секції "Проектування електронних апаратів".

За результатами олімпіади Павло Костяной отримав граоту за кращі знання в галузі 3Д-моделювання, а Артур Чухрай - за кращі знання в галузі CAD/CAM.

 

Вітаємо завідувача кафедри ІТЕЗ Шило Г.М.  з захистом докторської дисертації

Вітаємо завідувача кафедри ІТЕЗ Шило Галину Миколаївну із блискучим захистом докторської дисертації та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

 

І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  

4 грудня 2018 року відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з напрямку "Електроніка та радіотехніка". Роботи студента 4 курса Костяного Павла, присвячена розробці системи автоматичного пожежогасіння та методиці визначення оптимальної кількості оптоелектричних датчиків вогню, та студента 5 курсу Степури Романа з розробки системи аналізу потоку вантажних машин через мости на прикладі ДніпроГЕСу рекомендовані до участі у другому етапі конкурсу в м.Харків.

 

Проект "Sandbox" на конкурсі стартапів

Місяць праці, два дні виступів та дві години відчуття перемоги - проект "Sandbox" від нашої команди посів 2 місце на конкурсі стартапів! Диплом та сертифікат на 10 тис гривень вручив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Валерій Еделєв.

Також хлопці отримали сертифікат на навчання в Бізнес Школі Investment Business School 2.0 #IBS від групи компаній Global Genesis (засновник - Артур Гарслян) з можливістю подальшого розвитку проекту.

Участь у хакатоні зі створенням комп'ютерних ігр GameDev Open Cup Odessa

Студенти кафедри ІТЕЗ демонструють успіхи як при розробці технічних пристроїв, так і в сфері розважальних проектів.

19-21 жовтня Денис Кобзєв та Павло Костяной приймали участь у хакатоні зі створення комп'ютерних ігр GameDev Open Cup Odessa, що проводився кафедрою комп'ютерної інженерії Одеської національної академії харчових технологій. Завданням було за 48 годин створити гру за темою "Одеса". Додатковим диверсифікатором була умова, що гра має бути 8-бітною, з відповідною музикою.               

П'ятий академічний бізнес-інкубатор

11 жовтня 2018 року відкрито п’ятий академічний бізнес-інкубатор при вищих навчальних закладах Запорізької області.

Урочисте відкриття відбулося у Запорізькому національному технічному університеті , під головуванням першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Елли Слепян, за сприянням Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області, за фінансовою підтримкою Запорізької обласної ради за участі ректора університету д.т.н., професора Сергія Бєлікова.

Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Травень ознаменувався рядом успішних заходів.

Так, цього року вперше команда студентів кафедри ІТЕЗ прийняла участь відразу в двох олімпіадах, що проходили в Одеській національній академії харчових технологій.
Студент ІІ курсу Романюк Денис виборов ІІІ місце у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". 
Студент ІІІ курсу Антон Калиниченко посів ІІІ місце у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Робототехніка".
За високу професійну підготовку учасників отримали подяки завідувач кафедри ІТЕЗ Шило Галина Миколаївна та керівник команди Писарський Андрій Олексійович.

Співпраця із Запорізьким електротехнічним коледжем

Поки студенти кафедри відпочивали на канікулах та проходили практику на різних підприємствах міста, студенти Запорізького електротехнічного коледжу мали комп'ютерну практику на базі кафедри інформаційних технологій електронних засобів під керівництвом голови предметно-циклової комісії "Електроніка" ЗЕТК Овчіннікової Н.І. та доцента кафедри ІТЕЗ ЗНТУ Фурманової Н.І. Студенти отримали практичні навички із комп'ютерного моделювання, робототехніки, програмування та створення 3Д-моделей.